Mind control (kontrola umysłu)

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Piotr S.
Posty: 2289
Rejestracja: 2006-05-24, 18:48

Mind control (kontrola umysłu)

Post autor: Piotr S. »

Świetny odcinek Jessiego Ventury na temat technologi kontroli umysłu.
(Są napisy PL - wciśnij kontrolkę CC i wybierz Polski)

"Podobno po emisji tego odcinka na temat technologii kontroli umysłu, zdjęli serial z wizji nie ma go już na youtube. Bazując na tym że żadna inna teoria spiskowa z poprzednich odcinków nie wywołała takiej reakcji, warto się zastanowić jakie ta teoria spiskowa ma znaczenie..." Po tym odcinku nie mam najmniejszych wątpliwości ,że mind control (kontrola Umysłu) nie jest żadną teorią spiskową ale faktem
W Polsce też prowadzi się takie działania wszyscy pamiętamy? to co Macierewicz powiedział rok temu na ten temat czy są znane w Polsce przypadki ataku bronią elektromagnetyczną odpowiedział ,że są znane mu ataki na ludzi na Dolnym Śląsku , wokół Legnicy ,i na Pomorzu Zachodnim oczywiście z Macierewicza za tą wypowiedz zaczęto szydzić w TVN i Polsacie ale fakty i występowanie tego zjawiska coraz częściej w wielu krajach na świecie nie zostawia wątpliwości w jego realność .
Z polskich programów na początek polecam ten - WAT o tajnych broniach kontroli umysłu
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Re: Mind control (kontrola umysłu)

Post autor: Grzechu »

Coś słaba ta kontrola i słabe spiski, skoro zdejmują z YT, a z Vimeo nie.
Poza tym mijasz się z prawdą (ciekawe, czy z udziałem, czy bez udziału świadomości?) twierdząc, że "zdejmują".
Macierewicz powiedział też o Mistralach za dolara, o innych jego bredniach przez grzeczność nie będę wspominał.

Dobrze, że jest taki dział ;)
Republika marzeń...
Piotr S.
Posty: 2289
Rejestracja: 2006-05-24, 18:48

Re: Mind control (kontrola umysłu)

Post autor: Piotr S. »

Grzechu pisze:Coś słaba ta kontrola i słabe spiski, skoro zdejmują z YT, a z Vimeo nie.
Poza tym mijasz się z prawdą (ciekawe, czy z udziałem, czy bez udziału świadomości?) twierdząc, że "zdejmują".
Macierewicz powiedział też o Mistralach za dolara, o innych jego bredniach przez grzeczność nie będę wspominał.

Dobrze, że jest taki dział ;)
A co z tym wspólnego mają Mistrale trzymaj się tematu, temat mind control jest dorze znany w środowiskach ,które się tym zajmują i nie ma to nic wspólnego z tym działem , który masz na myśli.
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Re: Mind control (kontrola umysłu)

Post autor: pothkan »

Jeżeli ta teoria jest prawdziwa, to ja nawet się domyślam, skąd kontrolują umysł Macierewicza...
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Re: Mind control (kontrola umysłu)

Post autor: Grzechu »

Piotr S. pisze:A co z tym wspólnego mają Mistrale trzymaj się tematu,
Mają tyle wspólnego, że świadczą o postrzeganiu rzeczywistości przez Antoniego M., na którego wątpliwy autorytet przecież sam się powołałeś.
Piotr S. pisze:temat mind control jest dorze znany w środowiskach ,które się tym zajmują i nie ma to nic wspólnego z tym działem , który masz na myśli.
Tak, tak... [zieeeew...]
Podobnie jak temat płaskiej Ziemi jest dobrze znany w środowiskach, które się tymże tematem zajmują.

A i dział jest odpowiedni - pozwala ponabijać się z siebie wzajemnie bez zbędnej napinki :-)

PS. Skoro piszesz, cytuję: "nie mam najmniejszych wątpliwości ,że mind control (kontrola Umysłu) nie jest żadną teorią spiskową ale faktem", to logicznie myśląc musisz mieć wątpliwości, czy pisząc to co piszesz nie robisz tego przypadkiem pod wpływem sterowania umysłem... :D
Jesteś sterowany?
Jeśli tak, to przez kogo?
Jeśli nie, to skąd masz taką pewność?
Republika marzeń...
ODPOWIEDZ