Konkurencja

Sprawy związane z działalnością Stowarzyszenia

Moderatorzy: deglock, fdt

Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Humbug nie humbug - panowie lastadyci, co się dzieje? Dawno nic nie słychać, a czytelnicy... tfu, forumowicze się niecierpliwią.
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: miczman »

A to zebranie to jakieś otwarte będzie bo nie ukrywam, że bym się przeszedł zobaczyć co w morskiej trawie piszczy?
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

deglock pisze: Na razie MON zaoferował nam zamiast kutera 205 ścigacz OP proj. 918 M stojący w Kołobrzegu.
To znaczy jak? "Osa" na pewno jest stracona? Można prosić o jakieś "resumé" z ww. konferencji?
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: miczman »

No i po spotkaniu :-) , nasuwa się taki wniosek, że trzeba pisać i jeszcze raz pisać :wink: . Rozbawiła mnie ta Nikaragua.

ps. Panowie, jeżeli w przyszłości będziecie organizować takie spotkanie to dajcie znać wcześniej to postaram się jeszcze jakiś przedstawicieli czwartej władzy załatwić.
Awatar użytkownika
Suvorov
Posty: 94
Rejestracja: 2004-01-25, 08:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Suvorov »

Dzisiejszy artykuł w "Dzienniku Bałtyckim" raczej nie pozostawia złudzeń. Władysławowo będzie wystawione na przetarg w lipcu z ceną wywoławczą 3,8 mln zł i do Elbląga nie trafi. MON proponuje w zamian "Pilicę".
Czy już naprawdę "po ptokach" ?
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Suvorov pisze:Dzisiejszy artykuł w "Dzienniku Bałtyckim" raczej nie pozostawia złudzeń.
Też właśnie na to trafiłem...
Nikaragua, Urugwaj, Nowa Gwinea. Ciekawy zestaw "zainteresowanych". Pani Cholewińska z AMW informuje, że zainteresowani kupnem chcą okręt modernizować i wcielić do swojej cyt. "armii"...

Ech...
deglock
Posty: 569
Rejestracja: 2004-01-14, 14:47

Post autor: deglock »

Drodzy panowie
Osobiście będę walczył dalej i nie poddam się. Mam nadzieje że nie pozostanę sam.
Może jeszcze raz rozpoczniemy akcję mailową taką jak na poczatku?
MG
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Spróbować nie zaszkodzi...

Choć pewnie szanse niewielkie... Szlag człeka trafia...
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

pothkan pisze:Akurat słuchałem Radia Gdańsk, i w audycji informacyjnej "Co przyniósł dzień" natrafiłem na relację nt. muzeum techniki, głównie pozyskania dlań lodołamacza "Lampart". Były wypowiedzi kilku działaczy Lastadii. Pod koniec wspomniano także o staraniach o pozyskanie "Władzia", i że sprawa nadal "jest w toku" (tzn. że spór z Helem nie jest rozstrzygnięty), aczkolwiek Elbląg ma "większe szanse". Więc jak jest? Będzie Władzio stał przy bulwarze Zygmunta Augusta? Można prosić o jakieś wieści "z pierwszej ręki"? Podejrzewam, że nie jestem jedynym zainteresowanym w śledzeniu tematu...
Lampart ma niebieski kadłub i żółte nadbudówki po remoncie średnim w tczewskiej stoczni i pływa w Akcji Zima 2009/2010 jako lodołamacz linowy na Wiśle. Statek jest zarejestrowany w Szczecinie i na rufie ma port macierzysty Szczecin, a nie Tczew, jak to było poprzednio. Ponadto zmienił mu sie numer rejestracyjny, co jest pochodną miejsca rejestracji :-) Osobiście to widziałem z brzegu wiślanego, gdy składał maszt przed przejściem pod prąd rzeki także pod mostami tczewskimi na Wiśle. Niestety, cyfrówki przy 15 stopniowym mrozie nie noszę przy sobie....
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
ODPOWIEDZ