Ban

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Post autor: Marmik »

Wicher pisze:Sorry za szczerość ale do d... jest taka moderacja!
Proszę bardzo. Jeden priv do MiKo z prośbą o zajęcie mojego miejsca i będziesz mógł coś poprawić. Nie będę oponował 8).
Wicher pisze:Nie wnikam w słuszność decyzji ale po jej zakomunikowaniu Admini powinni zamknąć ten temat i likwidować kolejne następne na których chcianoby kontynuować pyskówkę.
Tematu nie zamknąłem bo każdy może coś dodać, np. Ty.
Cztery godziny temu - korzystając ze sjesty :!: - usunąłem jakieś 6-7 zbędnych postów (napisanych do południa), teraz usunąłem kolejne dwa (napisane po południu). Czy aby doczytałeś, że niektórzy nie siedzą 24/7 przy komputerze?
Wicher pisze:Patrząc na sytuację przez pryzmat pewnej dyscypliny sportowej, można powiedzieć, że obaj winni zawodnicy dostali po żółtej kartce ale jeden nadal fauluje - nie tylko innych zawodników ale i sędziujących. I tylko brakowi stanowczości tych ostatnich należy przypisać to, że nie został jeszcze odesłany do szatni...
Ponownie podkreślam, że nie siedzimy tu 24/7 i zanim coś powiemy to potrzebujemy małą chwilkę na skontaktowanie się ze sobą. Jeżeli dla Ciebie brakiem stanowczości jest natychmiastowe usunięcie zbędnych postów jak tylko się zaloguję, to trudno. Będąc offline nie potrafię usuwać postów i zamykać wątków. Prowadzimy normalne życie, w którym najważniejsza jest rodzina, a nie internetowe pyskówki. Bardzo Cię proszę pamiętaj o tym zanim odsadzisz nas od czci i wiary :wink:.
Wicher pisze:Za to plac gry opuszcza coraz więcej najbardziej wartościowych i zasłużonych graczy...
Wydawało mi się, że część z nich deklaruje opuszczenie placu boju ze względu na to, że administracja (pewnie głównie ja) za bardzo ingeruje w posty i zbytnio kieruje dyskusję na bardziej merytoryczne tory, czym odbiera FOW klimat.
Administracja w naszych osobach, kieruje się zasadą złotego środka, która ma to do siebie, że nie przegina ani w jedną ani w drugą stronę, tym samym sprawiając, że każdy ma jakieś ale.

Pozdrawiam,
Marmik
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Post autor: Wicher »

Marmik pisze:Proszę bardzo. Jeden priv do MiKo z prośbą o zajęcie mojego miejsca i będziesz mógł coś poprawić. Nie będę oponował 8).
Marmik - mój post nie jest skierowany do Ciebie a do całej administracji i traktuje o decyzjach, które świadczą o braku stanowczości (nie pierwszy raz zresztą). Ja się na moda tu nie nadaje bo mam mniej cierpliwości niż Wy (co, jak domyślam się, jest związane z życzeniem szefa forum aby moderacja wygladała tak a nie inaczej). Wystarczy, że moderuje gdzie indziej, gdzie rządzi zasada "u nas nie ma demokracji, administracja to władza". Dzięki temu mamy spokój i nikt nikogo ad personam nie atakuje, odgraża się, traktuje innych z góry itp.
Marmik pisze:Tematu nie zamknąłem bo każdy może coś dodać, np. Ty. Cztery godziny temu - korzystając ze sjesty :!: - usunąłem jakieś 6-7 zbędnych postów (napisanych do południa), teraz usunąłem kolejne dwa (napisane po południu). Czy aby doczytałeś, że niektórzy nie siedzą 24/7 przy komputerze?
I w tym problem. Gdybyś zamknął nie musiałbyś kasować plus czuć się zmuszony do siedzenia 24/7 przy komputerze bo nie byłoby dla niektórych okazji i możliwości aby tych próżnych postów wrzucać.
Marmik pisze:Ponownie podkreślam, że nie siedzimy tu 24/7 i zanim coś powiemy to potrzebujemy małą chwilkę na skontaktowanie się ze sobą. Jeżeli dla Ciebie brakiem stanowczości jest natychmiastowe usunięcie zbędnych postów jak tylko się zaloguję, to trudno. Będąc offline nie potrafię usuwać postów i zamykać wątków. Prowadzimy normalne życie, w którym najważniejsza jest rodzina, a nie internetowe pyskówki. Bardzo Cię proszę pamiętaj o tym zanim odsadzisz nas od czci i wiary :wink:.
Nikogo nie odsądzam. Jedynie wskazuje na odpowiednie zachowania administracji, dzięki którym by nie wyrastały jak klony kolejne posty tego samego negatywnego typu a inni userzy nie czuliby dyskomfortu musząc zaznajamiać się z nimi.
Marmik pisze:Wydawało mi się, że część z nich deklaruje opuszczenie placu boju ze względu na to, że administracja (pewnie głównie ja) za bardzo ingeruje w posty i zbytnio kieruje dyskusję na bardziej merytoryczne tory, czym odbiera FOW klimat.
A ja pozwolę się z Tobą nie zgodzić i uważam takie działania (plus więcej stanowczości dla tych co niszczą klimat wprowadzając nerwową atmosferę) za jak najbardziej zasadne. Forum to klub w którym dyskutuje się na dany temat a nie urządza czat ze znajomymi na tematy wszelkie. Plus pręży muskuły przed innymi. To nie trzepak.

Na sam koniec pozwolę sobie przytoczyć co na temat forum DWS napisał wice-admin Wojtek_84. Mimo, że pisał to z myślą o DWS doskonale pasuje zarówno do FOW jak i innych merytorycznych for.
(...)Forum nasze jest luźną kawiarenką/pubem , gdzie przy herbacie czy piwie gadamy o Pani Historii. Jak w każdej tego rodzaju instytucji należy się dostosować do zwyczajów w niej panujących i wykonywać polecenia obsługi. Znieważania konsumentów, przewracania stolików nie będzie.(...)
To jest właśnie stanowczość o której piszę. I nie widze w tym żadnego przegięcia.

Uszanowanie,
Wicher
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Post autor: Marmik »

Wicher pisze:I w tym problem. Gdybyś zamknął nie musiałbyś kasować plus czuć się zmuszony do siedzenia 24/7 przy komputerze bo nie byłoby dla niektórych okazji i możliwości aby tych próżnych postów wrzucać.
To akurat niczego nie gwarantuje, bo można założyć kolejny wątek i kolejny itp., a będąc offline i tak go nie zablokujemy.

Proszę o chwilę cierpliwości. My naprawdę pracujemy nad sprawą :piwo: :zdrowie: :spie: .

Pozdrawiam,
Marmik
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Post autor: Wicher »

Marmik pisze:To akurat niczego nie gwarantuje, bo można założyć kolejny wątek i kolejny itp., a będąc offline i tak go nie zablokujemy.
Gdyby administracja była stanowcza to delikwent by czuł jej oddech na swoim karku nawet podczas jej nieobecności i nie pozwoliłby sobie na zakładanie kolejnych wątków gdyż takie jego działanie równałoby się dla niego z definitywnym pożegnaniem.
Powinien dziękować za amnestie i siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, wszelkie swoje chęci odgryzienia się dusić w duchu słowami "na władzę nie poradzę" jeśliby nie chciał aby kolejny po amnestii jego wpis był ostatnim na forum :-D
Marmik pisze:Proszę o chwilę cierpliwości. My naprawdę pracujemy nad sprawą :piwo: :zdrowie: :spie: .
:piwo:

Uszanowanie,
Wicher
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4094
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Ponieważ Glasisch jawnie zadeklarował, że nie ma zamiaru podporządkować się wymogom stawianym przez administrację i że będzie kontynuował swoją nieakceptowaną "działalność" to jedynym rozwiązaniem jakie nam pozostało to zdezaktywownie konta Glasischa, a IP został zablokowany.

Temat zamykamy, bo niezależnie od indywidualnych odczuć i wrażeń Szanownych Użytkowników, niestety nie widzimy opcji by sprawa wróciła na wokandę.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Zablokowany