SH III

czyli malarstwo, literatura, muzyka, szanty i... dowcip morski

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

SH III

Post autor: nicpon »

Slent Hunter III nadchodzi

Obrazek

http://www.subsim.com/store.html
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

a co z harpunem!!!!!!!!!!!!!
ciagle nie ma nastepnej czesci
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Informacja, której brak zarówno na stronie SH III, jak i niemozliwa prawie do uzyskania od graczy. Gra "chodzi" bez najmniejszych problemów pod Windows 98 SE. Wypróbowałem na własnej skórze :lol:
Fax et tuba
Grom

Post autor: Grom »

nicpon pisze:Slent Hunter III nadchodzi
Jak to nadchodzi ? Ona jest od prawie roku :)
stettiner

Post autor: stettiner »

Grom pisze:
nicpon pisze:Slent Hunter III nadchodzi
Jak to nadchodzi ? Ona jest od prawie roku :)
No Panie Kolego, a na date wysłania posta to nie łaskaw spojrzeć. Jak byk jest napisane!!!!
dirschauer

Post autor: dirschauer »

na słabych kompach pełza, a nie chodzi, nawet jak jest XP, pozdrawiam karolk :wink:
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Mam całkiem przeciętny, a hula :D
Fax et tuba
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

A może tak zamiast nieużywanych podforów takich jak o "Orle" warto byłoby założyć na stałe podforum dot. gier? Przecież nie samym SH domek stoi... jest cała grupa gier poświęconych OW... Huh?
karolk

Post autor: karolk »

mozna też tu gadać, w końcu MiKo nawet trolle toleruje, to chyba za gry nas nie pogoni :lol: podforów już tyle jest, ze całość robi się trudna do ogarnięcia, a w założeniu te forum nie ma służyć wąskiej grupce specjalistów, no tak wydaje mnie się z tego co hr nicpoń gadulił na samiutkim począteczku :D
karolk

Post autor: karolk »

jareksk pisze:Mam całkiem przeciętny, a hula :D
domyślam się przyczyny, tylko jak mam swojego pospolitego Savage zamienić na co nowego, to wypadało by się pożegnac też z płytą główną i starym duronkiem ;)
radar
Posty: 427
Rejestracja: 2004-01-13, 15:29

Post autor: radar »

Nie grałem w SHIII ale mam pytanie. Czy ktoś z was próbował grać w SHII/III nie używając ww fazie taktycznej mapy nawigacyjnej F3 ?.
To jest Real. O kalkulatorze nie wspomnę.
Grom

Post autor: Grom »

No Panie Kolego, a na date wysłania posta to nie łaskaw spojrzeć. Jak byk jest napisane!!!!
Nie wrzeszcz Pan, uszu oszczędź.
radar pisze:Nie grałem w SHIII ale mam pytanie. Czy ktoś z was próbował grać w SHII/III nie używając ww fazie taktycznej mapy nawigacyjnej F3 ?.
To jest Real. O kalkulatorze nie wspomnę.
Jeśli nie grałeś w SH III to nie wiesz, że na mapie nie ma nic prócz pojawiających się kontaktów statków i konwojów. Przy 100% realizmu trzeba mimo wszystko prowadzić kalkulacje i pomiary na podstawie peryskopu. SH2 mapę jak mapę, ale torpedy ręcznie ustawiałem. W Sub Command także w 100% obsługa manualna.
radar
Posty: 427
Rejestracja: 2004-01-13, 15:29

Post autor: radar »

Jeśli nie grałeś w SH III to nie wiesz, że na mapie nie ma nic prócz pojawiających się kontaktów statków i konwojów. Przy 100% realizmu trzeba mimo wszystko prowadzić kalkulacje i pomiary na podstawie peryskopu. SH2 mapę jak mapę, ale torpedy ręcznie ustawiałem. W Sub Command także w 100% obsługa manualna.[/quote]

Czyli w SHIII/SHII widzisz na mapie wykryte jednostki, więc wyobrź sobie, że wykryłeś konwój i nie możesz już korzystać z magicznego F3.
Następnie zgaś światło i zapal lampkę nocną, włącz nawilżacz na maxa, rozbierz się do slipek i .... Zartowalem.

Wychodzi na to, że Niemcy strzelali z zewnątrz konwoju na zachodzące kadłuby, ew. do jednego, dwóch celów. Włamując się na pow. strzelano z 500 i mniej m. na sylwetkę celu 1t. Ale pod wodą w srodku konwoju to już nie takie proste.
Grom

Post autor: Grom »

Czyli w SHIII/SHII widzisz na mapie wykryte jednostki
W SH2 tak, w SHIII nie widać o ile nie włączysz sobie ułatwienia
radar
Posty: 427
Rejestracja: 2004-01-13, 15:29

Post autor: radar »

W SH2 tak, w SHIII nie widać o ile nie włączysz sobie ułatwienia[/quote]

Czy ktoś praktykował w nocnym ataku nawodnym w sercu konwoju ?
radar
Posty: 427
Rejestracja: 2004-01-13, 15:29

Post autor: radar »

W jakich sposób praktycznie ustawiano żyroskopy torped na OP (ile to trwało )?, Czy strzelano , "celując całym okrętem" ?
ODPOWIEDZ