SH III kłopoty z przeładowaniem wyrzutni

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

SH III kłopoty z przeładowaniem wyrzutni

Post autor: shigure »

Pogrywam sobie w wolnych chwilach ( niestety zbyt mało ich ) i czasami zdarza się iż moi dzielni marynarze ( jakkolwiek Krzyży Żelaznych im nie skąpię ) nie kwapią się do załadowania wyrzutni po odpaleniu torped.Żadna z opcji niewiele pomaga i często musze wracać ze sporym zapasem torped ponieważ "torpeda czekająca na załadowanie" czeka kilka dni i ... nic się nie zmienia.Czy i Wam trafiały się takie rzeczy ?.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Moje gratulacje. Rozpocząłeś 1000 wątek na NFOW.
Acha a żelazne zastąp sosnowymi... może coś pomoże.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Wow to okazja do kilku :piwko: ?.
Ja to facetowi czasami coś się nieświadomie uda ... :lol:
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

shigure pisze:Wow to okazja do kilku :piwko: ?.
Ja to facetowi czasami coś się nieświadomie uda ... :lol:
Gorzej jak po tym "nieświadomym udaniu się" przyjdzie Ci pozew o alimenty :lol:
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Re: SH III kłopoty z przeładowaniem wyrzutni

Post autor: dakoblue »

shigure pisze:Pogrywam sobie w wolnych chwilach ( niestety zbyt mało ich ) i czasami zdarza się iż moi dzielni marynarze ( jakkolwiek Krzyży Żelaznych im nie skąpię ) nie kwapią się do załadowania wyrzutni po odpaleniu torped.Żadna z opcji niewiele pomaga i często musze wracać ze sporym zapasem torped ponieważ "torpeda czekająca na załadowanie" czeka kilka dni i ... nic się nie zmienia.Czy i Wam trafiały się takie rzeczy ?.
1.sprawdz czy sa dostepni marynarze na dziobie i na rufie (w zaleznosci od tego gdzie chcesz przeladowac)
2.wejdz w tryb uzbrojenia ,kliknij w ta torpede ktora jest zapasowa
nie pamietam dokladnie ,ale trzeba kliknac chyba dwukrotnie ,raz w zapas ,a pozniej w wyrzutnie
w kazdym razie poklikaj sobie troche
:D
mi sie tez to zdarzalo zanim do tego doszedlem
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Mitoko dlatego należy znależć sobie "świadomą kobietę" :lol:
Dako dzięki serdeczne przy najbliższej okazji (choć lepiej żeby się spieli ) będę eksperymentował.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

shigure pisze:Mitoko dlatego należy znależć sobie "świadomą kobietę" :lol:
Świadomość świadomością a prawdopodobieństwo prawdopodobieństwem - szczególnie błąd standartowy oceny, o koincydencji i kowariancji modelu nie mówiąc :P
Grom

Post autor: Grom »

Masz za mło ludzi w przedziałach, dlatego nie chcą Ci pomóc. Poprzesuwaj ich tak by zapełnić przedziały torpedowe. No i sprawdź czy masz włączone autoprzeładowywwanie.
@ "świadoma kobieta" :x
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Przedziały zapchane do ostatniego człowieka,automatycznie i ręcznie też próbowałem a mimo to czasami zwłaszcza gdy odpalę torpedy jedną po drugiej moi matrosi zakładają Solidarność i ... wracam po kilku dniach do bazy. :cry:
Po prostu złożyłem to na jakiś błąd gry ...
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

shigure pisze:Przedziały zapchane do ostatniego człowieka,automatycznie i ręcznie też próbowałem a mimo to czasami zwłaszcza gdy odpalę torpedy jedną po drugiej moi matrosi zakładają Solidarność i ... wracam po kilku dniach do bazy. :cry:
Po prostu złożyłem to na jakiś błąd gry ...
zle klikasz
mowie ci ze mialem to samo
Grom

Post autor: Grom »

shigure pisze:Przedziały zapchane do ostatniego człowieka,automatycznie i ręcznie też próbowałem a mimo to czasami zwłaszcza gdy odpalę torpedy jedną po drugiej moi matrosi zakładają Solidarność i ... wracam po kilku dniach do bazy. :cry:
Po prostu złożyłem to na jakiś błąd gry ...
Grę masz kupowaną czy "kupowaną" ? Trochę to dziwne.
BTW. Wiesz może gdzie w Szczecinie znajdowała się IV Flotylla U-bootów ?
Chodzi mi o dzisiejszy adres miejsca.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Dako wiem wspominałem o byłej sytuacji,teraz odpukać jest coraz lepiej. :lol:
Grom na takie gry a niestety jest ich mało staram się neico grosza znależć i kupić orginał tak jak w tym przypadku.Ponadto zapłaciłem 74 zł.a u bandytów oferowali mi 40 więc uważam że za orginał,pudełko,instrukcję i tzw.dodatki to cena absolutnie nie wygórowana.
Nie wiem niestety nic o lokalizacji IV Flotylli.
Grom

Post autor: Grom »

Jeśli masz orginał i do tego zapatchowany to wszystko powinno śmigać.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Chyba po prostu ja jeszcze nie do końca "rozpracowałem" U-Boota bo odpukać wychodzi coraz lepiej ...
Co do lokalizacji IV Flotylli to najprawdopodobniej mieściła się ona w miejscu które sobie teraz zagarneła na dwa komisariaty policja w rejonie Wałów Chrobrego na Małopolskiej gdzie jak twierdzi koleś w czasie wojny było centrum łaczności.Ale to nic pewnego tylko przypuszczenia.
Grom

Post autor: Grom »

Jeśli najedziesz myszką na opróżniony aparat torpedowy mogą pokazać się dwa rodzaje napisu:
Czas odmierzany do przeładowania.
Oczekuje na załadowanie.
Tylko jeden aparat w przedziale jest ładowany tak więc pozostałe czekają. Ja mam grę eng. i nie mam z nią problemów. Kiedyś miałem coś z tym ładowaniem, ale po czasie okazało się, że zwyczajnie miałem za mało ludzi w przedziale.
EDYCJA
shigure pisze:Co do lokalizacji IV Flotylli to najprawdopodobniej mieściła się ona w miejscu które sobie teraz zagarneła na dwa komisariaty policja w rejonie Wałów Chrobrego na Małopolskiej gdzie jak twierdzi koleś w czasie wojny było centrum łaczności.Ale to nic pewnego tylko przypuszczenia.
Obrazek
Może to Ci pomoże ?
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Oj nie - jeśli koleś ma rację i jest to w miejscu komisariatów to od Odry jest oddalone o około półtora kilometra.A nie masz wiecej zdjęć ? bo mimo iż kilkanaście lat temu w porcie pracowałem jako bosman portu to jednak nie podejmuję się stwierdzenia co to za miejsce.Mogę tylko spekulowac że w rejonie obecnego kapitanatu i Wałóch Chrobrego ale nic sobei uciąć nei dam :lol:
ODPOWIEDZ