Efekt złego!

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

ZH
Posty: 383
Rejestracja: 2004-03-10, 21:36

Efekt złego!

Post autor: ZH »

Coś co nigdy nie powinno się wydarzyć:
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/wtc-photo.jpg
ZH (ostrzegam ogromne9300x9300)
ZH
Posty: 383
Rejestracja: 2004-03-10, 21:36

Post autor: ZH »

Dzieci BOGA?????
Kiedy to widzę ogarnia mnie WŚCIEKŁOŚĆ!!...
http://www.littlegreenfootballs.com/web ... autoShow=1
ZH
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Jak czytam coś takiego to ogarnia mnie dopiero wściekłość:
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=522120
Emden
Posty: 759
Rejestracja: 2004-07-08, 15:22

Post autor: Emden »

Czekam na M1A2 Abrams dla Rydzyk Warriors
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

seawolf pisze:Jak czytam coś takiego to ogarnia mnie dopiero wściekłość:
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=522120
stac go...
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

Taa, stać go. Tyle, że oficjalnie to Radio Maryja nie ma dochodów, wszystko to są datki, czyli wydał tak sobie na furę 1,6 mln zł., z datków. A co na to babcinki co to ufundowały:
"Jak pisze "Metro", w Radiu Maryja na pytanie o maybacha rzucają słuchawkami. Za to do "Gazety Pomorskiej" zadzwoniło już kilkadziesiąt starszych kobiet wyzywających dziennikarzy "od świń"."

Jak ktoś oglądał film "Imperium Ojca Rydzyke" (czy jakoś tak, do ściągnięcia też w necie), emitowany na jedynce kiedyś, to wie jak radio powstawało i jak działa. Tam się tylko prokurator nadaje!
Jak włączy się TV Trwam to co chwila jest plansza z numerem konta gdzie dawać, no i część społeczeństwa daje (a babcie skomlą, że emerytury za małe, jak połowe ojciec dyrektor łapie).
To jest jawne zgłupienie ludzi, na dodatek idzie to dalej, czego poparcie A.Leppera dowodzi.
Źle się dzieje w państwie polskim...
Awatar użytkownika
Marek K
Posty: 47
Rejestracja: 2004-03-09, 14:47
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Marek K »

Za to do "Gazety Pomorskiej" zadzwoniło już kilkadziesiąt starszych kobiet wyzywających dziennikarzy "od świń"."
I pewnie to są te same starsze panie, które co dzień z różańcem ślęczą w kościele :-( :-( :-(
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

ciekawe, bo Wieczór Wybrzeża, taka wybrzeżowa gazetka wykupiona przez Polskapresse (naturalnie niemiecka firma, bo jak by inaczej) i wychodząca jako wkładka Dziennika Bałtyckiego, potwierdza brykę ojczulka Rydzyka, nabijając się przy tym niemiłosiernie z prałata Jankowskiego, który ma skromną mercedesinę s-klasse za jedynie 700 tysięcy, wstyd wielki, tak podupaść :)
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Marek K pisze:
Za to do "Gazety Pomorskiej" zadzwoniło już kilkadziesiąt starszych kobiet wyzywających dziennikarzy "od świń"."
I pewnie to są te same starsze panie, które co dzień z różańcem ślęczą w kościele :-( :-( :-(
nie lubisz Marku różańca, to taka rozwijająca modlitwa... :)
myślę, że nie doceniasz tego, co polskie, no bo, że starszych pań nie lubisz, to chyba nie jest możliwe, one sa takie pożyteczne w strukturze społeczeństwa obywatelskiego robienia kariery za wszelką cenę :wink:
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
Marek K
Posty: 47
Rejestracja: 2004-03-09, 14:47
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Marek K »

nie lubisz Marku różańca, to taka rozwijająca modlitwa...
Nie mówię, że nie lubię różańca - chodzło mi o hipokryzję :-x
Zulu Gula

Post autor: Zulu Gula »

seawolf pisze:Jak czytam coś takiego to ogarnia mnie dopiero wściekłość:
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=522120
Nie przejmuję się tym.
Najgorsze tylko jest to, że Pan Rydzyk (ojcem dla mnie to on nie jest, dawno chyba zapomniał o tym, że w droge nie trzeba brać ani trzosa ani sandałów) na tą kasę nie zarabia, a ściąga ją od darczyńców, którym się wydaje, że wspierają kościół (choc tak naprawdę Rydzyk nie równa się Wspólnota).
Zulu Gula

Post autor: Zulu Gula »

Marek K pisze:
nie lubisz Marku różańca, to taka rozwijająca modlitwa...
Nie mówię, że nie lubię różańca - chodzło mi o hipokryzję :-x
Różaniec ma się nijak do Maybacha czy Merola.
Nie chodzi o to, żeby nie mieć.
Chodzi o to, że gdyby Rydzyk zarabiał w sposób gospodarczy (prowadząc działalność gospodarczą - sprzedaję/kupuję) niech sobie ma.
On kupuje Maybacha, a babusie płacą na konto radia, żeby walczyć z diabłem.

Różańca do tego bym nie mieszał.
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

Rydzyk to wyjątkowe ścierwo. Na nieszczęście nasze i większości naszych babć, dziadków, tudzież rodziców bardzo inteligentny, sprytny i bardzo dobrze wie jak zdobyć "rząd dusz".

NIe ma to wiele wspólnego z religią czy Kościołem katolickim. Radyjo działa mpod jego płaszczykiem, ale większość normalnych księży, czy chierarchó Kościoła zagryza palce w bezradności i przeklina dzień, w którym ksiądz Rydzyk przyszedł na świat.

Bo prawda jest taka, że Radyjo jest w tej chwili nie do ruszenia. Ani przez państwo, ani przez KOściół. Nawet, gdyby sam papież ekskomunikował Rydzyka, to cała banda tych "opętanych" staruszków prędzej wyklęłaby papieża niż odwróciła się od Rydzyka.

Albo więc księżulo w końcu wpadnie na jakimś swoim przekręcie, albo będzie się do usranej śmier54ci bogacić kosztem naiwnych i sponsorować działalność "Naszych Dzienników", Telewizji "Trwam" i Ligi Polskich Rodzin. :lol:
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
karolk

Post autor: karolk »

szczerze mówiąc Wampi, dziwię się tak emocjonalnemu stanowisku z Twojej strony, gdyż ten gość właśnie z emocji korzysta pełną garścią, a gdyby przestać się nim zajmować, to faktyczna śmierć byłaby dla niego. Gdyby nie został księdzem, to byłby prawdopodobnie gangsterem o niesłychanym kalibrze, lepiej więc niech jest tym owczarkiem radiowym...
Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

Hmmm... A skąd pomysł, że moje stanowisko jest "emocjonalne"? :shock:
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
Gość

Post autor: Gość »

"wyjątkowe scierwo"
chyba takich określeń nie mozna nazwać nieemocjonalnymi :D nawet jak wydają się takie prawdziwe niektoorym...
ODPOWIEDZ