Efekt złego!

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
Wampi
Posty: 107
Rejestracja: 2004-03-08, 01:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Wampi »

Hmm... Użyłam tego okreęlenia zupełnie "na zimno". Było to stwierdzenie faktu, a nie unoszenie się emocją :lol:
"The only rules that really matters are these: What a man can do, and what a man can't do."
Emden
Posty: 759
Rejestracja: 2004-07-08, 15:22

Post autor: Emden »

Rydzyk nasz przyjaciel i obrońca. Wraz z wiernyn adiutantem Jankowskim wybawi nas od żydow i bedziemy mogli mieć najwiekszą
flote na świecie! Jezeli tylko Unia Europejska nie przeszkodzi...
Grendel
Posty: 9
Rejestracja: 2004-10-21, 21:05

Post autor: Grendel »

seawolf pisze:Jak czytam coś takiego to ogarnia mnie dopiero wściekłość:
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=522120
Tak... szkoda słów i energii na to.
ZH
Posty: 383
Rejestracja: 2004-03-10, 21:36

Post autor: ZH »

Samochód?
To tylko kolejna błyskotka. Oto prawdziwy efekt złego:
Obrazek
ZH
karolk

Post autor: karolk »

zwykłe działanie pogody, każdego może spotkać, nic tu złego nie ma :)
Awatar użytkownika
wolf359
Posty: 117
Rejestracja: 2004-10-04, 13:52
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: wolf359 »

He, he, rzadko tu bywam, bo to nie tematyczna część, ale zaintrygował mnie tytuł postu no i ku mojemu zaskoczeniu całkiem ciekawy wątek się rozwinął. Ponieważ nigdy jeszcze w jednym szeregu z Wampi nie pisałem, powiem tylko, że popieram, że ten słynny redemptorysta (celowo z małej :D) to największe ścierwo. Co do emocjonalności wypowiedzi. Jest to bardzo stonowana i dyplomatyczna wypowiedź :), chyba, że chcecie usłyszeć co ma to powiedzenia zdeklarowany antyklerykał. :lol:

Co zaś się tyczy informacji o równie słynnym Maybachu. Dziadzia Rydzyk tak się wystraszył tych tekstów w gazetach, że wysłał samochód do Wrocławia (!), gdzie stał w garażu (parę tygodni) żeby się w oczy nie rzucać. W końcu sprawa przycichła. Oddziały paramilitarne babć pod wezwaniem radia Ma-Ryja dały niezły wycisk co poniektórym i teraz ojczulek może nieskrępowanie sobie na jakąś mała bibkę wyskoczyć za miasto albo tropić Żydo-komunistyczno-masońsko-cyklistyczne spiski or doić dalej swoich oszołomówo, żeby kupić sobie drugiego na zapas. Wiecie, Mercedesy... strasznie awaryjne samochody. :lol: :lol:
Resistance is futile.
ZH
Posty: 383
Rejestracja: 2004-03-10, 21:36

Post autor: ZH »

Terrorystyczna miłość bliźniego:
http://www.ogrish.com/archives/2005/apr ... owned2.wmv
Zestrzelony ostatnio w Iraku bułgarski śmigłowiec i ocalały pilot.
ZH
ODPOWIEDZ