Silent Hunter IV Pacyfik

czyli malarstwo, literatura, muzyka, szanty i... dowcip morski

Moderatorzy: crolick, Marmik

dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Silent Hunter IV Pacyfik

Post autor: dakoblue »

hej
Mam ta gre ale moge sobie najwyzej myszka poklikac
Ma koszmarnie wysokie wymagania sprzetowe
Ktos juz gral ?Jakie wrazenia?
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

W ostatnim CD-Action jest recenzja.
Duże koty zjadam na przystawkę.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Pozytywne wrażenia choć przyznaję że moim zdaniem "skopali"graficznie panel załogi i uzbrojenia,w porównaniu do Silenta 3 wygląda to jak naszkicowane w pociągu pośpiesznym PKP na serwetce leżącej na kolanie.A jeśli chodzi o resztę gra się bardzo przyjemnie choć przyznam że widok Akizuki w styczniu 1942 roku nieco mnie zaskoczył :lol:
Tak na marginesie to jedyne czego można się obawiać to samoloty bo niszczyciele naprawdę same proszą się o eskortowanie :?
I jednak przesiąść się VII C na jankeskiego wielkoluda to wielka różnica w pływaniu.Jednak poza warunkami bytowania siódemka górą ...
ale Dako masz rację - wymagania kosmiczne.Jednak na 1 GB RAM-u trzeba się chyba będzie skusić.
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

shigure pisze:Pozytywne wrażenia choć przyznaję że moim zdaniem "skopali"graficznie panel załogi i uzbrojenia,w porównaniu do Silenta 3 wygląda to jak naszkicowane w pociągu pośpiesznym PKP na serwetce leżącej na kolanie.A jeśli chodzi o resztę gra się bardzo przyjemnie choć przyznam że widok Akizuki w styczniu 1942 roku nieco mnie zaskoczył :lol:
Tak na marginesie to jedyne czego można się obawiać to samoloty bo niszczyciele naprawdę same proszą się o eskortowanie :?
I jednak przesiąść się VII C na jankeskiego wielkoluda to wielka różnica w pływaniu.Jednak poza warunkami bytowania siódemka górą ...
ale Dako masz rację - wymagania kosmiczne.Jednak na 1 GB RAM-u trzeba się chyba będzie skusić.
ja mam 1 gB ramu
i nic
potrzeba 2 GB
i lpszy procesor i 2 razy lepasza karte od tej co mam :-(
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

mam Athlona 3 Gh,Radeona 9 600 256 MB. i 1 GB RAM. Gra się całkiem przyzwoicie ...
Jedna rzecz która bardzo mi się podoba to to iż trzeba wyjść z portu na patrol,dopłynąć do sektora i powrócić do portu co przy uszkodzonym kadłubie może sprawić kłopot :lol:
Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 76
Rejestracja: 2005-05-03, 19:24
Lokalizacja: Warszawa-Jelonki
Kontakt:

Post autor: Daniel-Martola »

A jest możliwość pływania po stronie japońskiej? ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
BALROG
Posty: 54
Rejestracja: 2007-04-08, 22:41
Lokalizacja: Sopot

Post autor: BALROG »

Niestety nie i to mnie najbardziej boli chętnie potopiłbym Jankesów :lol:
Grom

Post autor: Grom »

Daniel-Martola pisze:A jest możliwość pływania po stronie japońskiej? ;)

pozdrawiam
Tylko multi jako Convoy Commander - na mapie wyznaczać co eskorta ma robić. Samemu na pokład "nielzia".
Ja mam P D 2.66 1 GB Ram i 256 Mb Nvida i brak czasu. Po odpaleniu zajżałem ale grafika mi zajeżdżała kompa. Dałem sobie spokój. Menu rzeczywisćie to krok w tył, no ale cóż jak coś się fajnego raz wymyśli to po tym trzeba to uwstecznić, żeby się wyrównało ;) Generalnie jakos się nie zachwyciłem może dlatego, że mi z grami już dawno przeszło, no i chyba nie czuję tego klimatu. Jednak co Grey Wolves to Grey Wolves, no może za wyjątkiem naszych ORP'ów (może kiedyś ktoś zrobi alianckiego sima). ;), albo Ubikacja wpdanie na głupi pomysl i zrobią symulację czegos co na wodzie pływa i jeszcze będzie działać multi z SH 3.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Trzeba przyznac że w przeciwieństwie do trójki tutaj czasami ( mam czerwiec 1944 r.) zaczynam się po prostu nudzic.Statki można topic niemal na ślepo a eskorta ?.No cóż prawda o skuteczności japońskiej obrony przeciwpodwodnej jest tu pokazana w całej rozciągłości :cry:
ODPOWIEDZ