skargi na moderatorów

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

MiKo pisze:Pothkan został moderatorem w Psycholach... z przymusu :D ...opierał się dzielnie... ;)
To ja składam oficjalne zażalenie. Zamknął wątek dygresja religijna i się nie mogę w nim wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 6375
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

Post autor: AvM »

SmokEustachy pisze:
MiKo pisze:Pothkan został moderatorem w Psycholach... z przymusu :D ...opierał się dzielnie... ;)
To ja składam oficjalne zażalenie. Zamknął wątek dygresja religijna i się nie mogę w nim wypowiedzieć.
Zmow 100 zdrowasiek to Tobie przejdzie :-)

A skad u smokow taka religijnosc ?

Wiadomo wymarly prawie wszystkie .-(
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Ja się naprawdę o tych Psycholi nie prosiłem... :roll:
Awatar użytkownika
Grom
Posty: 405
Rejestracja: 2008-03-12, 00:15

Post autor: Grom »

AvM pisze:Zmow 100 zdrowasiek to Tobie przejdzie :-)

:brawo:
pothkan pisze:Ja się naprawdę o tych Psycholi nie prosiłem... :roll:
Bardzo Ci współczuję, ale radzisz sobie nadwyraz dobrze. ;)
SmokEustachy pisze:Zamknął wątek dygresja religijna i się nie mogę w nim wypowiedzieć.
Ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha :lol:
Gdybyś wymyślił coś nowego, pewnie Pothkan by nie zamknął. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

Skasowałem dwa obraźliwe posty osób nie zalogowanych. Jedno było podpisane X. a drugie Y....
Awatar użytkownika
Jacek Bernacki
Posty: 431
Rejestracja: 2007-03-15, 13:32
Lokalizacja: Siecień k/Płocka

Post autor: Jacek Bernacki »

Nie zdążyłem przeczytać :-(
Co to za ludzie?
Co za różnica ważne, że są!
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Zelint pisze:Skasowałem dwa obraźliwe posty osób nie zalogowanych. Jedno było podpisane X. a drugie Y....
Trzeba było poczekać na trzeci z podpisem... Z :wink:
A swoją drogą, mam pecha. Akurat nastał teraz wolny czas po dniu pracy i temat zamknięty. Bardzo nieprzyjemnie. :-(
Ciekawie się zapowiadało.
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Gość

Post autor: Gość »

AvM pisze:
SmokEustachy pisze:
MiKo pisze:Pothkan został moderatorem w Psycholach... z przymusu :D ...opierał się dzielnie... ;)
To ja składam oficjalne zażalenie. Zamknął wątek dygresja religijna i się nie mogę w nim wypowiedzieć.
Zmow 100 zdrowasiek to Tobie przejdzie :-)

A skad u smokow taka religijnosc ?

Wiadomo wymarly prawie wszystkie .-(
Nie chodzi tu o religijnosć tylko o gromowe epatowanie zamordyzmem.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

To ja byłem.
2, Powinniście się udać jeden z drugim po iluminację do Zenona Kliszko.
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

pothkan pisze:Ja się naprawdę o tych Psycholi nie prosiłem... :roll:
Skoro się nie prosiłeś - to nie baw się w cenzora.

Jak masz takie zapędy - Wyżywaj się na DWS.
Zelint pisze:Skasowałem dwa obraźliwe posty osób nie zalogowanych. Jedno było podpisane X. a drugie Y....
To samo tyczy się Ciebie:

Chcesz być cenzorem - zostań DWS-u administratorem!

I wyjaśnij, czemu mój poprzedni post tej treści uznałeś za "obraźliwy".
Czy już teraz wszystkie posty, uznane przez Ciebie za... jakiekolwiek, będziesz kasował?

Pozdrawiam
X

A jeśli Pothkanie - nie prosiłeś się na moderatora Psycholi - to nie bądź nadgorliwy i nie baw się w cenzora: otwórz wątek, który zamknąłeś.
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

Ksenofont pisze:To samo tyczy się Ciebie:

Chcesz być cenzorem - zostań DWS-u administratorem!
Jest to dla mnie tym bardziej przykre, że wydawało mi się, że można się z Tobą dogadać, ale chyba dotyczy to tylko kontaktów na żywo, a nie za pośrednictwem forum internetowego...
Gość

Post autor: Gość »

Zelint pisze:
Ksenofont pisze:To samo tyczy się Ciebie:

Chcesz być cenzorem - zostań DWS-u administratorem!
Jest to dla mnie tym bardziej przykre, że wydawało mi się, że można się z Tobą dogadać, ale chyba dotyczy to tylko kontaktów na żywo, a nie za pośrednictwem forum internetowego...
Administratorów jest tam chyba kilku.

Awantury nie byłoby, gdyby mój post nie został przez Ciebie ocenzurowany.

Kto sieje wiatr - zbiera burzę.

Nie chciałem Cię urazić. Chciałem być zabawny. Jeśli wyszło mi na odwrót (a widzę, że wyszło): przepraszam.

X
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Zelint pisze:
Ksenofont pisze:To samo tyczy się Ciebie:

Chcesz być cenzorem - zostań DWS-u administratorem!
Jest to dla mnie tym bardziej przykre, że wydawało mi się, że można się z Tobą dogadać, ale chyba dotyczy to tylko kontaktów na żywo, a nie za pośrednictwem forum internetowego...
A ja przyznaję trochę racji Xeno - z perspektywy lat dostrzegam podstawowy walor tego forum, jakim jest mozność nieskrępowanego kłapania paszczą. Nawet na Nalę patrzę zupełnie inaczej. Wasze cenzorskie zapędy napawają mnie głebokim smutkiem.
Gość

Post autor: Gość »

pothkan pisze:Ja się naprawdę o tych Psycholi nie prosiłem... :roll:
A co to za problem oprucz tego ze trzeba samemu umieszczac tu wontki i posty ku radosci Wlascicieli :D :D :D


pozdrawiam domek :)
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

A ja zmieniłem tytuł tematu, i teraz go jeszcze zamknę - w celu (tuszę) wygaszenia. Powód jest prosty - zaczyna mnie mierzić częste ostatnio zjawisko, że gdy wchodzę na forum, to najwięcej się dzieje na "Psycholach". Jeśli nie zauważyliście, to nie jest najważniejsza część FOW :?
Fakt, że Kolega Pothan, jeden z tych, których nick wyświetla się innym kolorem, zamknął temat w psycholach, można uznać za mniej lub więcej dobrą decyzję. Ale Kolega Pothan nie popisał się klasą, tak konieczną do wykonywania funkcji moderatora. Otóż uznałbym, że ma klasę, gdyby przykładowo napisał - OK, zamykamy, czy coś w tym rodzaju i pozostawił tytuł tematu bez zmian. Przecież to niczyja wina, że nie zrozumiał treści tego wątku. Fakt, że przy okazji kilku się lekko poprztykało nie jest niczym nadzwyczajnym, w końcu krew nie woda a w realu i tak będą dobrymi kumplami.
Nie zastanowił się także, kogo może obchodzić, co go mierzi. Każdego coś tam mierzi i nikt na to nie zwraca uwagi.
Na tym skończę, bo musiałbym zacząć dzielić moderatorów na podgrupy. Jednych, co mają wyczucie w zarządzaniu swoim działem, i innych, którym internet dał niepowtarzalną szansę władzy przynajmniej w świecie wirtualnym.
W końcu Adwent dalej obowiązuje. :)
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

Tyle że było tak, że Pothkan najpierw zmienił tytuł wątku, a zamknął go dopiero potem po moim ostatnim poście.

Po ochłonięciu uznaję, że Oskar miał rację dyskusja była niepotrzebna, a "Psychole" nie są najważniejszym działem na FOW. Jeżeli Tymek się zgodzi to temat jest do kosza, a resztę wyjaśnimy sobie na PW. :piwo:
Pozdrawiam
Z.
ODPOWIEDZ