???

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

powrot?

tak
7
33%
nie
14
67%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

???

Post autor: seawolf »

demokratyczne glosowanie?
Gość

Post autor: Gość »

tylko po co? :hahaha:


Czas pokazał że są potrzebne dwa :piwo:
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

Ja zagłosowałem ...
Jarek C.
Posty: 868
Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Jarek C. »

Ja zagłosowałem za pozostaniem tutaj. Jeśli można to należy otworzyć pokrewne tematy.
Milrek
Posty: 230
Rejestracja: 2004-01-30, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

Głosowanie

Post autor: Milrek »

Na starym nie pisałem ale jest pod wrażeniem obecnego forum. Bardzo solidna robota (przynajmniej moim zdaniem) osobiście proponowałbym pozostawić forum. Jak będzie kilka tym lepiej.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Anonymous pisze:tylko po co? :hahaha:


Czas pokazał że są potrzebne dwa :piwo:
A dlaczego nie pięć... byłoby bezpieczniej... :shock: FOW jest jedno, jesli ktoś wątpi proponuję zasięgnąć opinii Ocjów Dyrektorów i Założycieli: Mikego i nicponia co oni sądzą o "klonowaniu" ich dziecka... Nie widzę problemu żeby np. założyć jeden post na TN z odsyłaczem do tego miejsca... TN wciąż nie jest zbyt stabilny... :cry:
Milrek
Posty: 230
Rejestracja: 2004-01-30, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Milrek »

FOW jest jedno, jesli ktoś wątpi proponuję zasięgnąć opinii Ocjów Dyrektorów i Założycieli: Mikego i nicponia co oni sądzą o "klonowaniu" ich dziecka...

Jeżeli podejść do sprawy od strony nazwy, pomysłu oczywiście należy oddać cześć założycielem (ad Miko ma świetną stronę internetową) ale inne forum na temat okrętów wojennych i generalnie marynarki wojennej i tak będą powstawały. Jeżeli jeden autor zamknie sowje forum to i inni wcalke nie muszą tego zrobić. To forum jest naprawdę OK.
Jeżeli byłby popyt na pięć to czemu nie.
Jeżeli nazwa jest sprawą drażliwą proponuję zmienić.
Milrek
Posty: 230
Rejestracja: 2004-01-30, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

Za kilkoma forum

Post autor: Milrek »

Panowie kilka forum umożliwi uczestnictwo coraz większej liczbie nowych osób. Im więcej forum i osób tym większa szana na nowe informacje (mi osobiście zależy głównie na tym). Ja osobiście od grudnia 2003 r. odkrywam ku swojemu zdziwieniu wiele nowych forum (no mozę 2-3) i jest super.
Jeżeli będzie więcej to być może na każdym z czasem wyklaruje się trochę odmienny kierunek.
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

tak tylko co innego forum gdzie sa rozni ludzie, rozne kierunki dyskusju ze tak powiem, a co innego 2 fora gdzie gadaja ci sami ludzie na te same (podobne) tematy.

nowe osoby na fora i tak trafiaja najczesciej przez linki na stronach, a na wiekszosci www jest link do FOW (lub/i nali forum). Maja byc 2 linki, do fow1 i fow2?

moze faktycznie lepiej tu zostac, nic juz nie ruszac. Niech admin z modem wreszcie podejma meska decyzje!
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

zagadalem z Mikim na ten temat na gg i... nic nie ustalilismy

mi jest wszystko jedno - wstrzymalem sie od glosu w ankiecie
Miko tez nie wie co zrobic

niech zadecyduje kolektyw! :D
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Re: Za kilkoma forum

Post autor: fdt »

Milrek pisze:Panowie kilka forum umożliwi uczestnictwo coraz większej liczbie nowych osób.
A dlaczego więcej forów ma oznaczać możliwość uczestnictwa większej ilości osób ?? :o Czy ktoś tu kogoś wyrzuca, każe się rejestrować, zabrania rejestracji albo złośliwie blokuje ?? :o Jest takie jedno forum, gdzie takie sprawy są na porządku dziennym, ale nie tu. :D
Gość

Post autor: Gość »

Najbardziej w tej ankiecie bawi mnie to że
Niema terminu końca głosowania
A to tak jakby nikt nie chciał żeby sprawa się rozstrzygnęła

:czarodziej:
Milrek
Posty: 230
Rejestracja: 2004-01-30, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Za kilkoma forum

Post autor: Milrek »

A dlaczego więcej forów ma oznaczać możliwość uczestnictwa większej ilości osób ??
Kwestia odnalezienia forum w necie.

Czy ktoś tu kogoś wyrzuca, każe się rejestrować, zabrania rejestracji albo złośliwie blokuje ??
Fakt nie.

Jest takie jedno forum, gdzie takie sprawy są na porządku dziennym, ale nie tu.
Tu się nie zgadzam. Rozumiem, że pytanie dotyczy gdzie pisze się o MW i okrętach wojennych jeżeli tak to sądząc po tematach i postach na tym forum również się o tym pisze. Nad faktami lepiej nie dyskutować.
Ograniczenia administracyjne nie pomogą (zresztą jakie).
Gość

Post autor: Gość »

jestem za ten skrypt mnie dobija

domek :zly:
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Re: Za kilkoma forum

Post autor: fdt »

Milrek pisze:A dlaczego więcej forów ma oznaczać możliwość uczestnictwa większej ilości osób ??
Kwestia odnalezienia forum w necie.

Jest takie jedno forum, gdzie takie sprawy są na porządku dziennym, ale nie tu.
Tu się nie zgadzam. Rozumiem, że pytanie dotyczy gdzie pisze się o MW i okrętach wojennych jeżeli tak to sądząc po tematach i postach na tym forum również się o tym pisze. Nad faktami lepiej nie dyskutować.
Ograniczenia administracyjne nie pomogą (zresztą jakie).


Kwestia odnalezienia ?? :sciana:

Z czym się nie zgadzasz ?? A wiesz chociaż do jakiego forum "piłem" ?? W moim poście nie było żadnego pytania, tylko stwierdzenia... o jaqkim pytaniu więc piszesz ?? Nad faktami lepiej nie dyskutować... zgoda, ale jakie fakty masz na myśli ?? A kto tu mówił o ograniczeniach administracyjnych ??
Ostatnio zmieniony 2004-02-01, 21:46 przez fdt, łącznie zmieniany 1 raz.
Jarek C.
Posty: 868
Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Jarek C. »

Dla mnie najważniejsze aby było jedno Forum. Gdzie zadecydujemy tam będę.
ODPOWIEDZ