???

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

powrot?

tak
7
33%
nie
14
67%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Jarek C. pisze:Dla mnie najważniejsze aby było jedno Forum. Gdzie zadecydujemy tam będę.
Dokładnie.
Gość

głosowanie + opinia

Post autor: Gość »

powrót tak - dopiszcie mój głos
jestem za jednym jedynym forum, choc jest mi obojętne gdzie ono będzie
chodiz o to by naciekawsi ludzie i najciekawsze sprawy były w jednym miejscu.
nie chce mi sie biegać po innych forach i nie mam tez czasu
Andrzej J.
Milrek
Posty: 230
Rejestracja: 2004-01-30, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

Jedno forum

Post autor: Milrek »

Podsumowując, po przemyśleniu sprawy jeszcze raz:
1) lepiej mniej forum (nie wierzę, że nie powstaną kolejne);
2) szkoda znowu zaczynać od nowa, niech to zostanie.

W tej chwili na tym forum pisze się profesjonalnie o MW i okrętach wojennych ale drugie rozpoczyna (wznawia) działalność czyli są dwa skupione na tej tematyce. Są też ogólnowojskowe poruszające temat.

Pozdrawiam
P.S. Jeżeli to ma zginąć to proszę szybko, zanim człowiek przywyknie.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

nie wierzę w reanimacje twoj net, prowadzony jest byle jak i meldowanie sie tam ponownie to strata czasu, ja na pewno nie pójdę... :) lepiej miec tylko iron cats niż pchać się na powrót do tamtego bagna...
Gość

Post autor: Gość »

Wiecie z tymi forami to tak jak z efektem kuli śniegowej, im wieksze tym więcej ludzi przystepuje. A dalszych uczestników można zainteresować rozległością termatyki i poziomem. A to się nam raczej udawało - i na TN i teraz, choc "rezerwy", tj. liczbę nierozruszanych osób mamy potężne.
Andrzej J.
dakoblue
Posty: 1560
Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
Lokalizacja: Elblag

Post autor: dakoblue »

TN robi back-upy teraz
nie sadze by znowu padlo tak poteznie
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Po dłuuugim namyśle zagłosowałem za pozostaniem. Przyzwyczaiłem się już... Przecież z TN też można korzystać, a do naszego nowego linka wstawić. Ale dwa naraz z taką samą obsadą to nie bardzo. Oczywiście dostosuję się do większości i pójdę za całą flotą :D
Mis
Posty: 36
Rejestracja: 2004-01-29, 23:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Mis »

A nie uwazacie ze mimo wszystko tamto forum moze spowodowac iz wiecej osob bedzie czytalo nasze posty i moze wiecej osob wezmie udzial w dyskusji ? Ja sam na FOW trafilem przypadkiem z innego forum na twoj.net i uwazam ze nie bylem jedynym takim uzytkownikiem. A nie sadzicie ze to forum mimo iz fajne to jest ze sie tak wyraze zbyt daleko od innych ludzi przeszukujacych internet? Tam jest wiele innych for i mimo wszystko twoj.net jest znany w srodowisku internetowym bardziej niz idysk. A chyba nie mamy zamiaru zamknac sie i kisic sie jedynie we wlasnym sosie powtarzajac na okraglo te same opinie.

Co do stabilnosci twojego netu to nie chce mi sie wierzyc by mogla powtorzyc sie jeszcze raz taka wpadka. Wiec raczej bym odrzucil kwestie stabilnosci forum.
Miś
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Mis pisze:A nie uwazacie ze mimo wszystko tamto forum moze spowodowac iz wiecej osob bedzie czytalo nasze posty i moze wiecej osob wezmie udzial w dyskusji ? Ja sam na FOW trafilem przypadkiem z innego forum na twoj.net i uwazam ze nie bylem jedynym takim uzytkownikiem. A nie sadzicie ze to forum mimo iz fajne to jest ze sie tak wyraze zbyt daleko od innych ludzi przeszukujacych internet? Tam jest wiele innych for i mimo wszystko twoj.net jest znany w srodowisku internetowym bardziej niz idysk. A chyba nie mamy zamiaru zamknac sie i kisic sie jedynie we wlasnym sosie powtarzajac na okraglo te same opinie.

Co do stabilnosci twojego netu to nie chce mi sie wierzyc by mogla powtorzyc sie jeszcze raz taka wpadka. Wiec raczej bym odrzucil kwestie stabilnosci forum.
Dziadku Misiu. Zgoda co do "potęgi" TN, ale nasza "ekspozytura" na TN w postaci linku to tylko 2 kliknięcia więcej aby wejść na Nowe FOW. Jesteśmy teraz poniekąd "afiliowani" przy TN i nikt nie ma chyba zamiaru jakoś ludzi z TN sekować czy ograniczać im dostępu. Jeżeli ktoś wejdzie na TN i znajdzie nasze zaproszenie na FOW i wykona te dwa kliknięcia to chyba nie jest aż taka wielka różnica w dostępności. TN nie jest naszym wrogiem i chyba nikt nie planuje wypowiadania im wojny na popularność bo to bzdura. Wielu z nas ma tam znajomych i bryka sobie na TN bez ograniczeń... i dobrze. Nasze FOW też może przecież, na zasdzie wzajemności, zawierać link do TN jako do zaprzyjaźnionego forum... no nie? Według mnie (ale to moja osobista opinia) FOW tematycznie trochę odstaje od przytłaczającej większości forów na TN. Nowe FOW jest sporo mniejsze i wobec tego ma odpowiednio mniejsze szanse na wyłożenie się a poza tym możliwe jest że obok FOW na idysku zgromadzą się inni "suchoputni" i "fruwający" militaryści. Nie tracąc "dywidendy" ściągania na FOW nowych userów z TN mamy szanse na zgromadzenie również pewnej liczby bardziej pokrewnych tematycznie forumowiczów i przez to osiągnięcie swoistej :lol: "militarystycznej synergii" :lol: bo wiadomo, że od lotnictwa bliżej do okrętów niż od niepokalanego poczęcia. Tak ja to widzę, ale jeżeli Sztab Floty zadecyduje inaczej to mój torpedowiec popłynie w eskorcie... :D
P.S. Jeżeli większość zgodziłaby się co do takiego rozwiązania to prośba do Mefista, aby zlinkował nasze fora i zrobił jakieś fajne zaproszenie na FOW z TN-owskiego FOW. Może też dłoby się założyć tu przy FOW jakieś inne fora z gatunku tych "pokrewnych" i pozwolic im rosnąć... What do You say... huh?
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Mis pisze:Co do stabilnosci twojego netu to nie chce mi sie wierzyc by mogla powtorzyc sie jeszcze raz taka wpadka. Wiec raczej bym odrzucil kwestie stabilnosci forum.
Błogosławiony i chwalebny optymizm, ale o 10.30 dziś TN znowu się położył... zobaczymy jak długo poleży, ale jak na nowe forum, bez obciążeń nowy TN powinien być chyba trochę stabiliniejszy. Największy żal do TN mam za to że zostawili nas na 1,5 miesiąca bez słowa wyjaśnienia choćby w postaci jakiejś stronki "Przepraszamy za usterki". Brzydko z ich strony i nie wystawia im to dobrego świadectwa jako administratorom. Może będzie lepiej, ale dajmy im może szanse aby się sprawdzili. Pożywiom uwidim. Dlaczego ciąć przy ziemi coś co już trochę urosło i dalej chce rosnąć, w imię wcale nie tak pewnego come backu kogoś kto w przykry :( sposób nas zostawił ??
Mis
Posty: 36
Rejestracja: 2004-01-29, 23:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Mis »

Pytanie tylko czy nie wywala tametego FOW z linkiem do poczekalni jezeli nikt nie bedzie sie tam wpisywal.

A z drugiej strony czy nie dalo by sie tu dorobic takiego okiennka z szybka odpowiedzia?
Miś
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Hej,

Ja głosowałem za powrotem ale myślę, że chyba trzeba się przychylić do wyniku ankiety (wszyscy wiemy że demokracja to głupi system ale jeszcze lepszego nie wymyślili ;))
Tak czy owak proponuje nie nerwowo....
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Twój Net jest jak na mój gust zdecydowanie zbyt niestabilny
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Mis pisze:Pytanie tylko czy nie wywala tametego FOW z linkiem do poczekalni jezeli nikt nie bedzie sie tam wpisywal.

A z drugiej strony czy nie dalo by sie tu dorobic takiego okiennka z szybka odpowiedzia?
Zgoda, groźba wywalenia z TN jest realna, ale wydaje mi się, że jest to kwestia dogadania się z adminem TN, żeby "zafiksował" topic z linkiem. W końcu nie mozna tego rozpatrywać jako "zdrady" FOW-owców . Nowe FOW nie powstało dlatego, że chcieliśmy ich opuścić, ale dlatego, że nie mieliśmy innego wyboru wobec braku jakiejkolwiek informacji. Argumentem jest też to, że w ciągu miesiąca samo tylko nowe FOW zebrało ponad tysiąc wpisów i kolejne przeflancowywanie się oznaczałoby stratę tego co już zdążyliśmy wpisać tu pod nieobecność TN. Straciliśmy najstarsze FOW, straciliśmy stare FOW i teraz znowu stracimy nowe FOW... szkoda by było ZNOWU zaczynać wszystko od nowa. Sprawa wzajemności linkowania FOW i TN chyba jest opcją do przyjęcia... ??
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Mitoko pisze:Twój Net jest jak na mój gust zdecydowanie zbyt niestabilny
No to lu.... zakładaj obok FOW forum lotnictwa i czego tam jeszcze trzeba...

A tak na marginesie to zawsze mi brakowało na TN miejsca gdzie można byłoby pogadac sobie np. po angielsku z innymi maniakami okrętów z innych krajów... zbieranie takiej ekipy, żeby było ciekawie trwa co prawda bardzo długo, ale daje też ciekawe mozliwości. W ogóle to pomysłów sami pewnie macie wszyscy na kopy... podzielicie się?? :)
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Rzuciłem hasło a'propos FLiWL Nicponiowi - ale mnie zlał i nawet nie odpowiedział :( :( :(
ODPOWIEDZ