Dyskusje a'la ()ala...

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

zaczytana :D

Post autor: zaczytana :D »

weście wy sobie dajcie spokój, starzy faceci a kłócą się jak 7 latki w przedszkolu o to kto będzie "szefem bandy" żałośni jesteści... bo ten temu tamto i inny innemu co innego.. załatwcie swoje sprawy poza forum bo aż się :kreci: rzygać chce ... to nie było fachowe ale chamskie z mojej stony... ale o ile bardziej chamskie jest z waszej najeżdżanie ciągle na jedną i tą samą osobe... chłopy jesteście dorosłymi, inteligętnymi, mądrymi facetami.....nudne się to robi i chyba mija z celem forum a pozatym miejscami przykre.... dyskutujce o okrętach wojennych bo taka ma być iddea tego forum a nie sprowadzajcie wszytkiego zawsze do tego samego wątku....... pozdrawiam (btw. sorry za błedy i takie tam ale ja nawet średniego jeszcze nie mam)
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

szczerze mówiąc nigdy czegoś takiego nie robiłem. Jedynie popełniałem artykuły. Moim zdaniem temat winien opracowywać ten, kto go zaczął i w formie artykułowej przesyłać do redaktora. Warto byłoby omówić szczegóły planu.
Fax et tuba
zaczytana :D

Post autor: zaczytana :D »

No panowie brawo.... widzę że jednak jesteście mądrzy i inteligetni i potraficie rozmawiać jak ludzie o tym co chcecie.... ;) serdeczne pozdrówka dla was... i życze powodzenia
zaczytana :D

Post autor: zaczytana :D »

No to pozwolę sobie jeszcze raz ja.... Piszecie o błędach ortograficznych, dyslektykach itp. Nie mówię, że sama ich nie popełniam (jak już wspominałam, braki średniego... ale mam jeszcze czas). Natomiast, Szanowni Panowie, w tej chwili zwracam się do twórców forum... Chciałam zauważyć, że skrót FOW brzmi dobrze, ale jego rozwinięcie nie jest sformułowane po POLSKU !! Forum Okrętów Wojennych - kogo? czego? - okrętów????? czyli forum należące DO OKRĘTÓW....? A może panowie mieli na myśli Forum POŚWIĘCONE Okrętom Wojennym....? I żeby było zrozumiałe na innym przykładzie - strona (wybaczcie użycie ksywki pana moderatora) Absoluta - czyli jego prywatna, czy strona o Absolucie - to znaczy poświęcona Absolutowi !! Mam nadzieję, Szanowni Panowie, że nie potraktujecie mojej wypowiedzi jako próby "dowalenia" wam. To tylko delikatne zwrócenie uwagi... Bo mimo że jestem ateistką, pozwolę sobie zacytować: " Czemu widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?"
karolk

Post autor: karolk »

masz rację, jest to forum należące całkowicie do okrętów wojennych, więc błędu żadnego nie ma, gdyż te stwory mają duszę (Nala spoko, niektórzy tak myślą i czują) żelazną
karolk

Post autor: karolk »

aha zaczytana, jeszcze jedno, ateizm znajduje się na liście chorób cywilizacji, uważaj na siebie :)
Gość

Post autor: Gość »

karolk pisze:masz rację, jest to forum należące całkowicie do okrętów wojennych, więc błędu żadnego nie ma, gdyż te stwory mają duszę (Nala spoko, niektórzy tak myślą i czują) żelazną
Chłopie czepiasz się gdzie tu właścicielem forum jest chociaż jeden okręt wojenny !!!!! Bo ja nie widze !! Druga sprawa --->> JAKI NALA DO CHOLERY JASNEJ !!! Nie wystarczy Ci że raz powiedziałam JESTEM KOBIETĄ (rozróżniać płci nie potrafisz to idź się leczyć, a może jeszcze moje zdjęcie Ci mam zamieścić żebyś uwierzył że ja to ja... co jeszcze adrest, telefon, numre liceum ?? miejscowość (ochrona danych odobowych) A co do ateizmu ----> moją chorobą cywilizacyjną jest spanie a ateizm wywodzi się u mnie z upadku prwnych ideaów a teraz mi powiedz że religia smutasów (katolicyzm) nie jest chorobą.... jezus się rodzi a wszyscy do okola trąbią on umrze na krzyżu !! Jak Ci przeszkadza że jestem ateistką moge być buddystką bądż jak wolisz zagorzałą fanką Dalajlamy XIV !!!!!
zaczytana :D

Post autor: zaczytana :D »

Cholera i zapomniałam się podpisać, i jeszcze jedno inteligentny człowieku chyba nie zrozumiałeś jednak o co mi chodzi z tymi okrętami wojennymi !! A tak się staralam :(
zaczytana :D

Post autor: zaczytana :D »

będe chamska i zapytam !! Skoro tak na mnie jedziesz ... wyślesz mi tą listę chorób cywilizacyjnych ... może maila Ci mam podać ??
karolk

Post autor: karolk »

absolut, co krzyczysz na roztargnioną kobietkę, przecież wyraźnie mówi, że nie jest nalem, więc nie krzycz tu 8)
zaczytana oto lista chrób cywilizacji:
1. brak celów życiowych (ateizm jest jedynie jedną z oznak tegoż zjawiska, ale nie jedyną...),
2. brak chęci określenia celu życiowego (dlatego łatwo sięga się po maskę buddyzmy, jehowizmu etc.),
3. brak uczciwości wobec siebie samego (trudno wówczas istotnie zgodzić się ze smutasowem katolickim, które śmie pouczać, kochaj bliźniego swego jak siebie samego, a siebie się nie kocha, wręcz nienawidzi za to, że się nie jest idealną/nym).
Więcej nie ma nic rybko płocha, dlatego uspokój się, wyluzuj, a reszta sama przyjdzie. Tutaj jest świetna zabawa przede wszystkim i nikt na Ciebie nie jedzie, bo nie ma takiego prawa.
Awatar użytkownika
Nala
Posty: 650
Rejestracja: 2004-04-14, 16:13
Lokalizacja: Gdynia / Polska
Kontakt:

Post autor: Nala »

karolk pisze:absolut, co krzyczysz na roztargnioną kobietkę, przecież wyraźnie mówi, że nie jest nalem, więc nie krzycz tu 8)
zaczytana oto lista chrób cywilizacji:
1. brak celów życiowych (ateizm jest jedynie jedną z oznak tegoż zjawiska, ale nie jedyną...),
2. brak chęci określenia celu życiowego (dlatego łatwo sięga się po maskę buddyzmy, jehowizmu etc.),
3. brak uczciwości wobec siebie samego (trudno wówczas istotnie zgodzić się ze smutasowem katolickim, które śmie pouczać, kochaj bliźniego swego jak siebie samego, a siebie się nie kocha, wręcz nienawidzi za to, że się nie jest idealną/nym).
Więcej nie ma nic rybko płocha, dlatego uspokój się, wyluzuj, a reszta sama przyjdzie. Tutaj jest świetna zabawa przede wszystkim i nikt na Ciebie nie jedzie, bo nie ma takiego prawa.
Ateizm moj drogi to przede wszystkim objaw wykazywania sie wiedza i zdrowym rozsadkiem.
Hej, det borde en ande i en flaska hos mej.
Kom hem med mej, jag har en ande som väntar pa dej.
Här bor en ande som väntar pa dej, det bor en ande hos mej.
Awatar użytkownika
Nala
Posty: 650
Rejestracja: 2004-04-14, 16:13
Lokalizacja: Gdynia / Polska
Kontakt:

Post autor: Nala »

Absolut pisze:Do Pani Zaczytanej!!

Jeszcze jedna tego typu skrajna opinia i wywalam wszystkie wypowiedzi Pani z tego Forum...

Tego typu komentarze proszę prowadzić na forum Ajron Kats lub gdzie indziej...


Z chłodnym pozdrowieniem...
Absolut, odwal sie w koncu ode mnie i od IC (przy okazji doucz sie j. angielskiego). Przestan tez wszystko podpinac pode mnie, bo wpedzisz sie w chora manie przesladowcza i trzeba bedzie zamowic ekipe specjalna ze szkoly nr 32 w celu przeprowadzenia terapii wstrzasowej na oddziale zamknietym.
Hej, det borde en ande i en flaska hos mej.
Kom hem med mej, jag har en ande som väntar pa dej.
Här bor en ande som väntar pa dej, det bor en ande hos mej.
Awatar użytkownika
Nala
Posty: 650
Rejestracja: 2004-04-14, 16:13
Lokalizacja: Gdynia / Polska
Kontakt:

Post autor: Nala »

Mitoko pisze:No cóż Panowie - poziom wypowiedzi tej Pani zalatuje mi miłośnikami kotów :lol: .

A co do danych - nie wdając się w spór - to sądząc po stylu i wchodzenia w takie miejsce tylko po to by pisać nie na temat i dla robienia zamieszania - wskazuje na poziom szkoły średniej - niestety.

Już sam fakt umieszczenia tego tematu w tym dziale wskazuje wyraźnie że jedyną chęcią szanownej Pani było pokazanie się - no cóż - Katowice mają fatalne wychowanie

Za to punkt pierwszy twojej wypowiedzi zalatuje mi... nie wiem czym. To zbyt glupie by stosownie okreslic. W kazdym razie najpierw popatrzcie na siebie - potem krytykujcie innych.
Ostatnio zmieniony 2004-09-28, 13:18 przez Nala, łącznie zmieniany 1 raz.
Hej, det borde en ande i en flaska hos mej.
Kom hem med mej, jag har en ande som väntar pa dej.
Här bor en ande som väntar pa dej, det bor en ande hos mej.
zaczytana :D

Post autor: zaczytana :D »

karolk dzięki za pomoc (przyda mi się) ...
a) cel w życiu póki co mam ale po co wam to wiedzieć, macie swoje sprawy prawda
b) jak wyrzej
c) nie zeby samozachwyt ale uczciwa wobec siebie jestem.
a i miło mi ze na mnie nie jedziesz.
Mitoko - skąd twoja opinia Słońce ;) ojoj i skąd ty wiesz skąd ja jestem..... tylko nie udowadniaj mojego fatalnego wychowania.... etykiety mnie nie uczono
Absolut - fajna masz ksywe kojarzy mi sie z królami francuskimi (a moze rewolucja) Gdzie moje opinie są skrajne.... ?? wolność słowa ??wyrzuć sobie jak chcesz co za różnica, w ogóle nie chciałam się z wami kłócić tylko zwrócić grzecznie na niektóre sprawy uwage... ale skoro prawda w oczy kole to ja mam według was skrajne opinie. Absolut pozatym WIDZE co napisałeś ślepa nie jestem (mamusie Cię nie nauczyła szacunku do kobiet choćby nawet młodsze były i tępe... ) na dobre by Ci wyszło gdybyś sobie znalazł jakąś fajną babkę.... i naprawde bardzo bardzo ciepło Cię pozdrawiam ... (bo u mnie leje i wieje i jest zimno)
Swoją drogą koniec mojego pisania tu bo nie chce się kłucić a z tym co napiałam zrobisz co zechcesz i to będzie świadczyć o Tobie.....
Gość

Post autor: Gość »

"na dobre by Ci wyszło gdybyś sobie znalazł jakąś fajną babkę...."

Myślisz,że jakaś by go chciała? :D
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Anonymous pisze:"na dobre by Ci wyszło gdybyś sobie znalazł jakąś fajną babkę...."

Myślisz,że jakaś by go chciała? :D
Patrząc po tych zdjeciach, to bardzo wątpliwe. Jakkolwiek przy słabym oświetleniu i niezłej bani, to coś by się pewnie znalazło :D
Duże koty zjadam na przystawkę.
ODPOWIEDZ