Dobranocka

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Re: Dobranocka

Post autor: Shinano »

Maciej3 pisze:Oryginal mial cos kolo 8 km dlugosci. Model po prostu nie moze byc maly. ;-)
Oryginał miał jakoby 17 km - na Star Wars Technical Commentaries raportuje się o długości odpowiadającej "11 common one mile destroyers". Stąd gabaryt jest pokaźny no i cena i przedział wiekowy. Na youtubie są filmiki z jego składania... A nie ma ani jednego z odkurzania :D Zapobiegliwi stawiają takie okazy w gablotach.
Duże koty zjadam na przystawkę.
domek
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-09, 04:44

Re: Dobranocka

Post autor: domek »

Maciej3 pisze:Oryginal mial cos kolo 8 km dlugosci. Model po prostu nie moze byc maly. ;-)
To zdjecie fajnie ukazuje wielkosc

http://4.bp.blogspot.com/-XVCWNSF-khE/T ... M%2529.jpg

On jest maly jest mniejszy od imperiala choc powinien byc 10x wiekszy on jest maly jak na tego sokola

pozdrawiam

ide szukac imperiala na ebay :P :P :P
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Re: Dobranocka

Post autor: Shinano »

domek pisze:
Maciej3 pisze:Oryginal mial cos kolo 8 km dlugosci. Model po prostu nie moze byc maly. ;-)
To zdjecie fajnie ukazuje wielkosc

http://4.bp.blogspot.com/-XVCWNSF-khE/T ... M%2529.jpg

On jest maly jest mniejszy od imperiala choc powinien byc 10x wiekszy on jest maly jak na tego sokola

pozdrawiam

ide szukac imperiala na ebay :P :P :P
Oddaje ogólny kształt i proporcje - jakby je zestawić w takiej samej skali (ISD, Egzecutora i Sokoła) to Sokół byłby trudno widoczny gołym okiem, zaś w ISD kolcki wielkości główki od szpilki żeby oddać jego detale. One wszystkie z kolei takie malusie przy DS 2. :P
Duże koty zjadam na przystawkę.
domek
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-09, 04:44

Re: Dobranocka

Post autor: domek »

cochise
Posty: 959
Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
Lokalizacja: daleko stąd nie widać

Re: Dobranocka

Post autor: cochise »

Obrazek
Opis:
Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów. Naszą planetę mogą uratować tylko Amerykanie, którzy dysponują supernowoczesną bronią.

:boje: :-D :lol: :diabel:
lecela niye aka ohinni mahel mitawa cante
Ora
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-30, 10:32

Re: Dobranocka

Post autor: Ora »

de Villars pisze:Własnie na national geographic leci wieczorynka o bismarcku. Juz zedązyłem się dowiedziec że był najstraszniejszy, miał za zadanie zagłodzić W. Bbrytanie i zakończyć wojne, a jego zatopienie było punktem przełomowym całej wojny:-D
ciekawe co będzie dalej, może gargamel na pokładzie:-D
Hehe, to się nazywa dobranocka! :)
cochise
Posty: 959
Rejestracja: 2005-11-03, 22:07
Lokalizacja: daleko stąd nie widać

Re: Dobranocka

Post autor: cochise »

Chyba jestem niepoprawnym optymistą znowu skusiłem się na film tym razem ten:
Obrazek
Niewstety znów do końca nawet pierwszej części niewytrwałem. Nie wiem co gorsze radosna twórczość tłumacza czy scenarzysty za to jak wyraziłem swoją dezaprobatę na temat tego filmu to od wielbiciele "filmów dokumentalnych" kazali mi sie zamknąć :-D
lecela niye aka ohinni mahel mitawa cante
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2229
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dobranocka

Post autor: de Villars »

cochise pisze:Obrazek
Opis:
Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów. Naszą planetę mogą uratować tylko Amerykanie, którzy dysponują supernowoczesną bronią.

:boje: :-D :lol: :diabel:
Jeśli to taki sam gniot jak niedawny Battleship (Iowa zachowująca się jak motorówka, hehe), to nawet się nie pofatyguję żeby to z neta ściągnąć. Szkoda łącza :twisted:
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Awatar użytkownika
ALF
Posty: 1015
Rejestracja: 2006-12-29, 17:22
Lokalizacja: Karkonosze
Kontakt:

Re: Dobranocka

Post autor: ALF »

A to nie to samo?
Pozdrawiam
Jacek Pawłowski
IKOW 1885-1945
PawBur
Posty: 490
Rejestracja: 2006-06-06, 22:13
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dobranocka

Post autor: PawBur »

Już pisałem w innym temacie - to nie to samo, to jest dowód że zawsze może być gorzej. Takie niskobudżetowe coś, co miało chyba skorzystać na zainteresowaniu oryginałem. Który przy tym czymś wydaje się filmem opartym na faktach.
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1200
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Re: Dobranocka

Post autor: Darth Stalin »

To niskobudżetowe "coś" leciało już kilka razy w TV (bodaj z TV Puls, która namiętnie puszcza takie gnioty) - i pomyśleć, że dwóch nawet niezłych aktorów (Weathers i van Peebles) poszło na udział w tym "czymś"...
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Re: Dobranocka

Post autor: Shinano »

cochise pisze:Chyba jestem niepoprawnym optymistą znowu skusiłem się na film tym razem ten:
Obrazek
Niewstety znów do końca nawet pierwszej części niewytrwałem. Nie wiem co gorsze radosna twórczość tłumacza czy scenarzysty za to jak wyraziłem swoją dezaprobatę na temat tego filmu to od wielbiciele "filmów dokumentalnych" kazali mi sie zamknąć :-D
Fajnie, ze na okładce grafika z Silent Huntera IV - widok z peryskopu to zrzut ekranu z gry :P Co na to Ubisoft? :lol:
Duże koty zjadam na przystawkę.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6408
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: Dobranocka

Post autor: Peperon »

No to coś pod modelik :lol:
foto_4d44a420bd16736a77de6a2e33a4f620_org.jpg
foto_4d44a420bd16736a77de6a2e33a4f620_org.jpg (59.49 KiB) Przejrzano 8132 razy
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
ODPOWIEDZ