Praca inżynierska

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

maciejj92
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-11, 19:16

Praca inżynierska

Post autor: maciejj92 »

Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, w razie jeśli nie prosiłbym o przeniesienie.
Jak w temacie, sytuacja wygląda tak że wybrałem właśnie temat na prace inżynierską. Brzmi on następująco : " Przewóz wojskowych materiałów wielkogabarytowych statkami morskimi " . Z tego co wiem to materiałów i książek jest dużo, lecz po przejrzeniu zasobów biblioteki wiele nie znalazłem.
W związku z tym mam pytanie czy ktoś zna jakieś tytuły książek które mogłyby mi się przydać przy pisaniu pracy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Praca inżynierska

Post autor: Mitoko »

A jakie tytuły już zebrałeś ?
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
domek
Posty: 1657
Rejestracja: 2004-01-09, 04:44

Re: Praca inżynierska

Post autor: domek »

Co to jest material wielkogabarytowy :?:
wojtek.uk
Posty: 206
Rejestracja: 2010-06-07, 13:14
Lokalizacja: UK

Re: Praca inżynierska

Post autor: wojtek.uk »

Nie moge pomoc z ksiazkami ale sugeruje pewien slad - skontaktuj sie z firma ktora 'przewiozla' amerykanskie tralowce (chyba 6 jesli mnie pamiec nie myli) do Zatoki Perskiej w ubieglym roku - ja bym tam zaczal i w podobnych transportach. Jestem pewien ze jak wspomnisz ze to w 'powaznych celach naukowych' i beda mogli uzyc fragmenty to ci wszystko udostepnia przez biuro PR.
Jeszcze jedna rzecz - jak domek wspomnial, co uznajesz za material wielkogabarytowy to raz a od siebie dodam, jak definiujesz material wojskowy czyli jakas uniwersalna definicja czy jak jest definiowane przez dane panstwo.
Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach. - LEM
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Praca inżynierska

Post autor: Marek T »

POL-Levant przewoził różne wielkogabarytowe i wojskowe rzeczy na ŻERANIU, WŁOCŁAWKU, CHODZIEŻY, itp.
Warto z nimi porozmawiać.
thomson
Posty: 447
Rejestracja: 2011-08-08, 11:54

Re: Praca inżynierska

Post autor: thomson »

Włocławek,zanim dokonał żywota na indyjskiej plaży woził czołgi a nawet uczestniczył w cwiczeniach morskich z flotą kanadyjską. Na ich zlecenie miał przewieźć pojazdy wojskowe prawdopodobnie do Libii ale operacja została odwołana. Statek pod koniec był bardzo zaniedbany ale jego ciekawe rozwiązania budziły zainteresowanie.
thomson
Posty: 447
Rejestracja: 2011-08-08, 11:54

Re: Praca inżynierska

Post autor: thomson »

Ostatnie lata Włocławek pracował w barwach PolEuro-Linie Żeglugowe. To armator państwowy z siedzibą w Gdyni.
thomson
Posty: 447
Rejestracja: 2011-08-08, 11:54

Re: Praca inżynierska

Post autor: thomson »

Wiceprezesem był były szef sztabu MW.
ODPOWIEDZ