"Dobra Zmiana"

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
Marmik

Re: "Dobra Zmiana"

Post autor: Marmik »

Napoleon pisze: 2020-11-19, 20:04
Jak najzupełniej nie bierz poważnie.
Błąd.
Tak, wiem. Jesteś tym strażnikiem błędności innych. Podziwiam. :brawo:
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Najpierw idź zmywać skutki wabdalizmow i podpalenia. I to w podskokach ozorem.
Napoleon

Post autor: Napoleon »

Tak, wiem. Jesteś tym strażnikiem błędności innych. Podziwiam
Nie podziwiaj tylko myśl. To ci nie zaszkodzi.

Smoku Eustachy, używasz języka, którego ja nie rozumiem. Więc byłbym ci wdzięczny za w miarę poprawne językowo wyrażanie swych emocji i poglądów. To też nie boli - zapewniam.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

Obrazek
Napoleon czemu nie przyznajesz się do tego, co podfajczyliście, wybiliście szyby i zdewastowaliście?
Marek T

Post autor: Marek T »

SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 11:28 Obrazek
Napoleon czemu nie przyznajesz się do tego, co podfajczyliście, wybiliście szyby i zdewastowaliście?
Czy możesz w prostych słowach wytłumaczyć, o co chodzi na tym obrazku?
Awatar użytkownika
Peperon

Post autor: Peperon »

Chyba o to, że dwa piętra wyżej wisiała tęcza i cyckom nerwy puściły.
Wzięli się za rzucanie racami, tylko biedaki kondycji nie miały i podpalili mieszkanie z pracownią Bogu ducha winnemu artyście. A teraz Bąkiewicz miga się przed poniesieniem konsekwencji finansowych.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

Obrazek
Marek T pisze: 2020-11-20, 14:58
SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 11:28 Obrazek
Czy możesz w prostych słowach wytłumaczyć, o co chodzi na tym obrazku?
Nigdy dość przypominania, że Adolfa Hitlera uczynili fuehrerem Niemiec ludzie, którymi kierowało „wkurwienie”, przekonanie że jako „wkurwionym” wszystko im wolno i chęć powiedzenia nieudolnym demokratycznym rządom, żeby „wypierdalały”.
Ostrożnie z ogniem!

Pytanie jest raczej do Napoleona i do Ciebie. Tak właśnie patrzę czy dałem wam dwóm i jeszcze Peperonowi i Jogiemu okazję do zdecydowanego odcięcia się od wandalizmu, terroru i wszelakiego bestialstwa bo coś nie chcecie.

Tematem dzisiejszym będzie tolerancja. Kibolia jak widzę chce być tolerancyjna a Lempart zdefiniowała tolerancję jako wszelaką dewastację:
https://twitter.com/Patrycja_Ste/status ... 0492095489

"tak trzeba robić": no to co mieli robić? Podfajczyli futrynę. A jakieś zdjęcia Empiku są? Filmy?

W każdym razie Lempart wezwała do dewastacji nazywając ją tolerancją i się wam to podoba i aprobujecie. Czemu? Tego nie wiem bo w was nie siedzę. Mogę się domyślać.

https://twitter.com/OzdobaJacek/status/ ... 1706770432
https://twitter.com/stanczykmaciej/stat ... 1312396288
ObrazekObrazekObrazek
https://twitter.com/a_milczanowska/stat ... 3404592129
https://twitter.com/DariuszMatecki/stat ... 6639955970
jogi balboa

Post autor: jogi balboa »

SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 16:35 Nigdy dość przypominania, że Adolfa Hitlera uczynili fuehrerem Niemiec ludzie
Przypomnijmy że więc że Adolf Hitler i jego trzoda byli narodowcami. I też lubili bić kobiety.

Pytanie do Eustachego. Jak się czujesz będąc w szeregach damskich bokserów?
Marek T pisze: 2020-11-20, 14:58 Czy możesz w prostych słowach wytłumaczyć, o co chodzi na tym obrazku?
To przez nadmiar smoczych oparów. Wypalają szare komórki, co skutkuje upośledzeniem umysłowym. Objawia się na przykład czynną agresją wobec kobiet. Albo urojeniami, na przykład wszędzie widzi przebranych policyjnych prowokatorów.
SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 11:28 Napoleon czemu nie przyznajesz się do tego, co podfajczyliście, wybiliście szyby i zdewastowaliście?
Nie musi. W razie czego TVP wszystko skrzętnie podaje i podkoloryzowuje dla lepszego efektu. Tyle że nie za bardzo ma co podawać, więc sobie zmyśla.

Dodano po 21 minutach 24 sekundach:
wam to podoba i aprobujecie. Czemu? Tego nie wiem bo w was nie siedzę. Mogę się domyślać.
Lamentujesz jakby od tych jejek podpaliła się futryna w oknie, albo bluzgi rozbiły komuś głowę niczym rzucona kostka brukowa.
Okazać skalę zniszczeń? A temu domowi co się stało?
Jest wojna to muszą być ofiary.
Jak tak wygląda barbarzyństwo chata to jak wygląda niebarbarzyństwo?
Jajo się rozmazało i tyle.

Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
A swoją drogą, to mamy genialną młodzież. Tylu szesnastoletnich studentek, to nie ma chyba w żadnym innym kraju na świecie.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

jogi balboa pisze: 2020-11-20, 17:43
SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 16:35 Nigdy dość przypominania, że Adolfa Hitlera uczynili fuehrerem Niemiec ludzie
Przypomnijmy że więc że Adolf Hitler i jego trzoda byli narodowcami. I też lubili bić kobiety.

Ja nie jestem w szeregach damskich bokserów tylko ty jesteś. Np. Suchanow dręczyła Margota. Strajk kobiet ogólnopolski ogólnie jest przemocowy i powszechnie stosuje przemoc wobec kobiet.
Awatar użytkownika
Marmik

Napoleon pisze: 2020-11-20, 11:05
Tak, wiem. Jesteś tym strażnikiem błędności innych. Podziwiam
Nie podziwiaj tylko myśl. To ci nie zaszkodzi.
Nie mogę, bo jeszcze stanę się tak oświecony jak Ty i co wtedy? Albo się pobijemy, albo przestaniemy się do siebie odzywać (bo i o czym wtedy gadać). Dwóch najmądrzejszych na raz nie może być :)
A tak, zawsze mogę liczyć na jakąś epistołę :-D .
Ogólnie to bardzo liczę, że kiedyś Twoje posty nie będą niczym listy Episkopatu do wiernych tj. może nawet wielu sprawach słuszne, ale niemiłosiernie nudne i zniechęcające do słuchania. Ale to oczywiście wina głupich wiernych, że tego nie da się słuchać, a najwytrwalszym w połowie urywa się film.
Marek T

Post autor: Marek T »

SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 16:35Nigdy dość przypominania, że Adolfa Hitlera uczynili fuehrerem Niemiec ludzie, którymi kierowało „wkurwienie”, przekonanie że jako „wkurwionym” wszystko im wolno i chęć powiedzenia nieudolnym demokratycznym rządom, żeby „wypierdalały”.
Ostrożnie z ogniem!
No tak, jak się takim porządnie obije mordę, to na pewno zmienią zdanie. I wtedy udolne, niedemokratyczne rządy mogą dalej bezkarnie robić, co tylko chcą. Bo o to chodzi, prawda?

Z mojej strony over and out, bo szkoda czasu na to, aby się dawać ściągać do poziomu, na którym nie mam doświadzenia.
Awatar użytkownika
Marmik

Marek T pisze: 2020-11-20, 18:49Bo o to chodzi, prawda?
Może jedynie chodzi o to, że niezależnie od poglądów wypada potępić to co wypada potępić, czy to na marszu, czy na proteście.
Już nie same inicjatywy, co zachowania i przestać udawać, że przekleństwa i wulgaryzmy to nie są wulgaryzmy, tylko taki tam sobie nośnik emocji. Robotnicy szli na karabiny z hasłami "Chleba i pracy", a nie z hasłami "Wypierdalaj z mojej szparki" i "Bóg z nami, chuj w wami".
Na tzw. protest kobiet spontanicznie wychodziło wielu ludzi chcących utrzymania kompromisu aborcyjnego, ale wykruszenia zaczęły się robić na kilku etapach. Pierwszy to wulgaryzacja przekazu, drugi zorientowanie się, że "żądania" stają się coraz bardziej absurdalne i ktoś wychodzi walczyć o kompromis, a chcąc nie chcąc staje pod transparentem "Aborcja na życzenie", a trzeci to jego upolitycznienie, bo na te protesty jednak wychodzili ludzie utożsamiający się z różnymi opcjami, a nie tylko z lewicą. Myślę, że jednak coś tam do sporego grona opozycji jednak dotarło, bo błyskawice z ich maseczek zniknęły prawie tak samo szybko jak się pojawiły.
Mi oba przedsięwzięcia się nie podobały i w obu nie wziąłbym udziału. Ze względu na formę lub treść.

A już hitem jest to co usłyszałem od mojego kolegi, gdy wychodząc rano do pracy zapytał 15-letnią córkę czemu nie wstaje na zdalne lekcje. Odpowiedziała, że strajkuje, a dyrekcja odwołała lekcje. Strajkuje w łóżku?
jogi balboa

SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 18:02

Ja nie jestem w szeregach damskich bokserów
Prawda kole w oczy, co?

Powiedz mi. Jak to jest że w waszych narodowcowych szeregach są sami "faceci"?
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

Lamentujesz jakby od tych jejek podpaliła się futryna w oknie, albo bluzgi rozbiły komuś głowę niczym rzucona kostka brukowa.
Na remont wpłaciłeś? Tą uwagą zamykam problem podfajczonej futryny
Marmik pisze: 2020-11-20, 19:01
Marek T pisze: 2020-11-20, 18:49Bo o to chodzi, prawda?
Może jedynie chodzi o to, że niezależnie od poglądów wypada potępić to co wypada potępić, czy to na marszu, czy na proteście.
Już nie same inicjatywy, co zachowania i przestać udawać, że przekleństwa i wulgaryzmy to nie są wulgaryzmy, tylko taki tam sobie nośnik emocji. Robotnicy szli na karabiny z hasłami "Chleba i pracy", a nie z hasłami "Wypierdalaj z mojej szparki" i "Bóg z nami, chuj w wami".
Na tzw. protest kobiet spontanicznie wychodziło wielu ludzi chcących utrzymania kompromisu aborcyjnego, ale wykruszenia zaczęły się robić na kilku etapach. Pierwszy to wulgaryzacja przekazu, drugi zorientowanie się, że "żądania" stają się coraz bardziej absurdalne i ktoś wychodzi walczyć o kompromis, a chcąc nie chcąc staje pod transparentem "Aborcja na życzenie", a trzeci to jego upolitycznienie, bo jednak nie tylko lewica wychodziła na te protesty.
Mi oba przedsięwzięcia się nie podobały i w obu nie wziąłbym udziału. Ze względu na formę lub treść.

A już hitem jest to co usłyszałem od mojego kolegi, gdy wychodząc rano do pracy zapytał 15-letnią córkę czemu nie wstaje na zdalne lekcje. Odpowiedziała, że strajkuje, a dyrekcja odwołała lekcje. Strajkuje w łóżku?
Pisząc poważnie to się zgadzam. Dodam jeszcze, że potem Napoleon będzie się dziwił, czemu przegwizdali kolejne wybory. Łażąc na te protesty totalni pokazali, że mają COVIDa gdzieś i to zaprocentuje.

A tu doskonale się maskujący mężczyźni narodowcy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marek T pisze: 2020-11-20, 18:49
SmokEustachy pisze: 2020-11-20, 16:35Nigdy dość przypominania, że Adolfa Hitlera uczynili fuehrerem Niemiec ludzie, którymi kierowało „wkurwienie”, przekonanie że jako „wkurwionym” wszystko im wolno i chęć powiedzenia nieudolnym demokratycznym rządom, żeby „wypierdalały”.
Ostrożnie z ogniem!
No tak, jak się takim porządnie obije mordę, to na pewno zmienią zdanie. I wtedy udolne, niedemokratyczne rządy mogą dalej bezkarnie robić, co tylko chcą. Bo o to chodzi, prawda?

Z mojej strony over and out, bo szkoda czasu na to, aby się dawać ściągać do poziomu, na którym nie mam doświadzenia.
przecież to one szukają dymu, co widać też w załączonym przeze mnie montażu słowno-muzycznym.

Tzn uzupełniając dodam: jakby se spokojnie łaziły to by se łaziły ale wtedy by się im znudziło co prowadzi do eskalacji.

Stań zatem na gruncie egalitaryzmu i cywilizacji: każdy ma takie same prawa i jeśli jeden może występować pod hasłem wqurwienia to drugi też.
jogi balboa

Łażąc na te protesty totalni pokazali, że mają COVIDa gdzieś i to zaprocentuje.
A w TVP pokazali że narodowcy też chodzą na te protesty. Sam jego pierdołowatość zapłakany Kaczor namawiał nazioli żeby chodzili.
A tu doskonale się maskujący mężczyźni narodowcy:
Jakby ci to powiedzieć :roll: Siostra się nie liczy.

I naprawdę odstaw smocze opary. Zaczynasz plemizować sam ze sobą.

Marmik pisze: 2020-11-20, 19:01 Na tzw. protest kobiet spontanicznie wychodziło wielu ludzi chcących utrzymania kompromisu aborcyjnego
I tych właśnie ludzi, głos PiS czyli TVP od początku określał mianem: "15-stoletnie wulgarne kurewki"; "siewcy śmierci"; "10tys. antify wyszkolonych w walkach ulicznych".
Z drugiej strony zozróbę 11 listopada wywołali "niezidentyfikowani chuligani próbujący zakłucić patriotyczny marsz";

W pierwszych dniach tego protestu zastanawiałem się, co to za jakiś lempart o którym ciągle nawija PiSwizja. A o "aborcji na życzenie" non stop mówiło się jedynie w TVP. Gdzie więc bylo tych "wielu ludzi chcących utrzymania kompromisu" bo w państwowym serwisie informacyjnym ich nie widziałem. Podobnie jak rozróby pod stadionem - te tak w tym jak i w "spokojnych latach" mogę pooglądać na żywo z loży. Nawet teraz gdy na protesty chodzą praktycznie wyłącznie szurnięte feminy, TVP niemal nie ma materiału żeby pokazać tą całą agresję którą chcieliby widzieć. Więc pokazują bluzgi z podpisem "siewcy śmierci" na czerwonym pasku.
Wypada potępić, to co należy potępić. Prawda? Przypomnijmy sobie jak wyglądała telewizyjna retoryka w latach osiemdziesiątych. Bo ja mimo że byłem młody, coś tam pamiętam. I to mi nasuwa skojarzenia, dokąd zmierza PiS.

Dodano po 12 minutach 50 sekundach:
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Kontakt:

A to standardy europejskie:
https://twitter.com/Karola_wamehlo/stat ... 0011117568
Niestosowanie się do nich stawia nas poza Europą.
ODPOWIEDZ