dws.org.pl

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: dws.org.pl

Post autor: SmokEustachy »

szafran pisze: 2021-06-13, 13:16 Widzicie? Wystarczy mieć wątpliwości to od razu foliarz. Urojenia się leczy. Tak samo schorzenie zwane lewicowością.
Masz tu audycję która Cię rozwieje:

Ja na wszelki wypadek nie słuchałem.
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Re: dws.org.pl

Post autor: jogi balboa »

SmokEustachy pisze: 2021-06-10, 23:58 mam bana za nieprawomyślność
Dam sobie rękę uciąć że "nieprawomyślność" polegała na spamowaniu wklejaniem cudzych - czytaj: partyjnych "przemyśleń". Stąd cytuję: "większość wylądawała w koszu".
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: dws.org.pl

Post autor: SmokEustachy »

jogi balboa pisze: 2021-06-13, 14:59
SmokEustachy pisze: 2021-06-10, 23:58 mam bana za nieprawomyślność
Dam sobie rękę uciąć że "nieprawomyślność" polegała na spamowaniu wklejaniem cudzych - czytaj: partyjnych "przemyśleń". Stąd cytuję: "większość wylądawała w koszu".
tnij
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Re: dws.org.pl

Post autor: jogi balboa »

Wiedziałem że tak powiesz :D
Awatar użytkownika
Radeckij
Posty: 186
Rejestracja: 2006-02-05, 16:03
Lokalizacja: Tęczoburg

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij »

szafran pisze: 2021-06-13, 13:16 Widzicie? Wystarczy mieć wątpliwości to od razu foliarz. Urojenia się leczy. Tak samo schorzenie zwane lewicowością.
Urojenia się leczy. Brawo! Pierwszy krok do zdrowia masz za sobą, uświadomiłeś sobie swój problem! Teraz do lekarza, po tabletki.

Co do diagnozowania "schorzeń" - ludzie którzy wierzą (WIERZĄ!), że wirus nie transmituje się w kościołach bo tam są wysokie stropy... no nie mają kompetencji intelektualnych, żeby wypowiadać się o czyimkolwiek zdrowiu psychicznym. Więc powtórzę - idź po tabletki.

Dodano po 6 minutach 28 sekundach:
jogi balboa pisze: 2021-06-13, 14:59 Dam sobie rękę uciąć że "nieprawomyślność" polegała na spamowaniu wklejaniem cudzych - czytaj: partyjnych "przemyśleń". Stąd cytuję: "większość wylądawała w koszu".
W przypadku szafrana problem polegał raczej na uporczywym wklejaniu jakieś zlepku zdań, które nijak nie tworzyły całości. Ciągle tylko o "partyjnym przekazie" albo o Krystynie Jandzie. Od pewnego momentu nie reagował na pytania, nie wchodził dyskusję, tylko raz za razem lepił swoje słowotoki, jak bolszewicki agitator w fabryce. Moderacja zaczęła w końcu ciąć, bo tego się nie dało czytać.
Róbmy swoje! Pewne jest to jedno, że
Róbmy swoje! Bo jeżeli ciut się chce,
Drobiazgów parę się uchowa: Kultura, sztuka, wolność słowa, Kochani
Róbmy swoje!
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: dws.org.pl

Post autor: szafran »

Po prostu tam zagnieździli się sekciarze i propagandyści lewicy i PO. Jedno co dobre w kwestii wyjandzenia szczepionki i dotacji jest to, że zamknęła mordę. Polecam :)
Awatar użytkownika
Radeckij
Posty: 186
Rejestracja: 2006-02-05, 16:03
Lokalizacja: Tęczoburg

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij »

szafran pisze: 2021-06-13, 15:33 Po prostu tam zagnieździli się sekciarze i propagandyści lewicy i PO. Jedno co dobre w kwestii wyjandzenia szczepionki i dotacji jest to, że zamknęła mordę. Polecam :)
Radeckij pisze: 2021-06-13, 15:17 Ciągle tylko o "partyjnym przekazie" albo o Krystynie Jandzie. Od pewnego momentu nie reagował na pytania, nie wchodził dyskusję, tylko raz za razem lepił swoje słowotoki, jak bolszewicki agitator w fabryce. Moderacja zaczęła w końcu ciąć, bo tego się nie dało czytać.
Q.E.D.
Róbmy swoje! Pewne jest to jedno, że
Róbmy swoje! Bo jeżeli ciut się chce,
Drobiazgów parę się uchowa: Kultura, sztuka, wolność słowa, Kochani
Róbmy swoje!
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: dws.org.pl

Post autor: SmokEustachy »

żaden silnik forum nie wytrzymie tego, co wyprawiacie
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 964
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: dws.org.pl

Post autor: Gregski »

No, można jeszcze pisać o drugiej wojnie.
Znalazłem tam kilka takich działów...
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: dws.org.pl

Post autor: szafran »

SmokEustachy pisze: 2021-06-13, 17:37 żaden silnik forum nie wytrzymie tego, co wyprawiacie
Już niedługo umrę więc sekciarze covidiańscy i aktorzyny z PRL wygrają :)
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Re: dws.org.pl

Post autor: jogi balboa »

Gregski pisze: 2021-06-13, 18:16 No, można jeszcze pisać o drugiej wojnie.
Znalazłem tam kilka takich działów...
Ciekawa uwaga.
Właśnie doszedłem do wniosku że najwyższa pora samego siebie zbanować w działach i temetach "politycznych". Są inne "zacne" fora do ławeczkowego politykierowania, taki onet na przykład.
Awatar użytkownika
Radeckij
Posty: 186
Rejestracja: 2006-02-05, 16:03
Lokalizacja: Tęczoburg

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij »

Gregski pisze: 2021-06-13, 18:16 No, można jeszcze pisać o drugiej wojnie.
Znalazłem tam kilka takich działów...
A można, można... i to też może się wiązać z wieloma atrakcjami "spoza tematu".
szafran pisze: 2021-06-13, 18:27 sekciarze covidiańscy
Gościu, różańca się używa "zliczając" paciorki! Przestań się nim okładać po czerepie, ratuj resztki rozumu!
Róbmy swoje! Pewne jest to jedno, że
Róbmy swoje! Bo jeżeli ciut się chce,
Drobiazgów parę się uchowa: Kultura, sztuka, wolność słowa, Kochani
Róbmy swoje!
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6384
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: dws.org.pl

Post autor: Peperon »

szafran pisze: 2021-06-13, 13:16 Widzicie? Wystarczy mieć wątpliwości to od razu foliarz. Urojenia się leczy. Tak samo schorzenie zwane lewicowością.
Nie obraź się, ale pełno jest takich, którzy są przeciw, bo tak. Krętaczy nie brakuje i w rządzie i w środowisku antyszczepionkowców.
W pracy mam takiego jednego, który wołał, że za Chiny ludowe się nie zaszczepi, ale był pierwszym na piętrze w biurowcu, który dostał drugą dawkę i teraz mówi, że tylko głupcy się nie szczepią.
Powiedz, jak traktować takiego kogoś ??? O poważnym traktowaniu, raczej trudno myśleć...

Nie chcę w czambuł krytykować ludzi mających wątpliwości co do szczepionek przeciw Covid-19. Rozumiem ich obawy i wątpliwości. Sam takie miałem.
Z drugiej strony mam w pamięci kolegów, których nie mogłem pożegnać, bo obostrzenia na cmentarzach... Kilku z nich miało problemy z ciśnieniem, czy układem krążenia. Jednak przez 15-20 lat nie stanowiły one zagrożenia. Do momentu złapania przez nich Covida. Jeden z nich przez 3 tygodnie leżał podpięty do koncentratora tlenu. Początkowo nie chciał iść do szpitala, bo się bał. Po zaostrzeniu sytuacji, zechciał iść do lecznicy, ale nie było wolnych miejsc i zaczął się strach... Na szczęście żyje, w przeciwieństwie do innego kolegi, który bardzo się o niego martwił, a został zabity przez zawał. Jak widać wirus działa na różnych poziomach.
Również ryje psychikę, niekoniecznie u zakażonych...
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: dws.org.pl

Post autor: szafran »

jogi balboa pisze: 2021-06-13, 18:36 Ciekawa uwaga.
Właśnie doszedłem do wniosku że najwyższa pora samego siebie zbanować w działach i temetach "politycznych". Są inne "zacne" fora do ławeczkowego politykierowania, taki onet na przykład.
Jeżeli moderacja pozwala na polityczne avatary i nie reaguje na zgłoszenia to coś jest na rzeczy. No i sekciarstwo covidiańskie, które powinno się traktować jako upośledzenie umysłowe (tak jak popieranie lewicy).
Awatar użytkownika
Radeckij
Posty: 186
Rejestracja: 2006-02-05, 16:03
Lokalizacja: Tęczoburg

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij »

szafran pisze: 2021-06-13, 19:56
Jeżeli moderacja pozwala na polityczne avatary i nie reaguje na zgłoszenia to coś jest na rzeczy. No i sekciarstwo covidiańskie, które powinno się traktować jako upośledzenie umysłowe (tak jak popieranie lewicy).
I potem taki skamle, że mu wypowiedzi moderacja wycina :mrgreen:
Róbmy swoje! Pewne jest to jedno, że
Róbmy swoje! Bo jeżeli ciut się chce,
Drobiazgów parę się uchowa: Kultura, sztuka, wolność słowa, Kochani
Róbmy swoje!
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 964
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: dws.org.pl

Post autor: Gregski »

Peperon pisze: 2021-06-13, 19:53 Nie chcę w czambuł krytykować ludzi mających wątpliwości co do szczepionek przeciw Covid-19. Rozumiem ich obawy i wątpliwości. Sam takie miałem.
No właśnie też mam, ale w tym tygodniu wracam z morza do domu i już umówiłem się na termin Johnson'a.
A raz kozie śmierć!
Wirusa przechorowsłem w miarę bezboleśnie to i szczepionkę przetrzymam!
W końcu "Złego diabli nie biorą".
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
ODPOWIEDZ