dws.org.pl

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: dws.org.pl

Post autor: SmokEustachy »

cieciwa pisze: 2021-06-08, 20:58 @crolick - odezwiesz się wreszcie w sprawie forum DWS ??
Wybacz, ale wygląda jakby nikt nic nie robił ...

Tak jak dla forum https://www.konradus.com utworzyłem awaryjnie serwer na Discordzie: https://discord.gg/knEPSSP6nb
Czego nie rozumiesz w poniższym?
W temacie DWS kłopot jest taki, że chyba nikt nie ma aktywnego kontaktu z Gizmem, a on miał od jakiegoś czasu wyłączny dostęp do technicznej obsługi forum - tak wynika z mojej rozmowy z Mariuszem.
Radeckij_PLO
Posty: 7
Rejestracja: 2021-06-08, 08:44

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij_PLO »

crolick pisze: 2021-06-08, 17:50 Na @poczta.onet.pl :wink:
Jak potrzebujesz reset hasła daj znać przez PW.
Cholera, nie wiem czy mi się w ogóle uda dostać do tej skrzynki... :mrgreen:

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
cieciwa pisze: 2021-06-08, 20:58
Tak jak dla forum https://www.konradus.com utworzyłem awaryjnie serwer na Discordzie: https://discord.gg/knEPSSP6nb
Zrobiliśmy dzisiaj to samo z Pothkanem, ale chcemy jeszcze doszlifować detale, bo serwer discorda działa inaczej niż forum, a chcemy by było to stałe i użyteczne narzędzie.
cieciwa
Posty: 106
Rejestracja: 2004-09-21, 13:03

Re: dws.org.pl

Post autor: cieciwa »

Czyli forum umiera, bo JEDNA, JEDYNA osoba ma hasło i ID do logowania się na serwerze ??
No to wybaczcie, ale sami sobie sp**liście sprawę.\

@Radeckij_PLO, moje to miała być 'proteza' na szybko, na chwilę. Jak ruszy forum to miało iść do likwidacji (albo do przekazania administracji forum).
Radeckij_PLO
Posty: 7
Rejestracja: 2021-06-08, 08:44

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij_PLO »

cieciwa pisze: 2021-06-08, 22:48 Czyli forum umiera, bo JEDNA, JEDYNA osoba ma hasło i ID do logowania się na serwerze ??
No to wybaczcie, ale sami sobie sp**liście sprawę.\
Nie wiem co to zmienia, ale tak, masz rację. Chociaż wśród obecnych tutaj nie ma chyba nikogo z osób, które podjęły taką a nie inną decyzję.

Pozdrawiam
cieciwa
Posty: 106
Rejestracja: 2004-09-21, 13:03

Re: dws.org.pl

Post autor: cieciwa »

Nic to nie zmienia.
Ale znaczy tylko tyle, że szanse forum na 'powstanie ze zmarłych' z każdą chwilą spadają ....
Radeckij_PLO
Posty: 7
Rejestracja: 2021-06-08, 08:44

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij_PLO »

Skrobnąłem na kolanie jakiś regulamin, osoby które chcą pomóc w ogarnięciu serwera do końca i tych, którzy po prostu chcą pogadać (również o polityce), zapraszam: https://discord.gg/pCkjdGPbPU

Zaznaczam, że serwer jest w powijakach i jego doszlifowanie potrwa jeszcze parę dni. Prosimy o wyrozumiałość i pomoc.
Butryk dws-xip
Posty: 2
Rejestracja: 2021-06-09, 12:13

Re: dws.org.pl

Post autor: Butryk dws-xip »

Witam.

Widzę, że nie tylko xipowi brakuje orga :) Może nie jest tak źle :) Staramy się skontaktować z Gizmem, a w zasadzie skontaktować go z naszym informatykiem i jest szansa, że forum zostanie przeniesione na nasz serwer w całości. Rafał, czyli nasz informatyk powiedział, że jest taka możliwość, jeśli są porobione kopie.
Wszystko wskazuje na to, że forum padło, gdyż ktoś nieumiejętnie przy nim majstrował. Skontaktowaliśmy się również z Wojtkiem84, który chce nam pomóc. Cieszy mnie fakt, że starzy userzy myślą o reanimowani orga. Może warto skoordynować wysiłki?
Franek Wichura
Posty: 538
Rejestracja: 2021-06-02, 12:36

Re: dws.org.pl

Post autor: Franek Wichura »

cieciwa pisze: 2021-06-08, 22:48 Czyli forum umiera, bo JEDNA, JEDYNA osoba ma hasło i ID do logowania się na serwerze ??
SmokEustachy pisze: 2021-06-08, 21:52 W temacie DWS kłopot jest taki, że chyba nikt nie ma aktywnego kontaktu z Gizmem, a on miał od jakiegoś czasu wyłączny dostęp do technicznej obsługi forum
Prawde powiedziawszy to nie wiem jak dzial takie forum - ale jesli nie ma kontaktu z JEDNYM JEDYNYM Gizmem na ktorym wszytko technicznie wisi, to moze wyjsciem byloby wynajecie detektywa/jasnowidza/ABW/KGB zeby ustalic co z nim jest i odzyskac odpowiednie dane. Jesli forum nie posiada na to srodkow - to moze zrzutka? Moge dac stowe (EUR) - to nie zart - nie bylem tam dlugo, ale szkoda zeby takie miejsce zniklo z sieci.
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 964
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: dws.org.pl

Post autor: Gregski »

Co to ten discord jest, do diabła?
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Radeckij_PLO
Posty: 7
Rejestracja: 2021-06-08, 08:44

Re: dws.org.pl

Post autor: Radeckij_PLO »

Gregski pisze: 2021-06-09, 12:51 Co to ten discord jest, do diabła?
Komunikator, wykorzystywany głównie przez graczy. Bardzo przydatne urządzenie i oferujące sporo rozwiązań komplementarnych wobec forum - np. pogaduchy na żywo w połączeniach audio i wideo. Dodatkowo, discord ma swoją wersję mobilną, więc można korzystać o niemal dowolnej porze i okolicznościach - np. w podróży.

Dodano po 30 sekundach:
Butryk dws-xip pisze: 2021-06-09, 12:27 Witam.

Widzę, że nie tylko xipowi brakuje orga :) Może nie jest tak źle :) Staramy się skontaktować z Gizmem, a w zasadzie skontaktować go z naszym informatykiem i jest szansa, że forum zostanie przeniesione na nasz serwer w całości. Rafał, czyli nasz informatyk powiedział, że jest taka możliwość, jeśli są porobione kopie.
Wszystko wskazuje na to, że forum padło, gdyż ktoś nieumiejętnie przy nim majstrował. Skontaktowaliśmy się również z Wojtkiem84, który chce nam pomóc. Cieszy mnie fakt, że starzy userzy myślą o reanimowani orga. Może warto skoordynować wysiłki?
To są bardzo dobre wieści.
Butryk dws-xip
Posty: 2
Rejestracja: 2021-06-09, 12:13

Re: dws.org.pl

Post autor: Butryk dws-xip »

Wieści z ostatniej chwili. Wojtuś z Wawki skontaktował się z Gizmem. Ponoć Gizmo działa już i obiecał, że forum do końca tygodnia będzie działać.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: dws.org.pl

Post autor: SmokEustachy »

Dobrze że żyje
Awatar użytkownika
Gregski
Posty: 964
Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu

Re: dws.org.pl

Post autor: Gregski »

Też miałem takie myśli, że go Covid ubił...
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: dws.org.pl

Post autor: szafran »

Ciekawe czy forum tylko dla osób zaszczepionych i w trzech maseczkach na twarzy?
Awatar użytkownika
jogi balboa
Posty: 2823
Rejestracja: 2007-01-18, 16:39

Re: dws.org.pl

Post autor: jogi balboa »

To jest forum Drugiej Wojny Światowej. Przeżyło hiszpankę bez srania ogniem a coronę ma gdzieś :dupa:
szafran
Posty: 2195
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: dws.org.pl

Post autor: szafran »

Teraz już rozumiem skąd u nich taka miłość do błyskawic i segregacji obywateli ;)
ODPOWIEDZ