Propozycja - okręty podwodne

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Re: okręty podwodne

Post autor: crolick »

Przecież książka Rohwera to same tabelki! :shock:
Po co ją tłumaczyć?!
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
ObltzS
Posty: 197
Rejestracja: 2007-01-01, 21:05

okręty podwodne

Post autor: ObltzS »

Witaj Crolick !
Czyżby tabelki nie posiadały tytułów, innych oznaczeń, przypisów, odnośników itp., itp., jak w szanujących się tego typu wydaniach [postrzeganych jako źródłowe] zwykle bywa. Pytam, gdyż słyszałem o tej pozycji, ale niestety :( nigdy nie miałem zaszczytu mieć jej w ręku, a co dopiero przeglądać.
Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Re: okręty podwodne

Post autor: crolick »

ObltzS pisze:Witaj Crolick !
Czyżby tabelki nie posiadały tytułów, innych oznaczeń, przypisów, odnośników itp., itp., jak w szanujących się tego typu wydaniach [postrzeganych jako źródłowe] zwykle bywa. Pytam, gdyż słyszałem o tej pozycji, ale niestety :( nigdy nie miałem zaszczytu mieć jej w ręku, a co dopiero przeglądać.
Pozdrowionka.
Zajawka zawartości:
http://www.amazon.com/gp/reader/1557500 ... eader-link
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Grom

Post autor: Grom »

Swoją drogą sympozjum na temat okrętów podwodnych jak dla mnie przynajmniej byłoby tym co tygryski lubią najbardziej. Szkoda, że temat pozostał tylko na forum.
ObltzS
Posty: 197
Rejestracja: 2007-01-01, 21:05

okręty podwodne

Post autor: ObltzS »

Dziękuję Crolick za podanie linku - przejrzenie spisu treści pobudziło jedynie tzw. "smaki" i apetyt - może jednak kiedyś doczekamy się wszyscy [zainteresowani] polskiej edycji. Oby tak się stało.
PiotrG
Posty: 195
Rejestracja: 2004-02-13, 12:33
Lokalizacja: Komorów

Post autor: PiotrG »

Andrzej J. pisze:W 2008 r. ma byc świiatowy kongres podwodników w Gdyni. Taki ja opisywane w ostatnich latach - na łamach "MSiO" - kongresy w Petersburgu i Tarencie.
Temat z pewnością powróci w związku z podaną wcześniej a przytoczoną powyżej informacją Andrzeja.
ODPOWIEDZ