Sympozjum "Orzeł"

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Jeśli można, to chciałbym się zaanonsować (na 99% - ten 1 % to na ewentualne wypadki losowe).
A miejsce spotkania? Może na Darze da się coś zrobić?

Tak przy okazji - czy ktoś może zrobić płytkę z dokumentami, bo ta wysłana przez Groma niestety nie doszła :(...
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: Maciej »

Grzechu pisze:czy ktoś może zrobić płytkę z dokumentami...
Nie ma sprawy.

Pozdrawiam,
Maciej
Grom

Post autor: Grom »

Grzechu pisze:Jeśli można, to chciałbym się zaanonsować (na 99% - ten 1 % to na ewentualne wypadki losowe).
A miejsce spotkania? Może na Darze da się coś zrobić?

Tak przy okazji - czy ktoś może zrobić płytkę z dokumentami, bo ta wysłana przez Groma niestety nie doszła :(...
To czemu mi nic nie napisałeś ? Przecież pytałem na forum Orła czy wszyscy otrzymali.
Nie ma oczywiście problemu zrobię kopię i przywiozę.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Na chwilę obecną nie mamy się gdzie spotkać. Czy ktoś ma jakieś propozycje?
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Inicjatywa należy do zmieszkałych trójmiasto, przy czym wolałbym Gdynie, gdyż nie będę zmotoryzowany i niechciałbym za wiele podróżować środkami masowej komunikacji.
Artyleria Bóg Wojny
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: Maciej »

Jeśli jedziesz przez Poznań to dalej możemy "lecieć" razem... ja będę zmotoryzowany.
Też proponuję Gdynię - będzie można pstryknąć sobie okolicznościową fotkę z "Błyskawicą" w tle. Wszak już ją przycumowali...

Pozdrawiam,
Maciej
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Mogę lecieć przez Poznań jestem z Międzyrzecza
Artyleria Bóg Wojny
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: miczman »

to może Zielona Tawerna , "Błyskawica" widoczna niemalże z okien owego przybytku. choć nie wiem dokładnie w jakich godzinach ta knajpa jest czynna.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Grom pisze:To czemu mi nic nie napisałeś ? Przecież pytałem na forum Orła czy wszyscy otrzymali.
Nie ma oczywiście problemu zrobię kopię i przywiozę.
Nie chciałem Ci robić dodatkowego kłopotu - tym bardziej, że gdy zorientowałem się że coś jest nie tak, to najżywsza dyskusja na Forum ORŁA już wygasła.
Żałuję co prawda, że nie brałem w niej udziału (bo trudno byłoby polemizować z dokumentami nie znając ich treści), za to teraz będę mądrzejszy przy ich lekturze o Wasze wnioski.

Z płytką już się nie kłopocz - Maciej się zaoferował. No chyba, że zrobisz jeszcze jakieś kopie 'na wszelki wypadek'.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Międzyrzecz sie wybiera, Poznań się zapowiada... a Wszawka? Macie tak samo daleko a nawet krócej czasowo... i nic?

Strawestuję Marka T. "kto wie, czy słowo "warszawski" nie jest tutaj kluczowe."

:P
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Ja nie mogę. Mam imprezkę z laskami 8) ... piąte urodziny młodszej córki...
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

MiKo pisze:Ja nie mogę. Mam imprezkę z laskami 8) ... piąte urodziny młodszej córki...
Proszę o poparcie swoich twierdzeń dowodami, np. w postaci kserokopii aktu urodzenia córki, w przeciwnym razie Pańska nieobecność zostanie uznana za nieusprawiedliwione, uporczywe i złośliwe uchylanie sie od obowiązków hobbystyczno- towarzysko-naukowych. :?

PS: A co z bezdzietnymi doktorantami, tymi ktorzy posiadają ożenione dzieci, no i młodymi bezdzietnymi (póki co) małżonkami? Do raportu!
Tadeusz Klimczyk
Posty: 1177
Rejestracja: 2004-04-05, 09:06
Lokalizacja: Sopot

Sympozjum "Orła".

Post autor: Tadeusz Klimczyk »

Ja mam imieniny teściowej. Józefa - można sprawdzić w kalendarzu.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sympozjum "Orła".

Post autor: fdt »

Tadeusz Klimczyk pisze:Ja mam imieniny teściowej. Józefa - można sprawdzić w kalendarzu.
Nieusprawiedliwiony. Józefa jest w niedzielę, gdyby chodziło o imieniny teścia, to konieczność przesunięcia obchodów na sobotę byłaby zrozumiała, ale ciasto i herbata?
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: Maciej »

Tadeusz Klimczyk pisze:Ja mam imieniny teściowej. Józefa - można sprawdzić w kalendarzu.
No to będziesz miał świetne alibi żeby... nawiać z imienin :lol:

Pozdrawiam,
Maciej
Tadeusz Klimczyk
Posty: 1177
Rejestracja: 2004-04-05, 09:06
Lokalizacja: Sopot

Sympozjum "Orła".

Post autor: Tadeusz Klimczyk »

Nie znacie jej... Ona pochodzi od Janika41 - spod Gołdapi. Janik wie, o czym mówię. Niedziela odpada.
ODPOWIEDZ