Sympozjum "Orzeł"

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Gość

Post autor: Gość »

Witajcie,
wydaje mi się, że najlepszym miejscem byłby Salon Kaprów na Błyskawicy (ze względu na wiadome okoliczności okazji). Moderator od żeglugi cywilnej (Marek T.) ma tam doskonałe układy...
W przypadku trudności mam zgodę swojego szefa na użycie sali w Ośrodku Szkolenia Ratowniczego (budynek Akademii Morskiej, wejście za kotwicą ORP Bałtyk) - jest to mała sala konferencyjna, stół, ok. 15 krzeseł dokoła, biała tablica, mazaki, czajnik elektryczny na zapleczu (szkolny bufet w sobotę jest niestety zamknięty).
Ja oczywiście będę - mam set map Bałtyku dla Groma.
pozdr.
Marek Błuś
Grom

Post autor: Grom »

To chyba najbardziej logiczna propozycja. Wątpię by nas było więcej niż 15 osób.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Kurczę jak tylko mam szansę aby się gdzieś "pojawić" to proza życia zaraz daje o sobie znać :cry:
Grom

Post autor: Grom »

shigure pisze:Kurczę jak tylko mam szansę aby się gdzieś "pojawić" to proza życia zaraz daje o sobie znać :cry:
Żałuj powójnie bo otzrymałem kopie dokumentów z IPMS, więc dowiozę conieco materiałów.
Panowie na wszelki wypadek dorobię jeszcze ze 3 kopie płyt ze skanami.
shigure
Posty: 1242
Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
Lokalizacja: szczecin

Post autor: shigure »

Oj Grom po takich słowach trudno się dziwić że trzeba się po prostu :placze: :piwko:
Jarek C.
Posty: 868
Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Jarek C. »

Jak tylko dam radę dołącze do Was. Podajcie ostatecznie czas i miejsce. Czy w czasie wizyty Groma w RP odbędzie się przekazanie dokumentów do Muzeum MW ?
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Jarek C. pisze:Jak tylko dam radę dołącze do Was. Podajcie ostatecznie czas i miejsce. Czy w czasie wizyty Groma w RP odbędzie się przekazanie dokumentów do Muzeum MW ?
Zaraz odbędzie się... Po prostu będzie... ot tak po prostu, bez żadnego jubla.
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Panowie trzeba jak najszybciej podjąć decyzję co do miejsca spotkania, choćby z tego powodu, że częśc z nas rozpoczyna wyprawę wcześniej i będzie odcięta od netu
Artyleria Bóg Wojny
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Dobra, przejmuję koordynację spotkania.

Proszę wszystkich, którzy mają zamiar sie spotkać, o potwierdzenie przybycia i wyrażenie swoich preferencji co do miejsca spotkania. Wobec tego, że takie miejsca jak Salon Kaprów odpadają - w grę wchodzi spotkanie w:

1) salce zorganizowanej przez Marka B. - w Ośrodku Szkolenia Ratowniczego (budynek Akademii Morskiej, wejście za kotwicą ORP Bałtyk),
2) w jakiejś knajpie w okolicach Bulwaru (proszę o propozycje)

UWAGA: Jeżeli ktos ma jakieś uwagi co do godziny rozpoczęcia (np. dlatego, że jego pociąg przyjeżdża później itp) to też proszę o napisanie tego.

Zgłoszenia i uwagi proszę wklepywać do godz. 22.30 dziś. Ok. 23.00 w dniu dzisiejszym, ogłoszę miejsce i dokładną godzinę spotkania (wstępnie godz. 12.00) a nastepnie prześlę na PM-ki swój numer telefonu kom. tak aby w razie draki można było się do mnie dodzwonić gdybyśmy mieli jakąś obsuwę z miejscem lub musielibyśmy zmienić lokal).
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Wstępnie odpowiada mi propozycja pana Marka i godzina, aczkolwiek muszę jeszcze skonsultować to z Maciejem, z którym prawdopodobnie będę podróżował. Mam jeszcze pytanie czy to jest w tym budynku Akademii przy skwerze?
Artyleria Bóg Wojny
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: Maciej »

Jedziemy razem ze stajkiem - 12:00 jest OK!
W okolice skweru napewno trafimy... 8)

Do zobaczenia,
Maciej
Gość

Post autor: Gość »

Tak, to jest budynek przy Skwerze (obecnie Al. Jana Pawła II nr 3).
W sobotę otwarte będzie tylko wejście główne, z mosiężnym rozwinięciem skrótu AM, trzeba wejść na wysoki parter, w prawo do końca korytarzem, schodami w dół, pokój nr 8.
pozdr.
MB
Jarek C.
Posty: 868
Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Jarek C. »

Mnie pasuje 12.00 i każde miejsce w Gdyni. :-)
Awatar użytkownika
POLISHSUB
Posty: 40
Rejestracja: 2005-11-10, 23:22
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: POLISHSUB »

Witam Panowie

Przepraszam że tak późno lecz lepiej późno niż wcale
Jest lokal!!! Jest to komfortowa sala konferencyjna budynku dowództwa 3 Flotylli Gdynia Oksywie dolne Jeżeli miejsce zostanie "forumialnie" przyjęte to potrzebowałbym listę chętnych zainteresownych ewentualnym uczestnictwem w sympozjum o PM ze zgłoszeniem akcesu. Muszę załatwić wejściówki!
Jeżeli również będą chętni możemy "zrobić" małą wycieczkę po naszych U-botach. Kwestia do ogólnego rozpatrzenia.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje i absolutnie chętny do wszelkiej pomocy.

Adam
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

JA się piszę - mam już zgodę kobiety
Gość

Post autor: Gość »

Rozumiem, że moja propozycja spada na pozycję rezerwową i rozmawiamy teraz o spotkaniu w miejscu zorganizowanym przez kol. Polishsuba.
pozdr.
Marek Błuś
ODPOWIEDZ