Sympozjum Polskie 'Osy' i ratowanie ORP Władysławowo

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

PiotrG pisze:Służę uprzejmie. Już nagrałem. Proszę o adres na PW do przesyłki pocztowej płyty. :-D
dziękuję, dotarła i jest czytelna, jak są jakie koszty, to daj znać, chętnie pokryję ;)
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Poniżej fotka grupowa z "wyprawy" na ORP Władysławowo.
Autorem jest Andrzej Nitka, który podesłał ją do mnie z prośbą o umieszczenie na Forum.

Obrazek

Proszę wybaczyć, że nie podpisuję osób, ale nie znam (czytaj: nie pamiętam) wszystkich, a nie chciałbym ponownie walnąć jakiejś gafy lub zamieszczać niekompletnych podpisów.
Na zdjęciu nie ma na pewno jego autora - ze zrozumiałych względów, oraz Mariana i mnie - "zwiedzaliśmy" wówczas maszynownię okrętu.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Od lewej: Michał Krzewiński jr (klęczy), Adam Śmigielski, kmdr Tadeusz Grzesikowski, jkrzew, Lech Trawicki (klęczy), Mitoko, JB, Mitokowa, Piotr Gudewicz, Andrzej J., crolick (klęczy), pothkan, prof. Kubiak, Xenofont, Suvorov, deglock (klęczy), Zelintowa, Zelint, Monika Rode, Marek S., Piotr Supłat jr (klęczy), mcwatt, miczman, marwaj
Ostatnio zmieniony 2006-11-28, 21:45 przez crolick, łącznie zmieniany 1 raz.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
ODPOWIEDZ