Sympozjum Polskie 'Osy' i ratowanie ORP Władysławowo

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Dziękuję, poprawione :)

Następnę w kolejce zdjęcia od Marka S., ale to pewnie jutro.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

no Grzesiu, jak masz foty i co nieco pamiętasz :D to nie wywiniesz mi się od opisania tego sympozjum do Magazynu shiploverskiego ;) wystrczy krótka notka oraz wybrane fotki z Twojej strony, no chyba, że ktoś jeszcze chce coś napisać lub zaprezentować na ten temat :wink:
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Kilka zdjęć z piątku, od Marka S.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

ta fotka o wymiarze 200kb bardzo by mnie interesowała do Magazynu shiploverskiego, czy mogę uzyskać zgodę autora na zamieszczenie? :) Lastadia dostanie od me pytania o akcję, bo chcę troszkę więcej napisać o wartości historycznej tego przedsięwzięcia ;) a tak śliczna fotka mogłaby ozdobić stronę tytułową nowego magazynu :roll:
Ostatnio zmieniony 2006-08-31, 16:40 przez karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Marek S.
Posty: 674
Rejestracja: 2004-07-06, 15:21
Lokalizacja: Węgierska Górka k/Żywca

Post autor: Marek S. »

Autor zdjęcia, czyli mój syn Piotr, wyraża zgodę.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Dziękuję bardzo, bo ładne fotki okrętów tego typu na żywo są unikatem :) jeszcze bym poprosił o podanie na pw lub E-mail, jak mam podpisać autora :wink:
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: miczman »

Marek S. pisze:Autor zdjęcia, czyli mój syn Piotr, wyraża zgodę.

Dawajcie resztę fotek, o ile pamiętam to Piotrek troche ich zrobił :wink:. Poszukam jeszcze wśród swoich fotek może się znajdzie jakaś godna zamieszczenia.
MMG
Posty: 4
Rejestracja: 2006-06-24, 10:57
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: MMG »

Przynajmniej byłeś konsekwentny :lol:
M. Gefios = M. Gafos
deglock
Posty: 569
Rejestracja: 2004-01-14, 14:47

Post autor: deglock »

Mili panowie
Chciałem zapytać czemu chomikujecie tak te zdjęcia…czyżby miały one aż taką wartość?
Pragnę jednocześnie zwrócić nieśmiało uwagę na pewną rzecz, która chyba umknęła. Ta cała wycieczka była zorganizowana abyście wszyscy zobaczyli co takiego ratujemy i aby zachęcić was do podjęcia współodpowiedzialności za kuter ORP Władysławowo i abyście rozważyli możliwość wstąpienia do stowarzyszenia Lastadia… i podejmowania trudu ratowania także innych zabytków pływających.
MG
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: miczman »

deglock pisze:Mili panowie
Chciałem zapytać czemu chomikujecie tak te zdjęcia…czyżby miały one aż taką wartość?
MG
To nie tak, u mnie tak jak u Grzecha samego Władka mało :oops: , wizyta w porcie nie zdarza się codziennie więc robiłem zdjęcia także innym jednostkom. Uważam także, że żeby zamieścić jakies fotki to muszą one być raz dobrej jakości a dwa inne od pozostałych bo nie ma się co powtarzać.

Fotki z troche innej bajki, mianowicie Mewa odlatuje :wink:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

MMG pisze:Przynajmniej byłeś konsekwentny :lol:
M. Gefios = M. Gafos
To ja podałem pothkanowi taką informację... :oops:
Nicku nie pamiętałem, a personalia zwyczajnie mi się pokręciły - przepraszam!
deglock pisze:Pragnę jednocześnie zwrócić nieśmiało uwagę na pewną rzecz, która chyba umknęła.(...) i aby zachęcić was do podjęcia współodpowiedzialności za kuter ORP Władysławowo i abyście rozważyli możliwość wstąpienia do stowarzyszenia Lastadia… i podejmowania trudu ratowania także innych zabytków pływających.
Hmmm, Michale, a dlaczego nie powiedziałeś tego jasno i wyraźnie w Salonie, gdy wszyscy siedzieli i czekali na Twoje wystąpienie?
Trzeba było ogłosić: "Wstępujcie lub zadeklarujcie w jaki sposób możecie pomóc".
Wiem, że było to napisane w poście Andrzeja, ale 'w tłumie' takie sprawy umykają...
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Trzeba było np. tak jak Andrzej J. ze zbieraniem składek na ciasteczka i napoje - skutecznie! :D

Zresztą na pewno będzie jeszcze okazja, i to niejedna.
Marek S.
Posty: 674
Rejestracja: 2004-07-06, 15:21
Lokalizacja: Węgierska Górka k/Żywca

Post autor: Marek S. »

Zdjęcia - strona będzie widoczna przez 3 tygodnie:
http://midgard.tyszkiewicz.edu.pl/~psuplat/gdynia/
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

niestety, awaria przeglądarki nie dała mi szansy obejrzenia fotek powyżej, czy może ktoś je zapisał i byłby skłonny mi je podesłać? :-D
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
PiotrG
Posty: 195
Rejestracja: 2004-02-13, 12:33
Lokalizacja: Komorów

Post autor: PiotrG »

karol pisze:niestety, awaria przeglądarki nie dała mi szansy obejrzenia fotek powyżej, czy może ktoś je zapisał i byłby skłonny mi je podesłać? :-D

Służę uprzejmie. Już nagrałem. Proszę o adres na PW do przesyłki pocztowej płyty. :-D
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: miczman »

Skoro temat został odkopany to ja wnosze by w końcu ktoś wstawił grupowe zdjęcie robione przy Władysławowie. Czekam (zapewne nie tylko ja) już troche czasu i nic.
ODPOWIEDZ