Konferencja FOW - Racibórz

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Napoleon
Posty: 3991
Rejestracja: 2006-04-21, 14:07
Lokalizacja: Racibórz

Konferencja FOW - Racibórz

Post autor: Napoleon »

Zainspirowany uwagami szanownych kolegów (patrz T. Klimczyk i JB) postanowiłem zorientowac się w szansach na zorganizowanie konferencji naukowej/sympozjum w moim mieście, to znaczy w Raciborzu.
Tu parę słów wyjaśnień. Aktualnie pracuję na dośc małej ale rozwijającej się wyższej uczelni zawodowej (oczywiście w Raciborzu) i mam pewne ... nazwijmy to mozliwości organizacyjne. Sądzę, że byłbym w stanie zorganizować noclegi i wyżywienie (za niewielka opłatą), salę i wszystko co do konferencji jest potrzebne a jeżeli byłaby taka potrzeba to i wycieczkę do Czech na piwo. Jest też oczywiście minus - Racibórz leży daleko dla wszystkich (poza mna i Kazikiem zygadłą, no i może jeszcze dla paru osób to będzie blisko). Z różnych względów zaś za organizację konferencji zabiorę się, jeżeli będzie na niej co najmniej 20-25 osób. Z racji tego, że ma to być konferencja naukowa, zaprosiłbym też parę utytułowanych osób (typu Wieczorkiewicza lub Dyskanta). Termin - jeżeli będa chętni - mógłbym planowac na wiosnę (przy bardzo duzym zainteresowaniu jest szansa przyspieszenia).
Temat - "para i żelazo" lub "żagiel" (ew. razem) - tym razem ja bym dyktował warunki 8)
Pozostaje tylko pytanie, czy byliby chętni, bo - jak już to powiedziałem - tu może być problem. Oczekuję wstepnych deklaracji i opinii, czy warto sie za to zabierać.
ODPOWIEDZ