Po wizycie w Ustroniu

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Po wizycie w Ustroniu

Post autor: Grzechu »

Jako że zdarzyło mi się przebywać parę dni w Ustroniu, to nie mogłem odmówić sobie przyjemności nawiązania i pogłębienia znajomości z FOWowcami z okolic Beskidów.

Niniejszym chcę podziękować Nekowi za wyborne towarzystwo w piątkowy wieczór. To wspaniały gawędziarz i doborowy kompan! Nek, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)
Pamiętasz, że obiecałeś pomyśleć o Gdyni?

Za sobotę jestem wdzięczny Markowi S. - ugościł mnie rodzinnie i pokazał uroki Węgierskiej Górki. Było super!
nek
Posty: 395
Rejestracja: 2005-07-25, 16:07
Lokalizacja: Ustroń

Re: Po wizycie w Ustroniu

Post autor: nek »

Grzechu pisze:
Niniejszym chcę podziękować Nekowi za wyborne towarzystwo w piątkowy wieczór. To wspaniały gawędziarz i doborowy kompan! Nek, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)
Pamiętasz, że obiecałeś pomyśleć o Gdyni?
Grzechu trochę przesadzasz , dzięki za udany wieczór ale to akurat z Ciebie jest super wspaniały gawędziarz i kompan - również mam nadzieję ze się spotkamy :) i będziesz miał więcej czasu ;)
Co do mojej wizyty w Gdynii - jak dotąd nic się nie zmieniło nadal na 60 %
Pozdrowienia : nek
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Re: Po wizycie w Ustroniu

Post autor: pothkan »

nek pisze:Grzechu trochę przesadzasz , dzięki za udany wieczór ale to akurat z Ciebie jest super wspaniały gawędziarz i kompan - również mam nadzieję ze się spotkamy :) i będziesz miał więcej czasu ;)
Co do mojej wizyty w Gdynii - jak dotąd nic się nie zmieniło nadal na 60 %
Aaargh! Gdyni! Jedno "i"!
ODPOWIEDZ