Biuletyn z sympozjum FOW?

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

fdt pisze:Pytanie do uczestników. Jak wam sie wydaje, jest jakiś materiał, który możnaby umieścić w "Biuletynie Nr 1 - założycielskim".... czy dajemy sobie spokój i myślimy ewentualnie o jakimś biuletynie dot. naszych tematów z Forum? Hę?

FDT, ja nie powinienem zabierać głosu w tej konkretnej sprawie, bo mnie tam nie było, ale biletyn z Sympozjum byłby bardzo fajny.
Chętnie bym osobiście poczytał, jak przebiegały obrady, kto przygotował wystąpienia i jakieś ich fragmenty.
Biuletyn tematów z forum byłby niebywale obszerny. Zobacz, ile jest topików.
To tylko moje prywatne zdanie
Pozdrawiam
Ryszard
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

Na sympozjum poruszonych zostało wiele tematów, ale większość z nich i tak zostawiliśmy do wrzucenia na forum (Dako już jeden wrzucił). Tak więc nie masz się czym martwić :D
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

No cóż Panowie - poziom wypowiedzi tej Pani zalatuje mi miłośnikami kotów :lol: .

A co do danych - nie wdając się w spór - to sądząc po stylu i wchodzenia w takie miejsce tylko po to by pisać nie na temat i dla robienia zamieszania - wskazuje na poziom szkoły średniej - niestety.

Już sam fakt umieszczenia tego tematu w tym dziale wskazuje wyraźnie że jedyną chęcią szanownej Pani było pokazanie się - no cóż - Katowice mają fatalne wychowanie
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Mitoko pisze:Już sam fakt umieszczenia tego tematu w tym dziale wskazuje wyraźnie że jedyną chęcią szanownej Pani było pokazanie się - no cóż - Katowice mają fatalne wychowanie
MITOKO!!!!!
:lol: :lol: :lol:

TY ŁOBUZIE...

:D :D :D
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

Byłem co prawda tylko na I części, ale mam wrażenie, że:
1. wiele tematów zostało rozpoczętych.
2. żaden nie został definitywnie zamknięty.

W tej sytuacji robienie biuletynu nie ma - w mojej opinii - sensu. Natomiast jestem jak najbardziej za okresowym sumowaniem aktywności Forum w postaci np. 1/2 strony w MSiO. Z uwagi na rangę wydarzenia drugie 1/2 mozna spokojnie poświęcić spotkaniu.
Pomijając wszystko inne, to publikując takie doniesienie w MSiO zapewni się o wiele szerszy nakład tej informacji; natomiast ewentualny Biuletyn wyjdzie w 100 albo co najwyżej 200 egzemplarzach, które w dodatku trzeba będzie rozesłać (a więc ponieść dodatkowe koszty).
Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie to samo zamieścić u kogokolwiek (MiKo, Crolick, Kaigun) jako np. PDF.
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Do Pani Zaczytanej!!

Jeszcze jedna tego typu skrajna opinia i wywalam wszystkie wypowiedzi Pani z tego Forum...

Tego typu komentarze proszę prowadzić na forum Ajron Kats lub gdzie indziej...


Z chłodnym pozdrowieniem...
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Ja wymiękam.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

zaczytana :D pisze:Mitoko - skąd twoja opinia Słońce ;) ojoj i skąd ty wiesz skąd ja jestem..... tylko nie udowadniaj mojego fatalnego wychowania.... etykiety mnie nie uczono
Z całym szacunkiem nie jestem "Słońcem" dla osób pojawiających się na Forum tylko w celu robienia zamieszania - nie wnoszącej za to nic merytorycznego. Za to styl mi przypomina jedną z młodszych i bardziej "piskliwych" osóbek z kociego forum.
A skąd wiem skąd jesteś ? - jedną z zasad ochrony netu przed tego rodzaju "popisami" dzieciarni - jest możliwość identyfikacji - dzięki temu można w razie czego wystąpić do operatora lokalnego z wnioskiem o uniemożliwienie pewnych działań.

A a'propos Twojej uwagi do Absoluta o szaczunku dla kobiet - mam wrażenie, że ktoś nie wytłumaczył Tobie, że nie wystarczy być kobietą fizycznie by zasługiwać na szacunek - trzeba też sobą cokolwiek reprezentować - a Ty zaprezentowałaś się jedynie jako bardzo młoda osóbka, nie potrafiąca wnieść nic do tematu, ale za to szukająca "dymu" - czyli niemalże poziom zawodówki (poziom słownictwa może nieco lepszy, ale za to zasady "spod budki z piwem").
Gdybyś wpierw zaprezentowała że jesteś kimś - Twoje uwagi by były przyjęte z należytym szacunkiem. Niestety - to już do głowy Ci nie przyszło - i stąd zapewne Twoje założenie, że fakt że nosisz biustonosz już oznacza, że mężczyźni winni Ci są szacunek. Nic bardziej mylnego - chcesz być kimś - to udowodnij to nim zaczniesz się mądrzyć w tematach pobocznych i CO WIĘCEJ - w dziale nie do tego przeznaczonym (zresztą to ostatnie jest dla mnie wystarczającym dowodem braku elementarnych zasad)
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Nala pisze:Jak grochem o sciane :roll:
Swoja droga Mitoko, slonce jest piekne...
Tak, szczególnie gdy zabraknei w nim wodoru i ciężkich pierwiastów. Na moment trobi się naprawdę piękne. Tyle, ze tego piękna już nikt nie będzie hołubił, bo nie ma komu. Nie wydaje mi się, aby coś, co swoim końcem zagraża całemu swemu układowi planetarnemu miało być piękne.

Popatrez sobie w to słoneczko przez parę minut- zobaczysz, jak pięknie wypali ci oczy :D
Duże koty zjadam na przystawkę.
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Nala pisze:
Shinano pisze:
Nala pisze:Jak grochem o sciane :roll:
Swoja droga Mitoko, slonce jest piekne...
Tak, szczególnie gdy zabraknei w nim wodoru i ciężkich pierwiastów. Na moment trobi się naprawdę piękne. Tyle, ze tego piękna już nikt nie będzie hołubił, bo nie ma komu. Nie wydaje mi się, aby coś, co swoim końcem zagraża całemu swemu układowi planetarnemu miało być piękne.

Popatrez sobie w to słoneczko przez parę minut- zobaczysz, jak pięknie wypali ci oczy :D
No cos ty. Slonce jest piekne, zawsze mozna patrzec na nie przez dymna szybke. Bez slonca nie ma zycia.
Jest życie bez słońca. Natomiast ciężko jest z życiem bez wody. Ale słońce nie jest wcale konieczne do życia i wiedza o tym bakterie i wirusy.

Natomiast, chciałbym się dowiedzieć, jak będzie w końcu z tym Biuletynem ? Czy będzie można zdobyć jakowymiś drogami jakieś sprawozdanie z Sympozjum FOW na Błyskawicy?
Duże koty zjadam na przystawkę.
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Niestety, tu się robi basłagan - bardzo łagodnie to określając...

Wywalam posty...

Bo to jest poziom dzieciarni z IC (Inter City) kolegi Nali...
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Jaheira - to nie było o ogóle - a o przedstawicielach stamtąd pojawiających się tutaj.

Shinano - to samo - choć po Twoim tekście
Shinano pisze:
Anonymous pisze:"na dobre by Ci wyszło gdybyś sobie znalazł jakąś fajną babkę...."
Myślisz,że jakaś by go chciała? :D
Patrząc po tych zdjeciach, to bardzo wątpliwe. Jakkolwiek przy słabym oświetleniu i niezłej bani, to coś by się pewnie znalazło :D
mam wątpliwości.

Ciekawe jakbyście zareagowali, gdyby Wam wlazła jakaś dziewczynka i zamiast gadać na temat zaczęła dawać popisy - do tego specjalnie je umieszczając w miejscu do tego nie przeznaczonym ?? Znając nawyki wszechwiedzącego Admina stamtąd osoba by dostała ban od razu - co więcej zamiast trzymać się od tego z dala wtrąca się w sprawy nie na swoim podwórku. Co więcej - w najlepiej pojętym interesie spokoju powinien poprosić Absoluta o IP osoby by sprawdzić czy to faktycznie ktoś od niego nie robi zamieszania - ale nie - po co ?? Łatwiej komentować bezmyślnie
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Dzięki Mitoko.
Od dziś wywalamy wszystkie tego typu wypowiedzi, jakie umieszczano tu od kilku dni.

Zamykamy ten wątek.
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Andrzej Kliszewski
Posty: 252
Rejestracja: 2004-08-06, 10:46
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Panowie z przyczyn natury osobistej pomimo wielkiej chęci niestety nie bylem na Sympozjum (bynajmniej nie w celu napicia się wódki i stąd mój smutek - gwoli ścisłości) na którym mi tak zależało. Proszę opiszcie gdzieś co się działo, jakie poruszano kwestie itp.Obojętnie forum strona któregoś z kolegów czy MSiO. To o wiele bardziej (mnie) interesujące niż kłótnie dla mnie zupełnie zresztą niezrozumiałe i przykre.

Pozdrawiam Andrzej K.
Si vis pacem para bellum!
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Popieram, po trzykroć ! też nie byłem i łaknę wiedzy :D
Fax et tuba
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Mitoko pisze:Jaheira - to nie było o ogóle - a o przedstawicielach stamtąd pojawiających się tutaj.
Jakże to nie? Wyraźnie było porównanie do dzieci, które rzekomo znajdują się na forum IC.
Shinano - to samo - choć po Twoim tekście
Shinano pisze:
Anonymous pisze:"na dobre by Ci wyszło gdybyś sobie znalazł jakąś fajną babkę...."
Myślisz,że jakaś by go chciała? :D
Patrząc po tych zdjeciach, to bardzo wątpliwe. Jakkolwiek przy słabym oświetleniu i niezłej bani, to coś by się pewnie znalazło :D
mam wątpliwości.
A ja nie mam. Żadnych wątpliwości.
Ciekawe jakbyście zareagowali, gdyby Wam wlazła jakaś dziewczynka i zamiast gadać na temat zaczęła dawać popisy - do tego specjalnie je umieszczając w miejscu do tego nie przeznaczonym ??
Ja osobiście zapłonąłbym żarem bitewnym i zbluzgał ją od niebios po komnaty Mandosa. Potem napisałbym post opiewający jej brak kultury i dobrego smaku, łamiący w dodatku regulamin. I na połajance by się skończyło z mojej strony. A Politruk, czy inny tam pomiot przeniósłby post w diabły.
Znając nawyki wszechwiedzącego Admina stamtąd osoba by dostała ban od razu
No, nie od razu. Najpierw by się z tym zapoznało parę osób z najbliższego grona, a potem by dostała bana.
- co więcej zamiast trzymać się od tego z dala wtrąca się w sprawy nie na swoim podwórku.
Wtrąca wam się do kompetencji? Poucza was? Mówi jakimi jesteście durniami, którzy macie uprawnienia OP-a?
Co więcej - w najlepiej pojętym interesie spokoju powinien poprosić Absoluta
Waszmości się już zupełnie pomieszało w łepetynie. Kierownik miałby o coś poprosić Absolute'a? Zapytaj tego ostatniego, co o nim sądzi Kierownik , a potem deliberuj, co powinien zrobić.
o IP osoby by sprawdzić czy to faktycznie ktoś od niego nie robi zamieszania - ale nie - po co ?? Łatwiej komentować bezmyślnie
A po co ma to sprawdzać? Kto od niego miałby robić zamieszanie? Po co? Gdyby ktoś robił zamieszanie, to tylko i wyłącznie z ewentualnej zaowalonej prosby Kierownika. Każdy, kto robiłby tu zamieszanie nie robiłby go tak dyletancko zniżając się do jakiś ad personam wycieczek w losowym miejscu. Sam też kiedyś robiłem zadymy, i powiadam, owa postrzelona osoba z IC nic wspólnego nie ma, i mieć nie może.
Duże koty zjadam na przystawkę.
Zablokowany