Biuletyn z sympozjum FOW?

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Andrzej Kliszewski
Posty: 252
Rejestracja: 2004-08-06, 10:46
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Panowie Panie wątki się Wam chyba pomieszały. Temat brzmi Biuletyn zlotu FOW czy jakoś tam, a kłótnie to może przenieść gdzies indziej bo się nigdy nie dowiem co straciłem :-(

Pozdrawiam Andrzej K.
Si vis pacem para bellum!
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Andrzej - a jak sądzisz - dlaczego robią zamieszaniu właśnie w tym dziale ??
Przecież o to tu chodzi - by zdestabilizować
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Mitoko pisze:Andrzej - a jak sądzisz - dlaczego robią zamieszaniu właśnie w tym dziale ??
Przecież o to tu chodzi - by zdestabilizować
No, pewnie. Przecież, jesteśmy tu, by wymazać Was wszystkich z powierzchni ziemi. Zaraz wydam rozkaz Valarom, by rozmazali was po powierzchni ziemi.
A gdzie mam się bronić? Tu nas znieważono, w tym temacie. Wezwijscie Kaowca, niech te posty przeniesie. O ile co po niektórym starczy odwagi, by i tam ponieśc konsekwencje swoich lekkomyślne sądów.

Zresztą, co tu gadać, widać, że próbujesz się Waść zasłaniać. Wasz Kaowiec rzucił zniewagę, a Ty go Panie próbujesz bronić swoją kazuistyką.
Duże koty zjadam na przystawkę.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Dlaczego jakoś nie wzywasz do sądu nad swoim Panem, który systematycznie kogoś tu obraża ??
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Awatar użytkownika
Nala
Posty: 650
Rejestracja: 2004-04-14, 16:13
Lokalizacja: Gdynia / Polska
Kontakt:

Post autor: Nala »

Mitoko pisze:Dlaczego jakoś nie wzywasz do sądu nad swoim Panem, który systematycznie kogoś tu obraża ??
HAHAHA ! Dobre ! :lol:
Ja obrazam ??? Masz tupet Mitoko...
W ostatnim czasie tylko czytuje w kolko tu niestworzone historie na moj temat, wlacznie z epitetami w stylu "cham, prostak", etc.
Hej, det borde en ande i en flaska hos mej.
Kom hem med mej, jag har en ande som väntar pa dej.
Här bor en ande som väntar pa dej, det bor en ande hos mej.
Andrzej Kliszewski
Posty: 252
Rejestracja: 2004-08-06, 10:46
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Andrzej Kliszewski »

Nie wiem o co chodzi ja również pisuję na IC Forum (nie jest to dla mnie żadna konkurencja czy też powód do zarzutów- po prostu kolejne miejsce gdzie moge dowiedzieć się czegoś o okrętach jako i tu) ale jednak aluzji co do gównarzerii czy jak tam było dokładnie do siebie nie wziąłem i nie zapłonąłem Świętym oburzeniem. Może powinienem nie wiem, ale po to sa też podane skrzynki prw aby niektóre sprawy załatwiać poza forum publicznym bo to raczej żadnemu z adwersarzy prędzej czy później chwały nie przynosi a tylko wzbudza niepotrzebną niemiłą atmosferę.

Ponawiam Apel Proszę o jakieś wiadomości nt. sympozjum a nie kolejne waśnie :cry:

Pozdrawiam Andrzej K.
Si vis pacem para bellum!
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Jako założyciel tego wątku informuję załogę, że do okolicznościowego biuletynu z sympozjum jest zbyt mało zamknietego materiału. Jest trochę wątków, które po zamknięciu mogłyby się nadać, ale ktoś musiałby to podsumować. Ja ze swojej strony służę zdjęciami.
Tyle tytułem podsumowania. Teraz proszę modsa o ZAMKNIĘCIE tego topicu a chętnych do podsumowań tematów w formie artykułowej o pisanie na priva do mnie fdt@op.pl lub do Marka T. Amen.

Proszę o nie wpisywanie w tym topicu żadnych wiadomości. Dziękuję.
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Zgodnie z życzeniem fdt
ZAMYKAM
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Zablokowany