Apel do fotografów

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Apel do fotografów

Post autor: Grzechu »

Panowie,
Ponieważ nie wszyscy mają możliwość by oglądać fotki zrobione na Naszym pierwszym spotkaniu, nie mowiąc już o tym, że pewnie zdecydowanej ich większości nie ma w ogólnym obiegu, to pozwalam sobie ponowić apel o zgromadzenie wszyskich zdjęć u jednej osoby celem zrobienia galerii na płytce ku wieczystej pamięci.

Jeśli nie znajdą się inni chętni, to podejmuję się przygotować takie cudo - muszę tylko otrzymać od reszty kolegów-fotografów ich zdjęcia, najlepiej na płytce.
MiKo, fdt, Kaigun, Crolick, (ewentualnie jeszcze ktoś? nie pamiętam...) co Wy na to? Proszę o kontakt na gdkwinfo@praca.gov.pl - podeślę Wam mój adres pocztowy lub poproszę o czyjś adres by samemu wysłać mu swoje zdjęcia.

Koszty... Koszty płyt i czasu uznaję za pomijalne. Mogą zrobić się znaczące - w mojej sytuacji - wydatki, gdyby zapotrzebowanie na płytki było spore (>5 osób), ale pesymistycznie licząc 3 zl na kopertę i znaczki to chyba każdy zainteresowany by uzbierał (albo postawił w zamian piwko 8) ). Nie mówiąc już o tym, że spora część ma szanse trafić w ręce zainteresowanych na II Sympozjum!

Niżej można wpisywać głosy poparcia, krytyki, akcesy, zapotrzebowania i wszelkie inne:
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Ja się piszę na płytkę
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Marek S.
Posty: 674
Rejestracja: 2004-07-06, 15:21
Lokalizacja: Węgierska Górka k/Żywca

Post autor: Marek S. »

Nie zapomnijcie o mnie.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

OKI Grzechu inicjatywa cenna - podeślę płytkę jak poskanuje
pefu
Posty: 138
Rejestracja: 2004-01-07, 20:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pefu »

Grzechu dostałem Twoje zdjęcia. Wielkie dzieki. Piwo oczywiście stawiam.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Fotka z komory :D

Obrazek
jkrzew
Posty: 164
Rejestracja: 2004-01-07, 20:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: jkrzew »

Witam po przeprowadzce!
Zdjęcia (moje) mam przygotowane i nagram je dzis na CD. Mogę również przygotować "zbiorówkę" (na CD lub DVD). Prosze o kontakt na jkrzew1@wp.pl.

Pozdrowienia
jkrzew
jkrzew
Posty: 164
Rejestracja: 2004-01-07, 20:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: jkrzew »

Witam
Melduję, że po nawiązaniu kontaktów z Grzegorzem Ochmińskim i Piotrem Głodkiewiczem własnie na drugim kompie wypalam nasze fotki wykonane na 1 Sympozjum (ok. 225 MB). Na spotkanie w Gdańsku chcę zabrać 10 CD z tymi fotkami. Proszę o ewentualny kontakt i "zamawianie" płytek. Czy ta 10-tka wystarczy dla wszystkich zainteresowanych? :lol:
Pozdrowienia
Jacek Krzewiński
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Ja również otrzymałem fotki od Jacka i Piotra, do tego dochodzą moje i te ściągnięte z Forum.
Razem zebrało się ich 371. Jestem w stanie na sobotę przygotować również 8-10 sztuk. Jeśli dla kogoś zabraknie, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby je rozesłać w późniejszym terminie (po wypłacie 8) - skończył mi się zapas płyt i fundusze).
Awatar użytkownika
wolf359
Posty: 117
Rejestracja: 2004-10-04, 13:52
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: wolf359 »

Grześ często piszemy, ale ani się nie zająknąłeś, że potrzeba małą galerie na cd zrobić 8). Oczywiście, że się na to piszę. Przynajmniej będę mieć swój wkład w sympojum, na którym niestety nie mogło mnie być. Generalnie możliwości są: mocny skaner (to przy zalożeniu, że zwykłe zdjęcia), chęci też i zapas płyt a jakże (choć tylko dvd). Wolne zawody mają to do siebie, że ma się sporo wolnego czasu jeśli się tylko chce. :lol:
Resistance is futile.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Wypaliłem 3 płytki z moimi zdjęciami. Przywiozę je w sobotę, albo jak mi się nie uda to dam je dako.
ODPOWIEDZ