Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Wszystko na temat zlotów, zjazdow i spotkań poświeconych wymianie myśli na temat okretów wojennych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6384
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: Peperon »

thomson pisze:Peperon nie przesadzaj!
Nie sądzę, żebym przesadzał. Tym bardziej, że podczas wymiany maili z Tobą zaszło małe nieporozumienie.
Efektem tego było rozwalenie Twojego planu dnia. Wiem co to oznacza, bo sam pracuję właśnie w takim "dynamicznym planowaniu". :lol:
A jednak przyjąłeś mnie gościnnie i poświęciłeś sporo czasu. :jupi:
thomson pisze:Rozmowa z Tobą była wielce inspirująca. Pozdrawiam i mam nadzieję na kolejne spotkanie.
Jesteś nad wyraz uprzejmy, bo to ja byłem tym, który "łykał wiedzę". :D
Również mam nadzieję na kolejne spotkanie.
Może uda się lepiej je zorganizować na terenie "neutralnym" i w szerszym gronie...:diabel:
Fajnie byłoby "luźno wymienić myśli".
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
thomson
Posty: 447
Rejestracja: 2011-08-08, 11:54

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: thomson »

Chętnie
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6384
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: Peperon »

Po ośmiogodzinnej podróży przyjechałem dzisiaj do Gdańska - Brzeźna. Określenia "Trójmiasto" nie bardzo lubię pomimo wyjątkowej trafności. Planuję wizytę w MMW w celu podziwiania obrazów Mistrza Adama Werki. Jeśli nie będzie to zbytnio przeszkadzało to mam nadzieję spotkać się z Panem Tomaszem Miegoniem na luźniejszym terenie. Gdyby się udało zorganizować szersze grono, to byłbym naprawdę zaszczycony. Poznanie Ludzi, których się szanuje i podziwia ze względu na ich publikacje to dla mnie duża sprawa. Poza tym pragnąłbym poznać muzea w Pucku i Helu z ich ekspozycjami. Dlatego mam nadzieję, że dostanę wieści co aktualnie prezentują. Ewentualne spotkania z Marmikiem, Miko, czy deglockiem to szczyt marzeń. Mam nadzieję, że również Pan Marek Twardowski znajdzie chwilkę dla mnie. Czasu nie mam zbyt wiele, ponieważ tylko 10 dni. Jeśli któryś z Kolegów Forumowiczów nie wymienionych przeze mnie oraz tych spoza Trójmiasta jest w okolicy to jestem otwarty na propozycję spotkania. Przecież urlop nie wyklucza spotkania "roboczego" z osobami znanymi poprzez sieć. Nawet - a może zwłaszcza - tymi, z którymi wymienia się ostre uwagi.
Informacjami ubocznymi, ale ważnymi ze względu na Dziewczyny, z którymi przyjechałem są informacje o sklepach i innych ciucholandach w okolicy. Niech też mają coś z wizyty. :lol:

Nieskromnie napiszę, że czekam na odpowiedzi. Jednak z nadzieją na przewagę pozytywnych.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: Marmik »

Ja to akurat jestem nieco uwiązany ostatnio (wakacje, dzieci, praca), więc najczęściej jedyną opcją jest kawa u mnie w domu, na którą serdecznie zapraszam jeżeli zjawisz się w Pucku.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: MiKo »

Ja też zapraszam, jak byś był w okolicach Warszawy ;)
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6384
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: z Krakowa

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: Peperon »

Marmik pisze:Ja to akurat jestem nieco uwiązany ...
A na priwa dasz sposób kontaktu z Tobą ?
MiKo pisze:Ja też zapraszam...
Obawiam się, że jeszcze długo tam nie zbłądzę. :-(
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
thomson
Posty: 447
Rejestracja: 2011-08-08, 11:54

Re: Zapowiedzi wizyt i pobytów.

Post autor: thomson »

No to jesteśmy umówieni. Tel. w piątek.
ODPOWIEDZ