[Film] - "Żywioł. Deepwater Horizon".

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Master Janisz
Posty: 5
Rejestracja: 2016-10-18, 10:37

[Film] - "Żywioł. Deepwater Horizon".

Post autor: Master Janisz »

Jestem kilka dni po obejrzeniu tego filmu i gorąco polecam.
Załapałem się na ostatni dzień wyświetlania go w kinie po zaledwie 2 tygodniach od premiery zszedł z repertuaru. A szkoda bo o wiele gorsze badziewiaki siedzą miesiącami.
Uprzedzę że mam do tego widowiska podejście nieobojętne bo ostatnie kilka lat pracowałem u właściciela "Deepwater Horizon" czyli Transocean więc temat znam od podszewki :mrgreen:
Film zrobiony bardzo dobrze - pierwszą część do katastrofy oglądałem tak jakby ktoś nakręcił mój dzień pracy. No a potem wiadomo bum i pożar.
Świetnie ukazano relacje między ludzkie - niestety ale tak to wygląda a czasem o wiele ciekawiej :o
Po za paroma lapsusami typu - bardzo czysty wręcz kliniczny pokład wiertniczy czy wizyta głównego bohatera w drill shacku/dog housie jeszcze w ciuchach prosto z choppera które to wywołały lekki uśmiech to reszta jest w miarę ok.

Tu link do oficjalnej strony - opisy na Filmwebie można sobie darować bo to jakiś kompletny ignorant napisał.

http://www.deepwaterhorizon.movie/

Pozostaje tylko poczekać na premierę DVD lub w TV.
ODPOWIEDZ