Navy Field

czyli malarstwo, literatura, muzyka, szanty i... dowcip morski

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
wolf359
Posty: 117
Rejestracja: 2004-10-04, 13:52
Lokalizacja: Międzychód

Navy Field

Post autor: wolf359 »

Chłopaki i dziewczęta (+ inne istoty :lol: ) wczoraj znalazłem raj na ziemi dla każdego shiplovera marzącego o dobrej rozrywce!

Mowa o Navy Field (jeśli ktoś znalazł wcześniej to dlaczego nic tu nie skrobnął ???).

Jest to wielka platforma do gier on-line gdzie można grać tylko okrętami z każdej z 4 największych nacji: UK,USA, Japonia i Niemcy. W pierwszej chwili myślałem, że to jakaś kich będzie, ale jak zobaczyłem na własne oczy to zupełnie mi kopara opadła. Na raz może być na ekranie do 128 okrętów wszystkich klas - mocny sprzęt wymagany (do prostych misji może być słabszy, choć min. to 512 MB RAM)

Poziom realizmu jest ogromny (sterujesz nawet kątem podniesienia dział!).

A wiecie co jest najlepsze: nigdzie tego nie kupicie (poza 4 krajami). Ale spokojnie, nie musicie kupować, program jest absolutnie za FREEEEE!

Trzeba go tylko zassać ze strony www.navyfield.com (są też inne serwery, ale najlepiej korzystać z amerykańskich). Niestety nie jest to program dla modemowców, ale i oni mogą zobaczyć jak to jest (są 3 filmiki do ściągnięcia). Całość to ok. 300 MB + łatki + manual. Wszystkie info znajdziecie na stronie. Skalę dokładności można zobaczyć po tapetach na pulpit - tak właśnie tam trafiłem (chciałem jakąś nową ekstra morską tapetkę :) ).

Ja na razie trenuję i przyznaję, że coraz lepiej mi to wychodzi. I choć zawsze uważam wszelkie instrukcje za zbędne (nie ma to jak samemu się uczyć :) ), to wierzcie mi na słowo - przeczytajcie ją i trenujcie ostro. Nawet nie wiecie jakich później wymiataczy znajdziecie.

Moja ksywka to ypsylon i fregata Rottaran (na początku nie można mieć nic innego niż fregata, ale z czasem możesz sobie Yamato czy Montanę kupić :) i uzbroić wg własnego uznania!).

I już całkiem na koniec można stworzyć swój czat room i we własnym gronie pykać (chyba znajdzie się tu grupka zapaleńców). Oprócz tego upewnijcie się, że nie uruchamiacie żadnych aplikacji korzystających z sieci (np. eMule). Łącze musi być czyste bo serwery są bardzo wrażliwe (nie korzystajcie z chińskich chyba, że chcecie sie pozbyć zawartości twardego - częste ataki crackerów), a zanim zaczniesz zabawę musisz pobrać najnowsze łatki (każda zawsze ma ok. 10 MB).
Resistance is futile.
ODPOWIEDZ