NavyField Europe - dyskusja

czyli malarstwo, literatura, muzyka, szanty i... dowcip morski

Moderatorzy: crolick, Marmik

eFusion
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-02, 08:26
Lokalizacja: eFusion MMOG GmbH
Kontakt:

NavyField Europe - dyskusja

Post autor: eFusion »

Witam,

chciałem napisać parę słów o grze związanej z tematyką wojny na morzu,
żeby rozwiać wszelkie wątpliwości dodam, że jestem polskim przedstawicielem firmy, który wypuściła tę grę na rynek europejski. Myślę, że niektórych z Was może ona zainteresować.

Gra NavyField Europe to taktyczna symulacja oparta na walce okrętów wojennych z okresu II wojny światowej stworzona przez koreańską firmę SD EnterNet a opublikowana w Europie przez niemiecką firmę eFusion MMOG GmbH.

Można w niej toczyć pojedynki z tysiącami graczy z całej Europy a nawet i świata. Gracz ma do dyspozycji kilkaset różnych rodzajów okrętów: od małych fregat, niszczycieli poprzez lekkie i ciężkie krążowniki aż po potężne pancerniki typu Bismarck ,Yamato, Iowa jak również okrętów które powstały tylko na papierze oraz stworzonych sztucznie na potrzeby gry typu Lion I, Lion II, Super Yamato, czy wprowadzone w ostatnich miesiącach Kaiser, Amagi, Queen Victoria itp., a także ogromne lotniskowce z mnóstwem samolotów na pokładzie!!
Od jakiegoś czasu dla graczy zostały również udostępnione okręty podwodne!, które sieją postrasz wśród jednostek nawodnych i są dla nich śmiertelnym zagrożeniem.

Grę rozpoczyna się na neutralnym okręcie - fregacie - i załogą na 1 poziomie i w miarę rozgrywanych bitew i zdobywanego doświadczenia podnosi się poziom całej załogi, po osiągnięciu konkretnego poziomu możemy przesiąść się na większe, mocniejsze i lepiej uzbrojone okręty.

Potem należy zdecydować czy gracz wybierze ścieżkę prowadzącą do pancerników, lotniskowców czy może zapragnie zostać najlepszym podwodniakiem i wybierze grę na linii okrętów podwodnych.

Po osiągnięciu 12 poziomu decydujemy czy chcemy, aby nasze okręty były nacji brytyjskiej (UK), amerykańskiej (US), niemieckiej (KM), japońskiej (IJN) czy też może dostępnej od lutego 2010 roku francuskiej marynarki wojennej (MN)! (W opracowaniu są również okręty włoskie oraz radzieckie!)

Każdy okręt ma rozmaite uzbrojenie, działa przeciwpancerne, przeciwlotnicze, niektóre posiadają wyrzutnie torped czy wyrzutnie min i bomb do niszczenia okrętów podwodnych. Wszyscy znajdą coś dla siebie!
Ponadto warto dodać, że gra ma świetne wsparcie techniczne i jest ciągle rozwijana przez twórców co skutkuje ciągłymi nowościami, które powodują, że trudno się nią znudzić.

Dodatkowymi atrakcjami są częste turnieje i eventy organizowane przez administratorów oraz jeden z najpopularniejszych rodzajów walk: Harbour Assault czyli Atak na Port, jedna flota przedziera się przez linie wroga próbując odbić lub zniszczyć port, druga heroicznie stara się bronić swojego macierzystego portu. Emocje do ostatniej chwili gwarantowane!

Polecam każdemu fanowi gier dotyczących bitew morskich z okresu II Wojny Światowej.

Aby móc zagrać wystarczy zarejestrować się na stronie: www.navyfield.pl , a następnie pobrać klienta do gry z sekcji Download --> Game Download, klient aktualizuje się automatycznie przy każdym uruchomieniu, wystarczy uruchomić i grać!
Gra jest w wersji angielskiej oraz niemieckiej do wyboru, ale w niedalekiej przyszłości ma powstać polska wersja językowa!

Jako ciekawostkę dodam, że na serwerze Bismarck (do wyboru są 3 różne serwery Bismarck, Yamato i Hood jednak ten pierwszy jest największym i najpopularniejszym) znajduję się potężna polska flota odnosząca znaczące sukcesy w tej grze, także nie będziecie osamotnieni w Waszych walkach. Sam spędziłem wiele dni i nocy grywając wspólnie z nimi w licznych bitwach więc w pełni mogę polecić tę pozycję. Zapraszam do spróbowania swoich sił w grze NavyField Europe!

Poniżej kilka screenów oraz tapet z gry.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Jeżeli ktoś miał już styczność z powyższą grą lub ma jakieś uwagi lub pytania to zapraszam do dyskusji w tym temacie,
pozdrawiam
Łukasz Lisowski
polski przedstawiciel firmy eFusion MMOG GmbH
mail: lukasz@efusion-mmog.com
www.twowar.pl
www.navyfield.pl
www.blackshot.pl
Kossakowski
Posty: 149
Rejestracja: 2009-10-29, 16:42

Post autor: Kossakowski »

Nie wiem jak administracja będzie zapatrywała się na taki post reklamowy, bo chyba zasadą tego forum jest nieumieszczanie takich ogłoszeń.

Ja sobie pogrywam na Amerykańskim serwerze Nelson, który powstał około rok temu. Co ciekawe na wszystkich amerykańskich serwerach istnieje bardzo silna Polska społeczność, więc niezależnie gdzie ktoś gra to ma duży kontakt z rodakami.
W żadnej mierze nie jest to jakiś symulator oddający wiernie parametry okrętów, chociaż trzeba przyznać, że gra jest mocno wciągająca mimo swojej prostoty.

Całość jest niby darmowa, ale można za $$$ kupować różne przydatne rzeczy w sklepie.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4094
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Kossakowski pisze:Nie wiem jak administracja będzie zapatrywała się na taki post reklamowy, bo chyba zasadą tego forum jest nieumieszczanie takich ogłoszeń.
Z tego co mi wiadomo fakt wstawienia reklamy był konsultowany z Mikeszem, ale to jego trzeba pytać o szczegóły...
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Post autor: Marmik »

Proszę traktować tę "reklamę" na równi z reklamami książek w dziale opracowania i źródła itp. Można również napisać recenzje do gry, a nawet (FOWowym zwyczajem) pojechać po niej :wink: .

Nie pchamy się w różne odgórnie wspierane reklamy i systematycznie odrzucamy propozycje współpracy. Nie oznacza to, że odcinamy wszystkich od możliwości przedstawienia czegoś na forum.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Jeżeli Miko nie zatwierdził - wywalić na zbity pysk, bo zaraz zawalą nas innym szlamem quasi-oceanicznym
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
MiKo
Admin FOW
Posty: 4036
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Jak wspomniał Marmik, nie widzę przeszkód by reklamować własne ksiażki, czasopisma, artykuły czy gry - byle było to związane z okrętami wojennymi.
eFusion
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-02, 08:26
Lokalizacja: eFusion MMOG GmbH
Kontakt:

Post autor: eFusion »

Kossakowski pisze:(...) Ja sobie pogrywam na Amerykańskim serwerze Nelson, który powstał około rok temu. Co ciekawe na wszystkich amerykańskich serwerach istnieje bardzo silna Polska społeczność, więc niezależnie gdzie ktoś gra to ma duży kontakt z rodakami.
Ja bardziej polecam "europejską wersję" chociażby ze względu na brak różnic czasowych i ZNACZNIE większą aktywność tak zwanego TeamNF, organizującego konkursy, eventy i inne no i ze względu na brak lagów i ciągłego przycinania gry ze względu na daleką odległość serwerów w USA (przynajmniej swego czasu były nielada problemy dla ludzi w naszym kraju stąd wiele osób przeniosło się do NFEU)

Kossakowski pisze:Całość jest niby darmowa, ale można za $$$ kupować różne przydatne rzeczy w sklepie.
Zgadza się, grasz w pełni za darmo a jak chcesz "szybciej" się rozwijać, szybciej osiągać wyższe poziomy i grać w pewnym sensie na poziomie "easy" to idziesz to sklepu NFa i kupujesz ulepszenia
Łukasz Lisowski
polski przedstawiciel firmy eFusion MMOG GmbH
mail: lukasz@efusion-mmog.com
www.twowar.pl
www.navyfield.pl
www.blackshot.pl
ODPOWIEDZ