MSiO nr 4 w kioskach Pomorza

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

jareksk pisze:Były omawiane w topicu http://fow.idysk.com/viewtopic.php?t=308. Oczywiście to jedynie jeden z typów.

Faktycznie, był ten topic, tylko ja nie skojarzyłem okrętu desantowego z promem artyleryjskim. Dzięki
Gość

Post autor: Gość »

Marek T wrote:
1. Masz u góry opcję ALBUM - klikasz na nią. Otwiera sie inna strona tego Forum - z samymi wizerunkami.
2. Wchodzisz na stronę MISIE. W rejonie górnego lewego rogu (pod napisem "Moderatorzy: brak") pokaże się pole "Dodaj obrazek".
3. Klikasz i pokazuje się wezwanie do nadania zdjęciu nazwy oraz wybrania zdjęcia (pole "przeglądaj"). Nadajesz nazwę i klikasz PRZEGLĄDAJ. Pokaże się jakiś katalog w Twoim komputerze. Wybierasz wcześniej przygotowane zdjęcie i potwierdzasz.
4. Kiedy zdjęcie pokaże się w Misiach - wjeżdżasz myszką na zdjęcie, klikasz prawym prtzyciskiem i wybierasz opcję "Kopiuj skrót".
5 Wracasz do tematu na Forum, w którym chcesz wkleić zdjęcie. Otwiersz opcję ODPOWIEDZ i w odpowiednim miejscu wstawiasz kod IMG (z menu nad polem gdzie wpisujesz tekst), wklejasz skrót skopiowany z Misia, jeszcze raz klikasz IMG i klikasz WYŚLIJ.
Koniec

Ze swej strony dodam, że foto nie może przekraczać 198 000, w praktyce chyba 180 000, bo zwsze mi odbijało. Dawałem je w jpeg
Ach, i chyba tam nie ma słowa MISIE ewentualnie jest jakieś inne.
Andrzej
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

eee... własnie kupiłem to "nowe" MSiO czy jestem trochę zapóźniony? ;)
Awatar użytkownika
mcwatt
Posty: 929
Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
Lokalizacja: St Helens

Post autor: mcwatt »

troszeczkę ;)
ODPOWIEDZ