Warship International

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Warship International

Post autor: Wicher »

Czy któryś z Kolegów posiada pełny spis treści wszystkich wydań magazyny Warship International lub wie gdzie takowy można znaleźć?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc!
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Pełnego (do najnowszych numerów) raczej w sieci nie ma. Ale są spisy do 1998 + INFOSER do 1996: http://www.warship.org/wi_index_intro.htm
Tadeusz Klimczyk
Posty: 1173
Rejestracja: 2004-04-05, 09:06
Lokalizacja: Sopot

Warship International

Post autor: Tadeusz Klimczyk »

Mam swój własny spis treści WI od 1982 do początków lat 2000-cznych. Niestety nie nadaje się do reprodukcji, więc służę nim w przypadku kwerendy dotyczacej konkretnych tematów.
Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Post autor: Wicher »

Póki co, to co wrzucił Oskar mi zupełnie wystarczy ale obu Panom dziękuje za odzew :)
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
wojtek.uk
Posty: 206
Rejestracja: 2010-06-07, 13:14
Lokalizacja: UK

Post autor: wojtek.uk »

Pracuje nad pelnym indeksem - troche to jeszcze zajmie. Jesli uzyskam zgode wydawcy WI (sadze ze takowa jest konieczna w tej sytuacji), to pelny indeks powinien byc gotowy w okolicy swiat - akurat na gwiazdke :) Nic nie obiecuje, ale robie co moge...

Update:
BTW, wlasnie dostalem 'kopniaka w tylek' od AvM co by sie z tym ruszyc - jak i z paroma innymi rzeczami gdzie zalegam... :) Jesli wydawca nie zglosi sprzeciwu to indeks bedzie gotowy na swieta - jesli AvM bedzie mnie kopal wystarczajaco czesto ;) Dla uscislenia - to bedzie pelen indeks tresci a nie tylko pozbieranie spisow tresci.
ODPOWIEDZ