statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Wicher
Posty: 1253
Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
Lokalizacja: UK

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: Wicher »

Powoli zaczyna mnie to drażnić - dla niektórych userów FOW (nie tylko polsteam'a) stał się swoistą linkownią - nie wkleją tego czym chcieliby się podzielić ale odnośniki do swojego bloga, do swojego (bądź przez nich współredagowanego) forum itd, itp.

Moja propozycja dla nich z mojej strony - jeśli nie chcecie się tu czymkolwiek z innymi dzielić to najzwyczajniej w świecie przestańcie z FOW korzystać. Albo miejcie szacunek dla innych, a przede wszystkim dla MiKo za to, że cały czas trzyma FOW przy życiu i o niego dba, i to co uważacie za słuszne dla tego forum niech się na tym forum znajdzie! Linkowanie to spamowanie!
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Colonel
Posty: 511
Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
Kontakt:

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: Colonel »

Wklejanie "gołych" linków mnie wku... Żeby jeszcze było napisane krótko, co się pod linkiem kryje.
Ale z drugiej strony czasem linki mogłyby być przydatne. Może w Parostatku dodać trzeci dział LINKOWNIA ?
Awatar użytkownika
Marmik
Posty: 4949
Rejestracja: 2006-04-30, 23:49
Lokalizacja: Puck

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: Marmik »

Panowie, nie domagajmy nadmiernych restrykcji. Jeżeli post jest niechlujnie zredagowany itp to ma to jedynie znaczenie dla wizerunku autora, więc to jemu powinno zależeć. To, że ktoś lobbuje to jeszcze nie przestępstwo. Gorzej gdy lobbowanie odbywa się poprzez deprecjonowanie dokonań oponentów.
Myślę, że nie ujawnię jakiejś wielkiej tajemnicy pisząc, że takie sprawy nie uchodzą naszej uwadze i analizujemy je w miarę na bieżąco. Obwiązuje tu zasada "NIE dla reklamy" i trzeba naprawdę sporo zachodu, by "otrzymać zgodę" np. na konkurs. Naszą ideą jest niezależność od sponsorów i niefaworyzowanie żadnego wydawcy. Oczywiście każdy ma indywidualne doświadczenia, więc siłą rzeczy nie da się całkowicie wyeliminować wpływu emocjonalnego, ale po to jest nas trzech, w porywach czterech, byśmy mogli ustalić wspólny punkt widzenia. Taka liczba jest optymalna, bo im więcej decydentów tym trudniej wypracować decyzję.
To co dla innych jest brzegiem morza, dla marynarza jest brzegiem lądu.
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: pothkan »

Marmik pisze:Jeżeli post jest niechlujnie zredagowany itp to ma to jedynie znaczenie dla wizerunku autora, więc to jemu powinno zależeć.
Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
polsteam
Posty: 1552
Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: polsteam »

Colonel pisze:Wklejanie "gołych" linków mnie wku... Żeby jeszcze było napisane krótko, co się pod linkiem kryje.
było napisane - w tytule postu: "statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie..." - to chyba dość jasno określona zawartość, która kryje się za linkiem ?...
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4479
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: pothkan »

Jeżeli już mowa o rzeczach drażliwych: polsteamie, czy musisz kończyć wszystko wielokropkiem?
Awatar użytkownika
de Villars
Posty: 2229
Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: de Villars »

Faktycznie, zatytułowałeś temat, wysiliłeś się. Brawo.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
Colonel
Posty: 511
Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
Kontakt:

Re: statki, okręty i morze w TV w najbliższym czasie...

Post autor: Colonel »

Polsteam przepraszam, to nie było do Ciebie, tylko jakby wywolane przez Twój temat ale ogólnie. Ponawiam pod rozwage mod teamu propozycje LINKOWNI.
ODPOWIEDZ