Weterani akcji pod ebayem - Zaproszenie

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Wstępnie wyrażam zainteresowanie, ale nie wiem czy dojade. Pytanie jest jednak zasadnicze - czy zdołam dotrzeć rankiem z W-wy na miejsce i powrocić jeszcze tego samego dnia pociągiem [nie mordownią]?! Tzn czy o 18 będę mógł opuścić Gdynię nie opuszczając jakiejś ważnej części Zebrania!?
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
www.orzel.one.pl
Posty: 20
Rejestracja: 2005-11-09, 20:25
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: www.orzel.one.pl »

Panowie. to bedzie misja specjalna. Biore aparat i bede robil zdjęcia. mam katre 1Gb to troszke ich bedzie. Jak nam sie nie przydadzato spredamy wywiadowi (tylko któremu, bo kazdy chyba juz wie jak wygladaja te nasze OP :) )
Orzeł i OffRoad to jest to co trzyma mnie przy życiu
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

www.orzel.one.pl pisze:Panowie. to bedzie misja specjalna. Biore aparat i bede robil zdjęcia. mam katre 1Gb to troszke ich bedzie. Jak nam sie nie przydadzato spredamy wywiadowi (tylko któremu, bo kazdy chyba juz wie jak wygladaja te nasze OP :) )
Myślę że wywiady Mongolii, Bhutanu i Nepalu mogą być zainteresowane.
Grom

Post autor: Grom »

POLISHSUB pisze:Nas o małą prelekcję opisującą historię zdobycia dokumentów najlepiej popartą dowodami w postaci skanów (tu ukłon do Grom'a).
Pracuję nad tym.
Czy zeskanowane listy załogi, wraz z podpisami kpt.Grudzińskiego, Wyrok z uzasadnieniem, oraz uzupełnienie do opinii biegłych wystarczy na tą okoliczność ?
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Grom pisze:
POLISHSUB pisze:Nas o małą prelekcję opisującą historię zdobycia dokumentów najlepiej popartą dowodami w postaci skanów (tu ukłon do Grom'a).
Pracuję nad tym.
Czy zeskanowane listy załogi, wraz z podpisami kpt.Grudzińskiego, Wyrok z uzasadnieniem, oraz uzupełnienie do opinii biegłych wystarczy na tą okoliczność ?
Moim skromnym........ najciekawsze są te protokoły rozpraw... bo tam może czaić się jakaś niespodzianka. Pozostałe dokumenty raczej żadnych niespodzianek nie zawierają.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Darth Stalin pisze: najpierw głośna sprawa nabycia nieznanego zdjęcia Jastrzębia (dzięki której wypłynęły też kolejne zdjęcia, na fali popularności tematu)
A za ile ten legendarny Jastrząb poszedł?
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

fdt pisze:
Darth Stalin pisze: najpierw głośna sprawa nabycia nieznanego zdjęcia Jastrzębia (dzięki której wypłynęły też kolejne zdjęcia, na fali popularności tematu)
A za ile ten legendarny Jastrząb poszedł?
Coś koła 1000€
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
Slaw
Posty: 929
Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slaw »

crolick pisze:
fdt pisze:
Darth Stalin pisze: najpierw głośna sprawa nabycia nieznanego zdjęcia Jastrzębia (dzięki której wypłynęły też kolejne zdjęcia, na fali popularności tematu)
A za ile ten legendarny Jastrząb poszedł?
Coś koła 1000€

Z a j e d n ą f o t kę !! ???? :olaboga:
Grom

Post autor: Grom »

Liczą się intencje Sławie :)
Leia

Dokumenty z ORP"Orzeł"

Post autor: Leia »

PANOWIE!
Dziękuję za sprowadzenie tych dokumentów do Polski.
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Slaw pisze:
crolick pisze:
fdt pisze: A za ile ten legendarny Jastrząb poszedł?
Coś koła 1000€

Z a j e d n ą f o t kę !! ???? :olaboga:
Tak, za jedną fotkę.
Najzabawniejsze jest to, że sprzedający (który interesował się StuGami) uznał to zdjęcie za nieciekawe i wystawił je za 5€. Się zdziwił ;)
Kupiła "spółka" polskich czasopism lotniczych.
Niestety, nie mieli fdt, który dogadywałby się z konkurentami i miałby odpowiednią siłę perswazji:
Redakcja pewnego czasopisma historycznego o proweniencji modelarskiej chciał zdjęcia jedynie dla siebie i bardzo wysoko licytowała.
Pozdrawiam
Ksenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Grom

Post autor: Grom »

Ksenofont pisze:
Slaw pisze:
crolick pisze: Coś koła 1000€

Z a j e d n ą f o t kę !! ???? :olaboga:
Tak, za jedną fotkę.
Najzabawniejsze jest to, że sprzedający (który interesował się StuGami) uznał to zdjęcie za nieciekawe i wystawił je za 5€. Się zdziwił ;)
Kupiła "spółka" polskich czasopism lotniczych.
Niestety, nie mieli fdt, który dogadywałby się z konkurentami i miałby odpowiednią siłę perswazji:
Redakcja pewnego czasopisma historycznego o proweniencji modelarskiej chciał zdjęcia jedynie dla siebie i bardzo wysoko licytowała.
Pozdrawiam
Ksenofont
I tak byśmy pismaków pobili :x ;)
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Co do Jastrzebia to byly tam dwie polskie grupy wzajemnie sie przebijajace. Co ciekawe poczatkowo sie kontaktowali, ale poniewaz oba teamy nosily nos wysoko w chmurach potraktowali pozostalych jak petakow...
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
www.orzel.one.pl
Posty: 20
Rejestracja: 2005-11-09, 20:25
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: www.orzel.one.pl »

Bo tak to jest jak sie myśli du.. a nie głową. Myśmy mieli cel. jeden cel, wspólny cel. cel nas wszystkich. a ten cel utwierdzaił w inntych fdt. nie wiem jak on to robil. najwazniejsze ze skutecznie :) I tak sie skonczylo ze mamy to co mamy.
Orzeł i OffRoad to jest to co trzyma mnie przy życiu
Awatar użytkownika
Thomsen
Posty: 13
Rejestracja: 2005-08-01, 01:32
Lokalizacja: www.warships.pl
Kontakt:

Post autor: Thomsen »

Ja mam tylko pytanko; czy ktoś się wybiera z Wawy? Z powodów rodzinnych jestem zmuszony zostawić auto żonie. Tym samym skazany zostałem na PKP a samotne wbijanie nosa w szybę nie należy do rzeczy przyjemnych :-(
Więc pijmy za tych co poszli na dno, których zabrało morze nam....
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

W-wa -> Gdynia
- Odjazd 00:40 / Przyjazd 05:43
- Odjazd 06:00 / Przyjazd 10:38

Z tego co wiem Ksenofont preferował wyjazd pociągiem o oo:40. Ja z powodu grypy niestety wypadam... :-(
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
ODPOWIEDZ