Weterani akcji pod ebayem - Zaproszenie

Moderatorzy: crolick, Marmik

Gość

Post autor: Gość »

Dzisiaj dostałem płytę (całą, czytelną), więc także w tym miejscu serdecznie dziękuję Darczyńcy,
Marek Błuś
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Na stronie MW jest już nowa Bandera z artykułem o 'naszej akcji'.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Awatar użytkownika
Thomsen
Posty: 13
Rejestracja: 2005-08-01, 01:32
Lokalizacja: www.warships.pl
Kontakt:

Post autor: Thomsen »

Fajnie, że świat się o tym dowiedział :)
Heh, niby nic ale...... widać moje zaangażowanie i deklaracja finansowa były za niskie by wspomnieć i mnie ...
Więc pijmy za tych co poszli na dno, których zabrało morze nam....
Grom

Post autor: Grom »

Thomsen pisze:Fajnie, że świat się o tym dowiedział :)
Heh, niby nic ale...... widać moje zaangażowanie i deklaracja finansowa były za niskie by wspomnieć i mnie ...
Robert niepotrzebnie podchodzisz w taki sposób. Twoje nazwisko mogło zostać pominięte przypadkowo, i tak się zapewne stało. Osoby zaangażowane zostały podane przeze mnie Kol. Polishsub z listy deklaracji jaką przysłał mi fdt. Byłeś ujęty jako Robert "Thomsen" bez nazwiska, więc prawdopodbnie obiecałem dodać Twoje nazwisko gdy sam je poznam. Po czym dodałem, ale być może umknęło gdzieś po drodze. Wierzę, że fakt pominięcia Ciebie w artykule na łamach Bandery był zwykłym przypadkiem, a nie zamierzonym działaniem.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Gromie, ale nie da się ukryć.... że duże PRZEPRASZAM... to mu sie z naszej strony należy... no nie? :oops: Haniebnie go przegapilismy, a jaki był jego wkład w akcję pod ebayem sam wiesz najlepiej...

Tak więc Robercie nie gniewaj się na nas... przepraszamy.
Awatar użytkownika
Thomsen
Posty: 13
Rejestracja: 2005-08-01, 01:32
Lokalizacja: www.warships.pl
Kontakt:

Post autor: Thomsen »

Przecież nic się nie stało Panowie, to nawet nie jest temat do dyskusji. Ot tak mnie tylko trochę tknęło..
Odbiję sobie przy przekazaniu dokumentów :D
Więc pijmy za tych co poszli na dno, których zabrało morze nam....
Grom

Post autor: Grom »

Thomsen pisze:Przecież nic się nie stało Panowie, to nawet nie jest temat do dyskusji. Ot tak mnie tylko trochę tknęło..
Odbiję sobie przy przekazaniu dokumentów :D
Nie będziesz musiał nic odbijać. Przeto ogłaszam wszystkim, że Thomsen jako wspóladministator strony przez nas wspólnie prowadzonej oraz wierny towarzysz miał swój znaczny udział w akcji pod ebayem. To on otrzymał dane do konta e-bay i licytował razem ze mną w ostatnich sekundach licytacji. Bardzo mi przykro z powodu pominięcia Twojego nazwiska w "Banderze", ja artykułu nie pisałem. Jakkolwiek bardzo Cie PRZEPRASZAM jeśli zostałeś pominięty poprzez moje błędy.
Gość

Post autor: Gość »

Witam,
Panowie, poproście szybko redakcję o zamieszczenie uzupełnienia/sprostowania - dobra praktyka redakcyjna wymaga czynienia zadość takim prośbom.
pozdr.
M. Błuś
Grom

Post autor: Grom »

Thomsen. Jako, że poniekąd poczuwam się do winy napisałem e-mail do redakcji bandery, którego treść zamieszczam poniżej:

Moje uszanowanie Państwu:

W pierwszych słowach chciałem się przedstawić, moje nazwisko Konrad Kulgawczyk zamieszkały na terenie Wielkiej Brytanii. W listopadzie 2005 wraz z grupą kolegów przeprowadzaliśmy akcję odzysaknia dokumentów dotyczących ORP Orzeł przez E-Bay. Ostatnio miałem przyjemność czytać artykuł Pana Przemysława Gurgurewicza (przepraszam jeśli nazwisko Pana pomyliłem), traktujący o tej akcji w połączeniu ze spotakniem Szanownego Bractwa Okrętów Podwodnych. Moim celem jest zwrócenie uwagi Szanownej Redakcji na fakt, iż kolega Robert Balicki został pominięty w wykazie osób zaangażowanych w akcję. Rozumiem, że mogło stać się to w wyniku niedopatrzenia ponieważ podawałem nazwiska z listy deklaracji gdzie jego nazwisko nie figurowało, a jedynie przezwisko internetowe oraz imię. Pragnąłbym przeto abyście Państwo z łaski swojej sprostowali tą listę jako, że zasługi Pana Roberta Balickiego są niewątpliwe. Był on jednym z nas dwóch, którzy używając danych konta e-bay prowadzili licytację w ostatnich decydujących sekundach. Dlatego uważam pominięcie nazwiska mojego kolegi za rzecz bardzo krzywdzącą jego niewątpliwie zasłużoną osobę w tej sprawie.
Z poważaniem:
Konrad "Grom" Kulgawczyk
Awatar użytkownika
Thomsen
Posty: 13
Rejestracja: 2005-08-01, 01:32
Lokalizacja: www.warships.pl
Kontakt:

Post autor: Thomsen »

Pozostaję mi tylko bardzo podziękować za formę i szybkość reakcji na mój komentarz odnośnie artykułu w Banderze. Nawet się tego nie spodziewałem - tym bardziej jestem mile zaskoczony.

Życzę wszystkim użytkownikom FOW szampańskiej zabawy w dzisiejszy wieczór i Szczęśliwego Nowego Roku 2006.

Pozdrawiam.
Więc pijmy za tych co poszli na dno, których zabrało morze nam....
Grom

Post autor: Grom »

A oto i odpowiedź z "Bandery"

Witam
Jako autor artykułu wyjaśnię skąd wziął się brak nazwiska Pana Roberta Balickiego. Zamieszczona lista powstała w oparciu o materiały jakieotrzymaliśmy od Adama Krzykowskiego. Miał on uzupełnić brakujące nazwisko wpóźniejszym terminie, do czego jednak ostatecznie nie doszło. W tej sytuacji miałem do wyboru opublikowanie niepełnej listy, bądź też nie zamieszczanie jej w ogóle. Wydaje mi się, że mimo wszystko wybrałem korzystniejszy wariant.Tyle tytułem wyjaśnienia. Ze swej strony mogę dodać, że postaram się uzupełnić tę lukę przy najbliższej okazji. Będzie nią zapewne materiał z uroczystego przekazania dokumentów do zbiorów Muzeum Marynarki Wojennej, które mam nadzieję nastąpi niebawem.
Pozdrawiam, składając jednocześnie najlepsze życzenia noworoczne
Przemysław Gurgurewicz
Bandera
Gość

Post autor: Gość »

I mnie w takim wypadku (jako pośrednio winnego) pozostaje tylko przeprosić Cię za nieujęcie na liście. Faktycznie było tak, iż imienia i nazwiska Twojego nie dostłem i miałem dostarczyć je w termnie późniejszym jednakże miałem je dostać od bodajże groma lub fdt o czy całkowicie zapomniałem. Ponadto nie spodziewałem się iż artykół pojawi się tak szybko. Swoją drogą Bandera miała namiary na mnie. W przypadku chęci sprostowania czegokolwiek wystarczyło zadzwonić czego niestety nie uczynili. Na pocieszenie dodam, iż będzie jeszcze jeden artykół nie tylko zresztą w Banderze o przekazaniu dokumentów na ręce muzeum co (wiem z moich źródeł) miałoby się odbyć na ORP Błyskawica. Nazwisko Twoje jak również niewątpliwy wkład będzie miał okazje być "doceniony" w nadchodzącej uroczystości - I promise!!
Jeszcze raz sorry.
Awatar użytkownika
POLISHSUB
Posty: 40
Rejestracja: 2005-11-10, 23:22
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: POLISHSUB »

zapomniałem się zalogować w poprzednim poście.

To byłem ja Jarząbek - :-))

Adam znaczy się.....!!!
Hakusan - gość

Post autor: Hakusan - gość »

Po zapoznaniu się z "jawną" częścią akcji odzyskania dokumentów, składam wszystkim biorącym w niej udział wyrazy skrajnie maxymalnego szacunku. Good job Panowie. Podsycyliście gasnący ogień patriotyzmu w mym sercu. Dzięki.

Ciekaw jestem kim był ten Polish gent , ktory pchnął dokumenty Anglikowi.

Pozdrawiam.
Grom

Post autor: Grom »

Kod: Zaznacz cały

Ciekaw jestem kim był ten Polish gent , ktory pchnął dokumenty Anglikowi
Może nie było żadnego polish gent, ale coś powiedzieć musiał skąd to ma.
ODPOWIEDZ