Zabawa osobowościami.

Moderatorzy: crolick, Marmik

Marek T
Posty: 3270
Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Marek T »

Grom pisze:Pytałem się czy chcemy by mój domowy psycholog się tym zajął. Wobec braku odpowiedzi sprawa pozostała otwarta.
Sądzę, że byłoby to bardzo wkazane. Mam wrażenie, że pewne cechy charaktery Kłoczkowskiego odgrywały zasadniczą rolę podczas kampanii wrześniowej i podczas procesu.
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

Marek T pisze:
Grom pisze:Pytałem się czy chcemy by mój domowy psycholog się tym zajął. Wobec braku odpowiedzi sprawa pozostała otwarta.
Sądzę, że byłoby to bardzo wkazane. Mam wrażenie, że pewne cechy charaktery Kłoczkowskiego odgrywały zasadniczą rolę podczas kampanii wrześniowej i podczas procesu.
Jestem za, obecność kobiet na forum (choćby w postaci napisania ekspertyzy czy podsumowania) jest jak najbardziej wskazana, złagodzi to obyczaje. Także pomysł Xenofonta, aby jego żona spisała to, o co sie spieramy jest dobry.
JB
Grom

Post autor: Grom »

Dobrze Panowie, porozmawiam z nią myślę, że nie powinno być większego problemu.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Pomysł jest dobry, z tym, że wiele wątków tu zapisanych jest rozgrzebanych i w nieładzie. Przytaczany materiał źródłowy jest niepełny a wnioski wielokroć korygowane. Jeśli więc miałoby to być podsumowanie dyskusji to troche jeszcze za wczesnie... jeżeli zaś celem takiego opracowania miałoby być tylko uporządkowanie materiału już dyskutowanego to może to być przydatne i celowe.
Grom

Post autor: Grom »

Raczej chodziłoby o przybliżenie charakteru Kłoczkowskiego.
Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: fdt »

Grom pisze:Raczej chodziłoby o przybliżenie charakteru Kłoczkowskiego.
Tu o dwóch rzeczach jest chyba mowa: o portrecie psychologicznym i o podsumowaniu, które miałaby zrobić żona Ksena... ja do tego drugiego tematu "piłem".
Grom

Post autor: Grom »

sorry my misstake
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Sądzę, że i jeden i drugi pomysł jest bardzo dobry, przy czym mam nadzieję, że podsumowanie przedstawi obia kierunki myślenia, i tych broniących i tych sceptycznych. Do tej pory wszelkie próby podsumowania pomijały pogląd przeciwny.
Artyleria Bóg Wojny
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1200
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darth Stalin »

ja popieram oba pomysły - portret psychologiczny przyda się jak najbardziej a takie zebranie do kupy tego, co mamy, może pozwoli na zbudowanie jakiejś jednolitej konstrukcji? Bo mam wrażenie, ze to mogą być dwie stony tego samego medalu...
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
Grom

Post autor: Grom »

Zgodziła się tak więc zaniedługo powinniśmy mieć przybliżoną sylwetkę komandora :)
ODPOWIEDZ