Przekazanie dokumentów do MMW w Gdyni

Moderatorzy: crolick, Marmik

Grom

Przekazanie dokumentów do MMW w Gdyni

Post autor: Grom »

Pisałem raz, ale niestety sytuacja w UK conieco się skomplikowała i nie mogłem przyjechać na czas. Tym razem problemy są załatwione i oczekuję jedynie zgody od pracowdawcy (w którą nie wątpię) dnia 16 marca 2006 mam nadzieję wsiąść w samolot do Gdańska, i przekazać do co nie należy do mnie tylko Polski w dniu 17 marca. Przy okazji jeśli ktoś z uczestników/nieuczestników akcji chciałby orzyjechac do Gdyni i spotkać się oraz obejżeć zdobycz na własne oczy oraz dotknąc conieco to serdecznie zapraszam.
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Jeżeli zapraszasz i sprawy służbowe mi nie przeszkodzą (w końcu rozwiązuję jednostkę) a nie powinny, to bardzo chętnie. Pomimo tylko duchowego uczestnictwa w licytacji, jako historyk czuję się zobowiązany znaleźć się w tak ważnym momencie we właściwym miejscu.
Artyleria Bóg Wojny
Grom

Post autor: Grom »

Nie to, że zapraszam na mój koszt :D W każdym razie udało mi się zarezerwować lot i hotel. Będę w Gdyni od czwartku 16 marca do niedzieli 19. Jeśli ktoś będzie chciał się spotkać podam mój numer telefonu na priv.
stajek
Posty: 227
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: stajek »

Bardzo chętnie się spotkam. Myślę że uda mi się wpaść na dzień, może z noclegiem.
Artyleria Bóg Wojny
www.orzel.one.pl
Posty: 20
Rejestracja: 2005-11-09, 20:25
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: www.orzel.one.pl »

Chciałbym oficjalnie potwierdzić przekazanie dokumentów w ręce Durektora Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Pompy nie było, tylko musztra honorowa jak opuszczaliśmy ORP Błyskawica. Zdjęcia na stronie http://www.orzel.one.pl/photogallery.php
Orzeł i OffRoad to jest to co trzyma mnie przy życiu
ODPOWIEDZ