Orzeł u wybrzeży Gotlandii

Moderatorzy: crolick, Marmik

radarro
Posty: 546
Rejestracja: 2006-09-11, 12:58

Post autor: radarro »

Ok. Zostawmy siebie. Mam pytanie. Czy posiadasz szerszą wiedzę nt tej panienki z Holandii [relacja Pławskiego albo kogoś innego, cokolwiek]?

PS. Robię, staram się, ale nadal czuję się jak instalacja "odgromowa", ściągam Twoje wyładowania.
Na początku było słowo!
Koncentracja słów - Informacja
Koncentracja informacji - Energia
Koncentracja energii - Materia
Informacja + Energia + Materia = Życie
Slowo to życie!

Używaj Słów ostrożnie, gdyż mogą zabić!
Grom

Post autor: Grom »

radarro pisze:Mam pytanie. Czy posiadasz szerszą wiedzę nt tej panienki z Holandii
Nie. Ponieważ to są wymysły datowane na dużo późniejszy okres. Oskarżenia, a w zasadzie "jedna subiektwyna opinia" pojawia się w zeznaniach. Przy czym trzeba powiedzieć subiektywna wyrażona "odniosłem wrażenie". Opinia ta została zawarta jako "orientacja proniemieckia" w wynikach dochodzenia. Dalej to zwyczajna mutacja plotek i subiektywne odczucia. Tak jak w przypadku Pławskiego.
radarro
Posty: 546
Rejestracja: 2006-09-11, 12:58

Post autor: radarro »

Grom pisze:
radarro pisze:Mam pytanie. Czy posiadasz szerszą wiedzę nt tej panienki z Holandii
Nie. Ponieważ to są wymysły datowane na dużo późniejszy okres. Oskarżenia, a w zasadzie "jedna subiektwyna opinia" pojawia się w zeznaniach. Przy czym trzeba powiedzieć subiektywna wyrażona "odniosłem wrażenie". Opinia ta została zawarta jako "orientacja proniemieckia" w wynikach dochodzenia. Dalej to zwyczajna mutacja plotek i subiektywne odczucia. Tak jak w przypadku Pławskiego.
Wiesz, po ostatnim artykule Xena, zmieniłem całkowicie orientację. Chciałbym po prostu przeczytać, nie oceniać. Po prostu, od tego momentu MB zaczyna budować negatywną ocenę Kłocza, chotyczną, wielokierunkową, nieprzemyślaną ocenę z którą sie nie zgadzam. Ale coś jednak tam się stało.
Na początku było słowo!
Koncentracja słów - Informacja
Koncentracja informacji - Energia
Koncentracja energii - Materia
Informacja + Energia + Materia = Życie
Slowo to życie!

Używaj Słów ostrożnie, gdyż mogą zabić!
ODPOWIEDZ