Okresy służby a faktyczna aktywnośc okrętów MW '91-'10

Wszelkie tematy związane z PMW

Moderatorzy: crolick, Marmik

satanikus robotikus
Posty: 117
Rejestracja: 2015-05-01, 22:04

Re: Okresy służby a faktyczna aktywnośc okrętów MW '91-'10

Post autor: satanikus robotikus »

Jakoś trudno się oprzeć wrażeniu, że intencją autora wątku jest dosyć tendencyjne "zasięgnięcie języka" w stylu agresywnego Pr-owca... mającego tezę do której musi dorobić fakty
Trudno oprzeć się wrażeniu że intencją autora wpisu jest podzielić się bólem d*** jaki powoduje u niego brak shiploverstwa wśród rozmówców... :]

Ja nie ukrywam swoich poglądów którym dałem wyraz w swoim pierwszym wątku na tym forum. Natomiast to nie zmienia mojej chęci dowiedzenia się więcej - nawet jeżeli nie zgadzam się z poglądem :) No ale to takie straszne!
oskarm
Posty: 1417
Rejestracja: 2012-08-30, 18:23

Re: Okresy służby a faktyczna aktywnośc okrętów MW '91-'10

Post autor: oskarm »

Satanikus, pamiętaj , że jednostka ratunkowa musi działać także w czasie wojny i to właśnie brak uzbrojenia jest jedyną jej obroną. Jakiekolwiek jej wykorzystywanie do innych celów daje casus beli do zalakowania jej.
marek8
Posty: 1940
Rejestracja: 2011-07-01, 12:22

Re: Okresy służby a faktyczna aktywnośc okrętów MW '91-'10

Post autor: marek8 »

Oskarze - daj spokój - facet naprawdę nie chce informacji a pozwalającej mu błysnąć sensacji - mamy tu robić za kogoś pracę domową szczególnie jak ma problemy z kulturalnym formuowaniem swoich myśli? :dupa:
satanikus robotikus
Posty: 117
Rejestracja: 2015-05-01, 22:04

Re: Okresy służby a faktyczna aktywnośc okrętów MW '91-'10

Post autor: satanikus robotikus »

Z bezbronnością - słusznie - co nie przeszkodzi takiej jednostce spełniac innych zadań jeżeli konstrukcja na to pozwoli. Mnie raczej chodzilo o to żeby nie była to jednostka jednorazowego użytku tj tylko do ratunku bo to przy obecnym poziomie techniki strata kadłuba i marnowanie załogi.
ODPOWIEDZ