Big Five cz.2

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: crolick, Marmik

Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Re: Autor

Post autor: Absolut »

Anonymous pisze:
P.S. Na zakonczenie pragne nadmienic, ze jest wielkim tchurzostwem chec obsmarowywania kogos za plecami, nie majac odwagi stanac z podmiotem twarza w twarz,
Pisze się TCHÓRZOSTWEM
:D
Z jakim PODMIOTEM?? :o
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Gość

Nala

Post autor: Gość »

Mam udokumentowana dysleksje, dysgrafie i dysortografie. Smieszny czlowieczku.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1624
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

Tak jak notabene twoja wypowiedz o Iowa, ze raz ja wspomnialem wsrod innych wymienionych w tym poscie pancernikow to jest "znowu mieszanie Iowa" ?
Moja opinia nie jest ani tendencyjna, ani złośliwa, ani tym bardziej krzywdząca. Po prostu nieco się zdziwiłem, że do dyskusji o Big Five ni stąd ni zowąd wtrącasz inne okręty. I tyle...
Mnie mozna wskazywac bledy (o ile sa to bledy !) a ja nie moge ?
Ależ oczywiście możesz. Tylko dlaczego wygląda to na działanie na zasadzie 'A u was Murzynów biją!' ?

PS: o samym opracowaniu się nie wypowiadam - jeszcze (!!!) nie dotarło do miejscowości, w której się zaopatruję.
Republika marzeń...
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Anonymous pisze: Nie traci to chciejstwem i cholbieniem predkosci ?

Zamiast wymieniac racjonalnie swoje spostrzezenia, uwagi itd. jak dorosli ludzie, szczeka sie na innych jak wsciekle psy. Nie mozna to grzecznie, kulturalnie i powaznie ? To ja mam 25 lat, czy Panowie 13 ?
1. Co to jest CHOLBIENIEM PREDKOSCI????

2. ...

Chciałem coś napisać, lecz dyplomatycznie zamilknę, bo zacznę tu rzucać mięsem...
Jak Nala napiszesz książkę o historii pancerników jak P. Tadeusz, to będziesz miał prawo się czepiać. A tak powinieneś potulnie słuchać co starsi idoświadczeni ludzi do Ciebie mówią.
TROCHĘ SZACUNKU!!!!!!
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Re: Nala

Post autor: Absolut »

Anonymous pisze:Mam udokumentowana dysleksje, dysgrafie i dysortografie. Smieszny czlowieczku.
To widać, słychać i ...
:D :-D :) :-)
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Nala (autor) pisze:
Mitoko pisze:Jako Mod jednego z działów na tym Forum zwrócę jedną uwagę - jeżeli masz zamiar wdawać się w taką dyskusję - to biorąc pod uwagę, że występujesz jako "gość" WYPADAŁOBY się podpisywać
Ooo ! Jaki argument :-) Socializm wtorny ! Od kiedy to sie tacy przepisowi zrobiliscie ? Jeszcze niedawno lecialy joby, ze u mnie jest cyt: "wladza policyjna". :roll: Jak widac punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia - jak zwykle. Zal... Swoja droga wiele osob pisze tu jako Gosc. Dlaczego upomina sie mnie ? :x
Nala - jeżeli wdajesz się w takie dysputy - wypadałoby się identyfikować - zresztą sam wiesz - że bez powodu się czepiam - jak sięgam pamięcią to zdarzało mi się stawać w Twojej obronie także - wszystko zależy od tego co się dzieje
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Anonymous pisze:
Grzechu pisze:

Wracajac do zagadnienia w kwestii nieoficjalnyh zrodel - takim zrodlem jest nawet mailowa rozmowa z przedstawicielem archiwum lub tez wlascicielem planow. Inna sprawa, ze posiadane przeze mnie niektore planiki pochodza prosto z remontowki i bedac wciaz obarczone klauzula "restricted", sa zrodlem nieoficjalnym, tym bardziej ze nie sa to kopie ksero, a kopie wykonane aparatem fotograficznym.
No, TAJNE/POUFNE...
My name jest BŁOND, James BŁOND...
:D

No Nala, ujawniłeś TAJNE PLANY z Remontówki !! To jest PRZESTĘPSTWO!!
Zaraz do drzwi zastuka Ci Załoga G... i Miś KOLABOR...
:-D
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Absolut - wyhamuj (albo przejdź z Nalą na priv)
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Absolut
KO-wiec
Posty: 396
Rejestracja: 2004-03-07, 22:20

Post autor: Absolut »

Czemu mam wyhamowywać?? :o

Głupotę i prostactwo a także kłamstwo i fałsz należy piętnować!! :-x

Kolega Nala popełnia plagiaty, kłamie w żywe oczy i jeszcze atakuje osoby, które mówią mu wprost o jego błędach ( a może występkach naggannych co najmnie etycznie??).

Gdybym odkrył, że zostało coś przepisane, przerysowane, przekopiowane z moich prac - skończyło by się w sądzie!!
"I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
But I'm absolutely sane..."
:D
Awatar użytkownika
Marek K
Posty: 47
Rejestracja: 2004-03-09, 14:47
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Marek K »

Przestańcie plizzzzz
Lepiej napiszcie jakąś ciekawostkę o okrętach :cry:
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Ciekawość mnie ogarnia. Jest plagiat czy jest oszczerstwo ? Widzę trzy rysunki - ładne :-D nadesłane przez Nalę. Gdzie rysunki z których miałoby nastąpić przerysowanie. Moim zdaniem jak zarzuca się takie postępowanie, to nalezy to wykazac - dwa rysunki obok siebie i strzałeczkami pokazujemu np. identyczne błędy. i jest O.K. Jak na razie mamy słowną przepychankę na coraz mniej merytoryczny temat. Zarzucanie komukowliek publicznie plagiatu jest poważną sprawą i wierzę, że albo zostanie to udowodnione, albo niech Ci co tak czynia zamilkna na wieki :D :D
Mc Gregor - please - pokaż jednolitość ! (rysunków oczywiście).
Gość

Re: Nala

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:Mam udokumentowana dysleksje, dysgrafie i dysortografie. Smieszny czlowieczku.
Konsylium wykazałoby pewnie jeszcze kilka innych ewidentnych choć póki co nieudokumentowanych (?) dolegliwości. :rotfl:
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Re: Nala

Post autor: Shinano »

Absolut pisze:
Anonymous pisze:Mam udokumentowana dysleksje, dysgrafie i dysortografie. Smieszny czlowieczku.
To widać, słychać i ...
:D :-D :) :-)
Absolut dajże spokój, wiemy o tym od dawna. Nie należy śmiać się z dudzego nieszczęścia.
Duże koty zjadam na przystawkę.
Awatar użytkownika
MacGregor
Posty: 136
Rejestracja: 2004-01-15, 10:21
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: MacGregor »

OK, postaram się na jutro poskanować fragmenty jednych i drugich.
Poza tym NALA - znajdź mi w Drydock plany CALIFORNIA na 1944 rok?
Jest TENNESSEE, ale sam chyba wiesz, że to jednak inne okręty...
Podkładką pod moje plany w "Profilach" były materiały z monografii Myrona Smitha "Golden State Battlewagon" - której pewnie na oczy nie widziałeś...
MacGregor
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Re: Autor

Post autor: Shinano »

Absolut pisze:
Anonymous pisze:
P.S. Na zakonczenie pragne nadmienic, ze jest wielkim tchurzostwem chec obsmarowywania kogos za plecami, nie majac odwagi stanac z podmiotem twarza w twarz,
Pisze się TCHÓRZOSTWEM
:D
Z jakim PODMIOTEM?? :o


A ile podmiotów tu widzisz? Ja widzę jeden gospodarczy, bedacy zarazem Autorem. ;)
Duże koty zjadam na przystawkę.
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

Absolut pisze:
Anonymous pisze: Nie traci to chciejstwem i cholbieniem predkosci ?

Zamiast wymieniac racjonalnie swoje spostrzezenia, uwagi itd. jak dorosli ludzie, szczeka sie na innych jak wsciekle psy. Nie mozna to grzecznie, kulturalnie i powaznie ? To ja mam 25 lat, czy Panowie 13 ?
1. Co to jest CHOLBIENIEM PREDKOSCI????


To jest, a raczej miało być chołubieniem. Nie ma się do czego już konstruktywnie czepić, to się czepiasz ortografów? Napiszże coś sensownego, dotyczącego książki, pod warunkiem, że ją czytałeś, bo dużo jest takich w Polsce, co nie czytali, a zabierają głos.

2. ...

Chciałem coś napisać, lecz dyplomatycznie zamilknę, bo zacznę tu rzucać mięsem...
Jak Nala napiszesz książkę o historii pancerników jak P. Tadeusz, to będziesz miał prawo się czepiać. A tak powinieneś potulnie słuchać co starsi idoświadczeni ludzi do Ciebie mówią.
TROCHĘ SZACUNKU!!!!!!
To dyplomatycznie zamilcz, albo nie rzucaj mięsem, bez racjonalnego uzasadnienia, bo zaczyna mnie już to irytować. Ileż można? I ty dobrze wiesz, o czym mówię.
Noateben, to Pan Tadeusz coś napisał? to czemu Mickiewicz nic nie powiedział?! :roll:

A Autora prosze o spokój i rozwagę, chciał polemiki, to ma.
Duże koty zjadam na przystawkę.
ODPOWIEDZ