W sprawie formalnej.

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

smoku a co to ma wspólnego z nowym działem forum. Swoją drogą to kilkanaście osób wspomina o forum z "Gdybankami" proponuję opowiedzieć się za czy przeciw tak jak proponował Nicpon
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: Podpis -sprawa formalna x2

Post autor: SmokEustachy »

Mitoko pisze:
SmokEustachy pisze:2. Konstytucja gwarantuje mi prawo do recenzowania artykolow prasowych i proby strzepienia sie z tego powodu w stylu Mitoko potwierdzaja moje podejrzenia o faszyzm.
A kto podważa to prawo ?? Chodziło jedynie by wypowiedzieli się Ci z których robisz sobie plecy do swoich poronionych tez. Czyli mówiąc prościej byś zrozumiał - abyś nie insynuował (trudne słowo :lol: ) iż są to poglądy ludzi stąd czy z dws
Nie zamierzam ponosic trudnosci edukacyjnych wynikajacych z koniecznosci korekty Twojego polanalfabetyzmu funkcjonlnego, tudziez kwestyj istniejacych tylko w wyobrazni.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

janik41 pisze:smoku a co to ma wspólnego z nowym działem forum. Swoją drogą to kilkanaście osób wspomina o forum z "Gdybankami" proponuję opowiedzieć się za czy przeciw tak jak proponował Nicpon
Byla jedna uwaga formalna - dopisalem druga. Podpialem sie pod watek i jestem za gdybankami swoja droga.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

No cóż - czegóż oczekiwać po osobie która odpowiada Adminowi:
Ale znajcie chojnosc szeryfa.
Chyba wszyscy powinniśmy padać do nóg z radości iż "zaszczyca" nas swoją obecnością :(
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Mitoko pisze:No cóż - czegóż oczekiwać po osobie która odpowiada Adminowi:
/.../
Tobie sie naprawde w glowce przewraca...
ODPOWIEDZ