WYŁĄCZENIE FOW

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

WYŁĄCZENIE FOW

Post autor: nicpon »

WYŁĄCZENIE FOW

przez jakis czas (nie wiem dokladnie jaki) forum FOW bylo dzisiaj wylaczone
pragne abyscie poznali przyczyne tego faktu i abysmy sie razem jakos odniesli do tego... wydarzenia

godzine temu, przegladajac poczte, odczytalem takie dwa maile,

(niestety maile te musze usunac na prosbe netlook.pl)

byly to dwa maile
jeden od Nali, drugi od LARY2000
w ktorych skarza sie oni na ustawiczne szykanowanie, mobbing etc, ze strony jakiejs tajemniczej organizacji (w domysle FOW)
i trzeci - moja odpowiedz
Ostatnio zmieniony 2005-04-25, 20:26 przez nicpon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4094
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

lol ale jaja :mrgreen:

BTW Chyba Nala za bardzo nie wie co to mobbing. Cytuje definicje Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego:
Mobbing jest to bezpodstawne, ciągłe i długotrwałe dręczenie, zastraszanie, prześladowanie, szykanowanie człowieka w pracy nie tylko przez przełożonego, ale czasem także przez współpracowników, powodujące poczucie bezsilności, upokorzenia i krzywdy, prowadzące w konsekwencji do ogólnego złego samopoczucia i pogorszenia stanu zdrowia ofiary
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Gość

Post autor: Gość »

Sławomir Lipiecki lub w skrócie Sławomir L, jak widać choćby na mojej stronie www.felidae.pl tudzież w artykułach prasowych np. http://www.nala.iq.pl/rysunki/1.jpg.
Niezły link
Wielkie dokonania
404
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Dajcie mu adres do tego tematu i niech sobie czyta.

Ze swojej strony dodam, że jeszcze na "Zielonym FOW" Nala obrażał kogo popadło, nie mówiąc o jego urojeniach pod hasłem "oficer rakietowy na Puławskim od 12 lat" :lol:
Shinano
Posty: 657
Rejestracja: 2004-03-07, 22:25

Post autor: Shinano »

HAHAHAHAHA !!!! Wypas, dawno się tak nie uśmiałem. Jego to by i psychiatrzy w Tworkach nie zniszczyli, a co dopiero luźna gromadka wesołych dyskutantów FOW. :DDDD
Duże koty zjadam na przystawkę.
Gość

Post autor: Gość »

Witam!
Panowie, niezależnie od zasadności skargi, jej sensu, poziomu emocjonalnego itp. nie ma sensu wdawać się w awantury. Jeszcze rzeczywiście netlook.pl przelęknie się kroków zapowiadanych przez skarżących i będą szykany! Zdaje mi się, że należałoby zakończyć dyskusję, nigdy więcej nie wspominać imienia osoby, która się poskarżyła, administrator powinien napisać przyklejone ogłoszenie "nie drażnić lwa" albo jakieś podobne, coby się netlook.pl mógł pochwalić przed skarżącymi skutecznością, a do "Militariów XX wieku" napisać polemikę. Polemiki drukują - wiem bo ktoś tam polemizował z moim tekstem (zresztą na dość niskim poziomie: nie chce mi się nawet odpowiadać - więc Wy na pewno potraficie lepiej)
Pozdrawiam
Ksenofont

P.S. Szkoda, że miesiąc temu nie wiedziałem, że można się poskarżyć, wtedy poskarżyłbym się na Mitoko, że mnie szykanuje ;-)
X
Alienka

Post autor: Alienka »

Chłopaki ja was uwielbiam :D :D Super sie czyta wasze forum ale nie pisze tutaj ponieważ nie mam czasu a pozatym już nie raz posądzono mnie o zdrade (mam blokade od jednego takiego na gg)....
Chciałam wam bardzo bardzo podziękować za to że FOW tak świetnie poprawia huomorek :) aż sie uśmiech pojawia na twarzy a w przeoranym wiedzą mózgu robi się więcej miejsca :D i wszytko tak ładnie się klaruje. Piszcie piszcie (wbrew pozorą wasze posty o okrętach też lubie czytać i nie przywodzi mnie tu tylko postać wspomnianego pana)
To panowie jeszcze raz wielkie dzięki :cmok1: :cmok1:
:cmok1: dla was (mam nadzieje że nikogo nie uraziłam buziakiem) a teraz ide strasznie zadowolona spać bo jutro matura z polskiego :D
Shinano specialne pozdrówka dla Ciebie i dla Wampi :D której ostatnio ani widu ani słychu na necie :D
Gość

Post autor: Gość »

wariatka czy co? :D
Emden
Posty: 759
Rejestracja: 2004-07-08, 15:22

Post autor: Emden »

Miło by było jednak gdyby słoneczko odszczekał to co o FOW sam pisał.
Tutaj i na IC. Nie wiem ile osób z tu obecnych czytało posty z agonalnej fazy Inter City, ale nasze tu wykroczenia wydaja mi sie przy tamtych tekstach pikusiem.

Jednak popieram rownież rade Ksenofonta, co do sposobu zakończenia tego sporu.
Amen.
Zulu Gula

Post autor: Zulu Gula »

Ja myślę, że może po prostu trzeba dać sobie spokój.
Wykosić wszelkie zbędne posty, poniechać odnoszenia się do person, niezależnie czy się je lubi, czy nie, myślę, że to będzie dobra rzecz na początek.

Reasumując, dyskutować z poglądami, nie z cechami charakteru.
Obecna sytuacja nikomu, także forumowiczom, nie przynosi żadnego pożytku, bo zamiast w dyskusję, para idzie w kłótnie.
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1200
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darth Stalin »

Zulu Gula pisze:Ja myślę, że może po prostu trzeba dać sobie spokój.
Wykosić wszelkie zbędne posty, poniechać odnoszenia się do person, niezależnie czy się je lubi, czy nie, myślę, że to będzie dobra rzecz na początek.

Reasumując, dyskutować z poglądami, nie z cechami charakteru.
Obecna sytuacja nikomu, także forumowiczom, nie przynosi żadnego pożytku, bo zamiast w dyskusję, para idzie w kłótnie.
W pełni popieram, Herr General!
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 2035
Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: Maciej »

Hmmm...
Jestem tu zbyt krótko by znać "kiciusia" ale co jakiś czas, w różnych postach pojawia się "wypowiadane" szeptem imię NALA, które zdaje się niczym "phanto on the opera" krążyć i brzmieć ku przestrodze innym... To trochę jak mroczna tajemnica starego domu i jego mieszkańców - taki troche... film grozy ale z odrobiną humoru ( czarnego... ).

Pozdrawiam,
Maciej

P.S. Skoro doszło do "blokady" to znak, że duch ciągle pokutuje...
Czy to nie czas na... egzorcystę?!
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

ja jeszcze uzupelnienie do pierwszego postu

zeby bylo jasne
maile ze skargami (Nali i Lary2000), o ktorych jest mowa, zostaly wyslane do netlook.pl, nie do mnie

ja je dostalem od netlook.pl jako zalaczniki z prosba o ustosunkowanie sie do nich
w terminie 24 godzin pod rygorem wylaczenia forum

poniewaz nie przegladam mojej korespondencji codziennie (jak wyjezdzam to nie zagladam do skrzynki tydzien albo i dluzej) termin 24 godzinny zostal przekroczony i forum przez pewien czas nie dzialalo (nie wiem nawet jak dlugo)

powiem szczerze - troche mnie to zdenerwowalo
ze tak latwo mozna zatrzymac forum

ale jak poinformowal mnie netlook.pl takie maja, w tego typu przypadkach, procedury
i trzeba to zrozumiec
mam jednak nadzieje, ze w przyszlosci, w podobnych przypadkach (jezeli nie odpowiem na malia w terminie) Koledzy z netlook.pl beda do mnie dzwonic
Grom

Post autor: Grom »

Kiedy chcąc zajżeć na FOW w pracy w największej tajemnicy przed szefem zobaczyłem banalną informację na temat jakiegoś nieopłaconego konta :ups: Troszkę się zdziwiłem. Teraz już wiem o co chodzi. Fakt więcej tutaj czytam niż piszę, i niebardzo wiem o co chodzi. Są ludzie, którzy jakoś bardzo emocjonalnie odnoszą się takich sieciowych społeczności i wszystko wychodzi poza ramy zdrowego rozsądku. Myślę, że nie należy się czymś takim przejmować. Troszkę to niepoważne ze strony firmy hostującej, która zabawia się w sędziego/prokuratora. Ważne, że FOW znowu jest i mogę czytać dalej :)
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

mysle
w zwiazku z zaistniala sytuacja
ze dobrze by bylo gdyby forum nie "wisialo" tylko na moim mailu i telefonie

zapytam netlook.pl
czy w podobnych awaryjnych sytuacjach
moge upowaznic MiKo lub Absoluta i podac ich maile jako kontakt
bo co bedzie jak wyjade i nie bedzie mnie rowniez pod telefonem? :o
Awatar użytkownika
janik41
Posty: 1326
Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
Lokalizacja: Kopavogur
Kontakt:

Post autor: janik41 »

Forum było wyłączone około godziny.
Już tu kiedyś o tym mówiono ale wspomnę ponownie, czy nie byłoby stosowne ustanowić choć w szczątkowej jakieś formie regulamin. Nie chodzi o jakieś ograniczenia ale przynajmniej o jakiś zapis że forum i administracja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi userów. W sytuacji gdy każdy gość może wypowiedzieć się obazliwie o kim chce sytuacja może się powtórzyć.
ODPOWIEDZ