Dublujące się posty

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Dublujące się posty

Post autor: Mitoko »

Jedna uwaga praktyczna - jeżeli po napisaniu postu (najlepiej przed puszczeniem go dać CTRL+A i CTRL+C) nie pokaże się post - należy po prostu wejść jeszcze raz w temat - post na ogół jest zamieszczony - tyle iż odświeżanie nieco wariuje.

Dlatego (jak napisałem) - skopiować tekst przed puszczeniem - i wpierw sprawdzić czy na pewno go nie ma - nim się go drugi raz puści

Aaa - jeszcze jedno - prosiłbym o kasowanie swoich zdublowanych postów jeżeli już się je puściło - jest taki X do kasowania :lol: :lol:
Stary_Wraq_WMW

No dobra...

Post autor: Stary_Wraq_WMW »

...ale jak potem usunąć drugą kopię postu? Czasem wpisuję coś do Forum nie logując się, a jako taki nie mam, huncwot, możliwości edycji tego co piszę ani tegoż wyrzucania za burty (ten krzyżyk się nie pokazuje) i czort wie po co kwitną na forum po dwa wpisy jednej treści. Byłoby wporzo, gdyby ktoś (Cenzor-Jęzor?...) od czasu do czasu przejrzał część Forum i powyrzucał zeń to, czego tam za dużo (Starego_Wraq też można wyrzucić, na pewno zatonie)...
Poza tym nieco szwankują kolory czcionek (po użyciu któregoś w okienku nad tekstami powinno powracać słowo "domyślny", a na przykład teraz mam tu ciągle Czerwony (jak Sowiet)! Poza tym "kolor" zwyczajnie już nie działa.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: No dobra...

Post autor: Mitoko »

Stary_Wraq_WMW pisze:...ale jak potem usunąć drugą kopię postu? Czasem wpisuję coś do Forum nie logując się, a jako taki nie mam, huncwot, możliwości edycji tego co piszę ani tegoż wyrzucania za burty (ten krzyżyk się nie pokazuje) i czort wie po co kwitną na forum po dwa wpisy jednej treści. Byłoby wporzo, gdyby ktoś (Cenzor-Jęzor?...) od czasu do czasu przejrzał część Forum i powyrzucał zeń to, czego tam za dużo (Starego_Wraq też można wyrzucić, na pewno zatonie)...
Wniosek prosty - logować się - nie będę ciągle ganiał za wszystkimi i poprawiał - niech sami sobie pooglądają jaki robią burdel.
Choć oczywiście jest obawa, że do coponiektórych i tak to nie dotrze (podobnie jak nauczenie posługiwania się tu zasadami polskiej pisowni)
Stary_Wraq_WMW pisze:Poza tym nieco szwankują kolory czcionek (po użyciu któregoś w okienku nad tekstami powinno powracać słowo "domyślny", a na przykład teraz mam tu ciągle Czerwony (jak Sowiet)! Poza tym "kolor" zwyczajnie już nie działa.
Nie działa to na większości for - najlepiej kliknąć na dole i dać DOMYŚLNY.
W M Wachniewski
Posty: 181
Rejestracja: 2005-01-07, 13:05

Stary_Wraq bije się w piersi...

Post autor: W M Wachniewski »

...chociaż nie: po polsku to on pisać potrafi. Tylko że te posty potem tak ładnie wyglądają z kolorowymi fragmentami...
Secretary to Mr Davy Jones
ODPOWIEDZ