Skarga na Mitoko

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Skarga na Mitoko

Post autor: SmokEustachy »

Yo!
Mitoko tnie moje posty na Forum Wojsk Ladowych jakby toi byla Piaskownica. Stanowczo protestuje i domagam sie zaprzestania podobnie nikczemnych praktyk.
Smok Eustachy
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Możesz sobie protestować - nie raz zwracałem uwagę a'propos używania polskich znaków co Smok delikatnie mówiąc "olewa" - więc będę konsekwentny w działach które moderuję.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

Mitoko pisze:Możesz sobie protestować - nie raz zwracałem uwagę a'propos używania polskich znaków co Smok delikatnie mówiąc "olewa" - więc będę konsekwentny w działach które moderuję.
Oczywiscie ze nie poprzestane - bowiem jestes powlaony gorzej niz Nala na swoim Kocim Forum. Jak nie bedzie reakcji - podejme stosowne kroki. Idz sobie sie zabawiaj na ta Piaskownice.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Biorąc pod uwagę reakcje innych osób:
Andrev pisze:Hm. Smoku.
Moderator się chyba uwziął. To straszny offtopic, ale weźżesz wreszcie włącz sobie tego nieszczęsnego worda, bo chyba nikt nic nie rozumie przez te kropki. Przecież chyba zgodzisz się że trzeba pisać zrozumiale i nie możesz chyba powiedzieć, że cię o to wcześniej nie proszono. Mam nadzieję, że się nie wkurzysz bo byłoby to ze stratą dla forum J.
SmokEustachy pisze:Moderator sie moze wykimburcyc. To nie piaskownica, zeby tak cial.
Za duzo sobie pozwala. Jak mu sie nie podoba to niech spada na piaskownice.
Jak tak - to bede pisal tylko na FOW wlasciwym.
Ksenofont pisze:Smoku Eustachy - uważam, że powinieneś używać poprawnej polszczyzny. Nie dlatego, że prosi cię o to Mitoko, ale dlatego, żeby okazać szacunek innym użytkownikiom FOW. Znamy się tylko z pisaniny tutaj - a Twoją niechlujną formę wypowiedzi odbieram podobnie do tego, jakbyś do mnie do domu przyszedł w zabłoconych butach i wczorajszej podkoszulce, w której w dodatku byłeś dziś na siłowni.
X
SmokEustachy pisze:2.Xeno – jak Cię wywalili z Piaskownicy to teraz się podlizujesz Mitoko, że niby przywrócą? :-PPP
Ksenofont pisze:Już od daaaaawnaaaaa prosze wszystkich użytkowników o poprawną polszczyznę. Robiłem to i w piaskownicy. Nikomu się nie podlizuję, tylko uważam, że niechlujstwo świadczy o braku szacunku dla interlokutorów. Na własnej stronie piszesz poprawnie, przepraszam <I>publikujesz</I>, a tu dla nas, Ci się nie chce...
Czy to oznacza, że masz nas w dupie???
to raczej ja muszę podjąć stosowne kroki - zwróciłem się do Nicponia o zablokowanie (zgodnie z życzeniem Smoka) dostępu mu do działów Lądowego i Lotniczego.

Jeżeli ktoś ma jeszcze coś przeciw - niech zwróci się do Nicponia o odebranie mi uprawnień Moda w tych działach.
Przynajmniej ktoś inny będzie musiał bawić z takimi "brudasami".
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

Panowie

z tego co sie zorientowalem
problemem jest nie uzywanie przez uzytkownika Smoka w swoich postach takich literek jak: a, e, o, l, z oraz z wraz z odpowiednimi dodatkami typu kropki, kreski i ogonki


no wiec w tej kwestii... eee... jakby to powiedziec...
stawiacie mnie w dosyc klopotliwej sytuacji (if U know what I mean) :roll:


technicznie nie ma mozliwosci zablokowania uzytkownika na konkretnym forum
tu obowiazuje system All or Nothing

jezeli chodzi o meritum
nie wydaje mi sie abym byl uznany za osobe obiektywna w tej materii (if U know what I mean)

chyba trzeba poczekac az Mikesz wroci z urlopu (za kilka dni) i niech decyduje

troche sie boje tego powrotu
bo juz przez telefon zapowiedzial ze mnie zbanuje za... nieuzywanie

:x
karolk

Post autor: karolk »

nicpon wymiękasz :-)
MiKo
Admin FOW
Posty: 4037
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

hmmm... jak dla mnie sprawa jest prosta Smok może nie używać polskich fontów a Mitoko może ciąć jego posty. Jeśli użytkownikom forum lotniczego się nie podoba takie cięcie to zróbcie sobie ankietę czy zmienić moderatora. I z wynikami do nicponia :D

Moje osobiste zdanie - ja w tym nie widze nic zdrożnego (w pisaniu bez polskich liter).
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

oki - zakładam ankiety
Awatar użytkownika
Boruta
Posty: 702
Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
Kontakt:

Post autor: Boruta »

A z jakiej paki ktos musi uzywac polskich trzcionek? Jesli ktos lubi sie bawic czerwonym kolorem to niech sie wyuczy na nauczyciela i idzie do pracy w szkole a bedzie mogl sie na tym polu do woli realizowac.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
W M Wachniewski
Posty: 181
Rejestracja: 2005-01-07, 13:05

Kochani moi...

Post autor: W M Wachniewski »

...najpierw piszmy ładnie po polsku, a potem dopiero wykłócajmy się o czcionki, tszcionki, trzcionki i litery. Przeciętnie wykształcony człowiek powinien dać sobie radę z odczytaniem polskiego tekstu napisanego łacińskimi czcionkami. Wiem coś o tym, bo pisywałem parę lat na niemieckiej maszynce do pisania - tak tak, było kiedyś coś takiego! - i jakoś mnie nawet drukowano, czyli tak naprawdę problemu nie ma.

Nie ma go i teraz - wystarczy od czasu do czasu jednak przycisnąć ten Alcik i po kłopocie.

Więc o co ta cała awantura, do ciężkiego morskiego diabła!
Secretary to Mr Davy Jones
W M Wachniewski
Posty: 181
Rejestracja: 2005-01-07, 13:05

Panowie...

Post autor: W M Wachniewski »

a co to jest, lub co to było ta PASKOWNICA???
Secretary to Mr Davy Jones
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4479
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: Panowie...

Post autor: SmokEustachy »

W M Wachniewski pisze:a co to jest, lub co to było ta PASKOWNICA???
Piaskownica to Forum Drugiej Wojny
drugawojnaswiatowa.org

Nazwalem je tak ze wzgledu na panujace w nim dziecinne zwyczaje.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Panowie...

Post autor: Mitoko »

SmokEustachy pisze:
W M Wachniewski pisze:a co to jest, lub co to było ta PASKOWNICA???
Piaskownica to Forum Drugiej Wojny
drugawojnaswiatowa.org

Nazwalem je tak ze wzgledu na panujace w nim dziecinne zwyczaje.
Nie tyle dziecinne zwyczaje - co po prostu typowa dla Smoka skłonność olewania zasad
Hubert

Post autor: Hubert »

A jestem za. Nieużywanie polskich znaków to niechlujstwo i lenistwo. Po to je wymyślono, by używać.
Do Prezesa Mitoko: bez obrazy za prezesa. Może też być brygadzista, szeryf albo sołtys :wink:
ODPOWIEDZ