Odwołanie Moda Forum Lotnictwa i Forum Wojsk Lądowych

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Czy Mitoko ma zrezygnować z moderowania Forum Lotnictwa i Forum Wojsk Lądowych ?

TAK
7
26%
NIE
20
74%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Boruta pisze:Widziales asan kiedys jakies staropolskie pisma? Szczerze watpie. Bo bys wtedy wiedzial iz panowala wowczas bardzo duza dowolnosc jesli chodzi o zapis. I gdyby komus przyszlo do glowy czepiac sie kogo innego ze pisze rzecz pospolita a nie rzeczpospolita, czy rzeczypospolita to by go za mente captus wzieto. I czepianie sie takich spraw jeno drobnomieszczanstwem smierdzi i rzecza godna lykow jest a nie szlachty. :-P
Chcesz watpic, to watp.

Ale dodam jeszcze, ze kiedyś poznawało się pana po cholewach, ale nie tylko - także po języku:

"W temacie" gramatyka i styl, oceniam, że masz w domu telewizor.

Po ortografii, której używasz, oceniam - podobnie jak inni - że może chodziłeś do podstawówki.
Boruta pisze:A po jakiemu ja kurwa pisze?
A po Twoim słownictwie - że pewnie i tej szkoły nie skończyłeś.

To chyba czas się już pożegnać.

Ksenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
Boruta
Posty: 702
Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
Kontakt:

Post autor: Boruta »

jareksk pisze:Niewątpliwie Boruta potrafisz bluzgać i zachowywać się w sposób, który wielu uważa za chamski. Przypomnę "Panie" Boruta, że nie tylko tu takie zachowanie nie jest tolerowane. Twoje słowa świadczą o Tobie. Tutaj zbliżyłeś się do rynsztoka. Po prostu żałość i obrzydzenie "pan" wzbudzasz :?
Tfu! Czlowiek stara sie byc kulturalny mimo prowokacji ze strony takich osobnikow i po co? Ty swoje chamstwo i buractwo pokazales juz piszac o moich "problemach" mimo to powstrzymalem sie od odpowiedzenia rowniez wycieczka osobista. Zarzucajac mi swoje zachowanie jednak przegioles. To Ty jestes chamem ktory nie potrafi sie kulturalnie zachowac.
Ksenofont pisze:
Ale dodam jeszcze, ze kiedyś poznawało się pana po cholewach, ale nie tylko - także po języku:
ROTFL!!! Jako historyk specjalizujacy sie w Rzeczpospolitej Obojga Narodow stwierdzam ze pojecia nie masz po czym sie pana poznawalo wsrod panow. No ale w koncu skad bys mial wiedziec pracowity Ksenofoncie?

"W temacie" gramatyka i styl, oceniam, że masz w domu telewizor.
Tak, ale wierz mi ze nie masz czego zazdroscic.
Po ortografii, której używasz, oceniam - podobnie jak inni - że może chodziłeś do podstawówki.
Tak, ale tez nie masz czego zadroscic, podobnie jak tego ze chodzilem do ogolniaka czy na uniwersytet. Choc rozumiem ze moze Ci sie to wydawac czyms specjalnym skoro sam tego nie doswiadczyles.
A po Twoim słownictwie - że pewnie i tej szkoły nie skończyłeś.

To chyba czas się już pożegnać.

Ksenofont
Tez Cie zegnam drogi bohaterze pracy pana Nekandy Trepki.

I tym razem juz ostateczny EOT.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

No i to by było na tyle - wyszła z nas spora liczba "Chamów" - aż się przypomina dawna ankieta jaki jest user FOW :lol:

Tak off-topicowo - żal iż tak wyszło z Borutą (na DWS panuje ta sama opinia wśród modów) - ale nie mam zamiaru zmieniać podejścia do pewnych kwestii - nawet jeżeli to się będzie któremuś "Jaśnie Panowi" nie podobało.

Swoją drogą - gdyby to Boruta miałby być modem - to, przy jego charakterku, byłaby niezła jatka.
Sam już nie wiem z kim bywają gorsze problemy - z nastolatkami czy z takimi "wyrośniętymi".

Cóż - szkoda
Awatar użytkownika
Boruta
Posty: 702
Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
Kontakt:

Post autor: Boruta »

Tylko tytulem wyjasnienia. Boruta jest modem na innym forum. I nie pruboje narzucac innym swoich pomyslow.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Boruta pisze:Tylko tytulem wyjasnienia. Boruta jest modem na innym forum. I nie pruboje narzucac innym swoich pomyslow.
Tym bardziej przykre iż jako mod nie masz szacunku dla zasad gdzie indziej - a na marginesie - gdzie to jesteś modem ??
Tego "prubuje" się nie czepiam :P
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

Boruta pisze:... Zarzucajac mi swoje zachowanie jednak przegioles (podkreślenie moje - JB). ...
Panie Kolego! Takie słowo (podkreślone przeze mnie) nie występuję w języku polskim.
JB
Awatar użytkownika
Boruta
Posty: 702
Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
Kontakt:

Post autor: Boruta »

Mitoko pisze:
Tym bardziej przykre iż jako mod nie masz szacunku dla zasad gdzie indziej - a na marginesie - gdzie to jesteś modem ??
Chociazby: http://www.fbb.pl/index.php?showforum=39
I nie mam szacunku dla Twoich zasad. Dla mnie to nie zasady.
Tego "prubuje" się nie czepiam :P
A czepiaj sie. Ja sie Twoich bledow tez czepialem.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1200
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darth Stalin »

Hmmm.....
Boruta pisze:I nie mam szacunku dla Twoich zasad. Dla mnie to nie zasady.
Szanowny Panie Boruta.
Jeśli nie akceptujesz zasad obowiązujących na niniejszym Forum, na których straży stoją Moderatorzy tegoż Forum, to po prostu nie bierz udziału w pracach i dyskusjach rzeczonego Forum.
Gdybyś nie znał zasad Netykiety to przypominam, ze jedną z pierwszych i najważniejszych jest stosowanie się do zasad i reguł obowiązujących na forach, w ktorych sie uczestniczy.
Proste: chcesz uczestniczyć - stosuj się do zasad. Nie stosujesz się - to nie uczestnicz albo licz się z usunięciem.
I nie są to zasady li tylko Moderatora ale także zdecydowanej większości użytkowników. Dlatego albo sie dostosujesz albo opuścisz nasze grono. Przykre, że to mówię, ale tak to sie moze skończyć.

Już tu walczymy z jednym kolegą, być może skutecznie (w końcu).
Wyjątki od reguły moga zostać zaakceptowane wtedy, gdy znajdują odpowiednie uzasadnienie - chociaż akurat niestosowanie polskich liter będąc w Polsce jest albo szczytem lenistwa albo nieuprzejmości względem innych. Zropzumiałe może to być w przypadku osób przebywających za granicą, ktore z różnych względów nie mogą/nie mają dostępu do polskich znaków/polskich czcionek, chociaż i to jest ostatnio raczej rzadko spotykane.
Skoroś Polak i mieszkasz w Polsce tudzież uczestniczysz w polskojęzycznym forum, to stosuj się do jego zasad, w tym zwłaszcza do używania języka polskiego - czyli polskich liter.

A poza tym pewna kultura osobista też jest wymagana - a zaprezentowanym jej poziomem raczej sympatii nie wzbudzasz - przynajmniej u mnie. Takie zachowanie i słownictwo może sa norma w Twoim towarzystwie ale nie tutaj.
I tyle.
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
Awatar użytkownika
Boruta
Posty: 702
Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
Kontakt:

Post autor: Boruta »

Napisalem EOT i tym razem bede sie tego trzymal nie dajac sie sprowokowac chamskiej napasci osoby podpisujacej sie nickiem i zdjeciem jednego z najwiekszych zbrodniarzy w historii i kata narodu polskiego. Mozecie sobie pisac co chcecie, zaluje ze w ogole glos zabralem. Myslalem ze mam do czynienia z doroslymi i rozumnymi ludzmi. Niestety, przynajmniej w odniesieniu do czesci sie mylilem. Zlewam ten topic. Jak dojdziecie do wniosku ze chcecie wprowadzic swoje chore jazdy na calym forum to mi dajce bana.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

Nooo tak - to by mogło wyjaśniać styl załatwiania sprawy :lol:
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Fajny fragment regulaminu: 2a "Przekleństwa są dozwolone ..."
Fax et tuba
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Panowie litości !!! czy nie szkoda wam cennego czasu ?

Chyba wszystko już zostało powiedziane. Na forach moderowanych przez Mitoko stosuje sie polskie ogonki - chyba, że ma się wytłumaczenie, które zaakceptuje Mitoko. Tak zdecydowali userzy tam piszący.

Równie nagane (chyba wszędzie) jest wyzywanie od chamów czy kłamców.

Pojawiające się ciągle nowe posty w tym topicu zmuszają mnie do ciągłego zagladania i czytania i czytania, a ja naprawdę nie mam na to ani ochoty ani czasu...
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

MiKo pisze:Panowie litości !!! czy nie szkoda wam cennego czasu?
Nie MiKo, nie szkoda. Można zrobić z z FOW zwykłe ordynarne forum internetowe z regulaminem i woźnymi strzegącymi przestrzegania tych zasad, albo postarać się żeby FOW było miejscem specyficznym - gdzie zbierają się ludzie, by swobodnie dyskutowć w kulturalnym gronie.
I równać w górę.

Proponuję zatem krótki regulamin:

1/ Jeśli jeden z uczestników FOW przestrzega pewnej normy, to reszta z nas też musi.
2/ Zawsze obowiązuje norma najwyższa.
3/ O w/w reguł są wyjątki.

Pozdrawiam
Ksenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1200
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darth Stalin »

Popieram.

dodałbym punkt 4:

4/ o uznaniu i stosowaniu wyjątków decyduje Moderator.

Boruta:

Jaki widzisz związek między nickiem a poglądami i treściami zawartymi w postach osoby używającej danego nicka?

Bo mnie akurat Boruta kojarzy się z zupełnie innymi zachowaniami niż prezentowane przez osobę używającą jego imienia jako nicka.
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
ODPOWIEDZ