Prośba do Smoka

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Prośba do Smoka

Post autor: MiKo »

Smoku, mógłbyś usunąć z podpisu adres:

http://ussnevada.prv.pl

plizz?
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Re: Prośba do Smoka

Post autor: SmokEustachy »

MiKo pisze:Smoku, mógłbyś usunąć z podpisu adres:

http://ussnevada.prv.pl

plizz?
a czemu?
Moge negocjowac
Legalny adres legalna domena legalne texty /moje/
karolk

Post autor: karolk »

naprawdę ciekawe zjawiska zaczynają się pojawiać na FOW, MiKo czy eliminacja Eustachego z serwisu została postanowiona kolegialnie, czy to samorzutne inicjatywy adminów? :)
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

karolk pisze:naprawdę ciekawe zjawiska zaczynają się pojawiać na FOW, MiKo czy eliminacja Eustachego z serwisu została postanowiona kolegialnie, czy to samorzutne inicjatywy adminów? :)
Nie mam tajnych układów z Miko, ale popieram jego prośbę. Reklamować swoją stronkę za każdym razem to przesada, w ostateczności można raz.
JB
karolk

Post autor: karolk »

ciekawe, ze nikomu dotąd to nie przeszkadzało, a teraz jak dotyczy Eustachego, jest uważane za przesadę :wink:
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

karolk pisze:ciekawe, ze nikomu dotąd to nie przeszkadzało, a teraz jak dotyczy Eustachego, jest uważane za przesadę :wink:
Zapewne ze względu na zawarte w niej anty-kocie treści - w tym wypadku prośba Miko jest w pełni zasadna - wystarczy że jakiś gość prowokacyjnie to tu podrzucił
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Smoku,

To prośba. Ja Ci nic nie rozkazuje. Umieszczanie adersów w podpisie to nie zbrodnia. Jednak moim osobistym zdaniem podpis na FOW to nie jest darmowy baner reklamowy szczególnie jeśli ma to na celu jedynie "wkurzenie" innej osoby.

Zrobisz jak chcesz ale tak czy owak proszę o usunięcie zdania:
"słaba, najprawdopodobniej 2-3 torpedy starczyły. Według informacji Miko." - bo ja się z tym niezgadzam.
Awatar użytkownika
SmokEustachy
Posty: 4481
Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
Lokalizacja: Oxenfurt
Kontakt:

Post autor: SmokEustachy »

MiKo pisze:Smoku,

To prośba. Ja Ci nic nie rozkazuje. Umieszczanie adersów w podpisie to nie zbrodnia. Jednak moim osobistym zdaniem podpis na FOW to nie jest darmowy baner reklamowy szczególnie jeśli ma to na celu jedynie "wkurzenie" innej osoby.

Zrobisz jak chcesz ale tak czy owak proszę o usunięcie zdania:
"słaba, najprawdopodobniej 2-3 torpedy starczyły. Według informacji Miko." - bo ja się z tym niezgadzam.
Widze, ze znajdujesz moje intencje lepiej niz ja sam.
Ale znajcie chojnosc szeryfa.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Dzięki
Zablokowany