Czy na FOW jest miejsce na chamstwo?

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Czy na FOW jest miejsce na chamstwo?

Nie, spotykają się tu tylko kulturalni ludzie!
18
86%
Ależ oczywiście, w tym okrutnym świecie tylko silni przetrwają!
2
10%
Możemy nawyzywać się od chamów, ale inne sława na "ch" są zabronione.
1
5%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
TOŁDI
Posty: 68
Rejestracja: 2006-07-20, 11:45
Lokalizacja: Varsowia

Post autor: TOŁDI »

Ksenofont pisze:Co więcej, na Psycholach zaczęło się publiczne cytowanie prywatnych wiadomości, co jest po prostu skrajnym chamstwem...
Najgorsze, że robi to także i moderator.

Nio, zgadza się.......a zaczęlo sie już dawno :

http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=28192#28192
Pozdrawiam

Orysiak " Futrzaty" Wojtuś
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

TOŁDI pisze:
Ksenofont pisze:Co więcej, na Psycholach zaczęło się publiczne cytowanie prywatnych wiadomości, co jest po prostu skrajnym chamstwem...
Najgorsze, że robi to także i moderator.

Nio, zgadza się.......a zaczęlo sie już dawno :

http://fow.aplus.pl/forum/viewtopic.php?p=28192#28192
A przeczytałes tamten wątek?
crolick pisze:I ostatnia uwaga do Mitoko:
Nie ma sensu bawić się w rozgrzebywanie tego - temat jest inny. A moja uwaga miała tylko zwrócić uwagę na ten fakt.
To co zrobiles jest bardzo nieladne z twojej strony. Albo mowisz nam to co powiedziales [...] albo trzymasz buzie na klodke
Schmeisser pisze:Nie poczuwam się do wystosowywania realnych gróżb względem kolegi Ksenofonta , napisałem mu iż jeśli nie odpuści sobie to dostanie czapę :) [...]
marcin michalczyk , aka Schmeisser
RyszardL pisze:Ksenofoncie, gdybyś zechciał ujawnić nieco rąbek tajemnicy, o co dokładnie się rozeszło, to byłbym wdzięczny i nie tylko ja.
Z dyskusji znajduję, że stanąłeś w czyjejś obronie. Kogoś tam skasowali z listy, a Ty coś napisałeś, żeby administracja zmieniła decyzję.
[...]
Wiemy już, kto Cię usunął, bo się sam wpisał, to teraz nie musisz mieć żadnych zahamowań i możesz nam napisać w czym rzecz.
[..]
Mnie się ta informacja bardzo przyda, bo na tamtym forum już mnie raz uznali za rewizjonistę, imaginuj sobie.
Ksenofont pisze:P.S. Mam nadzieję, że nie zostanę wyrzucony z FOW za ujawnienie publicznie treści korespondencji? Jak by co, to Ryszarda też proponuję wyzucić - za współdział
Jest pewna różnica, pomiędzy sprostowaniem kłamstwaz za wiedzą zainteresowanych, a czym innym poddawanie prywatnej korespondencji pod publiczną dyskusję.

Ależ ja w Was emocje budzę, zakochaliście, czy tez wprost przeciwnie - macie z tym kłopoty?

Pozdrawiam
Ksenofont
Emden pisze:
crolick pisze:Podpisuje się pod likwidacją for nie-okrętowych 'wszystkiemy łapami i rencami'! FOW - jak sama nazwa wskazuje - to forum okrętów wojennych a nie lotnictwa czy wojsk lądowych. Jak chcą się obrzucać błotem i gardłować to niech spadają na inne fora. Tu kulturalni ludzie zawsze rozmawiali o okrętach.
A jak ci mniej kulturalni zaczną rozprawiac o okrętach?
Jakoś na właściwym FOW wszyscy są kulturalni, moderator nie budzi wątpliwości, awantury i słowa plugawe są tylko na lądowym...

X
Ostatnio zmieniony 2006-09-09, 22:00 przez Ksenofont, łącznie zmieniany 1 raz.
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Tzaw1
Posty: 640
Rejestracja: 2006-05-03, 17:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tzaw1 »

Ksenofont pisze:Jakoś na właściwym FOW wszyscy są kulturalni, moderator nie budzi wątpliwości, awantury i słowa plugawe są tylko na lądowym...
Może pancerniki mają większą bezwładność :D
...a może dlatego, że ich znasz osobiście?
Naprawdę, doktorze, lepiej byłoby - skoro nie stać Cię na nic innego - gdybyś w tej sprawie już siedział cicho.

PS To mój ostatni post w tej sprawie. No chyba że...
Obrazek
Awatar użytkownika
TOŁDI
Posty: 68
Rejestracja: 2006-07-20, 11:45
Lokalizacja: Varsowia

Post autor: TOŁDI »

Przeczytałem - i nie rozumiem jak zaszlości z innego miejsca mogły zająć tu aż tyle miejsca .
Pozdrawiam

Orysiak " Futrzaty" Wojtuś
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

No tak - cżłowiek nie ma 2 dni i jakieś dziwne dywagacje - więc może Xeno jasno powie KTO i W JAKI SPOSÓB naruszył PW.

Bo jeżeli chodzi o mnie to nie przypominam sobie bym się odnosił do czegokolwiek z PW, a jedynie do jęków Xeno na widoku publicznym.

Czekam na odpowiedź by było wiadomo o kogo i o co chodzi
Wykopany z DWS za żądanie prawdy
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Mitoko pisze:No tak - cżłowiek nie ma 2 dni i jakieś dziwne dywagacje - więc może Xeno jasno powie KTO i W JAKI SPOSÓB naruszył PW.
Ja - niby czemu?
Ale wskazę Ci w czym rzecz:
MiKo pisze:Jeśli chodzi o mnie to ja już chyba prosiłem, żeby nie używać wulgaryzmów.

A od pilnowania porządku to jest moderator zdaje się

Miiiiiitooooko !!!
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=wulgaryzm


X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
ODPOWIEDZ