Podforum Orzeł.

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Podforum Orzeł.

Post autor: fdt »

Drogi i szanowny nicponiu.

Proszę przychyl sie do opinii publicznej i załóż podforum (może tymczasowe) w którym bedzie można po kawałku rozwalić sprawe Orła i Kłocza. Proponowany tytuł: "ORP Orzeł. Sprawa Kłoczkowskiego."
Awatar użytkownika
JB
Posty: 3082
Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JB »

Myslę, że może lepszy jest ogólniejszy tytuł O.R.P. Orzeł, ten okręt zasługuje na specjalne traktowanie. A Sprawa Kłoczkowskiego może być jednym z tematów tego podforum.
JB
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Wydaje mi się że "O.R.P. Orzeł" będzie lepszy (nicpoń pamiętaj o ogonku!!).
Ja osobiście z chęcią bym się dowiedział czegoś więcej niż sama sprawa Kłocza. Na przykład coś na temat specyfikacji Orła. Takiej bardziej dokładnej...
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

zalozone!

1. jakie tematy oprocz Kloczkowskiego maja byc tam przeniesione
2. dlaczego MiKesz nie potrafi tego zrobic samodzielnie? :P
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

3. moderatorami na tym forum zrobilem Groma i Ksena bo Oni jako pierwsi pojawili sie z ta inicjatywa na PM
jakby co (np, jezeli ktorys z ww nie chce lub powinien byc ktos jeszcze) to zawsze moge jeszcze kogosc dodac... lub odjac

czuwaj! :-D
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

doloze jeszcze Fdeta
bo widze, ze On tam mocno miesza w zagadnieniu :wink:
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

nicpon pisze:3. moderatorami na tym forum zrobilem Groma i Ksena bo Oni jako pierwsi pojawili sie z ta inicjatywa na PM
jakby co (np, jezeli ktorys z ww nie chce lub powinien byc ktos jeszcze) to zawsze moge jeszcze kogosc dodac... lub odjac

czuwaj! :-D
Nie wiem, czy wyznaczenie mnie na moderatora podforum, na którym ciąglę będą ludzie nazywający Orła "okrętem oceanicznym" jest najlepszym pomysłem. Co będzie, jeśli nie wytrzymam i będę ich wyzywał od ignorantów, leni i komuchów :(
Proponuję Crolicka: bardziej zainteresowany tematem, kulturalniejszy, bardziej opanowany i ma ładny avatar.

Pozdrawiam
Ksenofont
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
ODPOWIEDZ