Elektryk potrzebny

czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Andrev
Posty: 132
Rejestracja: 2005-08-03, 14:23

Post autor: Andrev »

Czy z bazą danych tego forum dzieje się coś złego? Co tu wejdę, to posty są, albo ich nie ma (np raz ostatnie sa z 10 kwietnia, a raz z 22 kwietnia). O co tu chodzi?

Jest na sali jakiś elektryk? tfu Informatyk!

Andy
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Sorki nie zauważyłem wcześniej.

Jakich postów nie ma?
Gość

Post autor: Gość »

MiKo pisze:Sorki nie zauważyłem wcześniej.

Jakich postów nie ma?
Na przykład, jak się klika w Nowym FOW na pierwsze, historyczne strony (oznaczone jako 43, 44, 45) dostaje się komunikat:
Nie ma żadnych postów na tym forum
Kliknij na przycisk Nowy Temat aby coś napisać


Po drugie, nie działa instytucja chorągiewek informujących o nowych postach.

Po trzecie - to może mój Firefox, ale inni też się skarżyli - niektóre posty wysyła się, i albo nie docierają, albo pojawiają się kilkukrotnie.

Po czwarte - o ile jeszcze półtora roku - pół roku temu, wszyscy na FOW pisali ortograficznie, to od pewnego czasu użytkownicy masowo olewają sobie polską ortografię, a nawet polskie czcionki.
Olewactwo to - no bo jak to nazwać? - zatacza coraz szersze kręgi - kiedyś robił tak jedynie ... a dziś robią to niemal wszyscy nowi użytkownicy:
\__/, Piotr S., Polsteam, Domek, Robocik, Adrian(a-graph), Janusz K., Pothkan...
Co gorsza, biorą z nich zły przykład inni, szanowani użytkownicy: Admirał Cochrane, czy Boruta...

Rozumiem, że to "nie przeszkadza", ale jak ja zacznę używać języka z mojego podwórka to też Wam nie będzie przeszkadzało?

Pozdrawiam
Ksenofont
MiKo
Admin FOW
Posty: 4040
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Drugie to może od braku logowania ;)
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

MiKo pisze:Drugie to może od braku logowania ;)
O właśnie - i jeszcze wylogowuje! :P
X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
nicpon
Super Kierownik ;-)
Posty: 834
Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
Kontakt:

Post autor: nicpon »

ja to nawet ksywe mam taka... nieortograficzna :x
ODPOWIEDZ